PDA

Επιστροφή στο Forum : Αλλαγή λογαριασμου σε 660-Η61



johnny21
30-06-06, 21:00
Πήρα ένα demo και θελω να το τρέξω.Πως βγαίνω από τον υπάρχοντα λογαριασμο μου για να κάνω login με τα καινούρια username και password;

Xouzouris
30-06-06, 21:11
Οριστε? Τι demo, τι σχεση εχει με το ρουτερ, γιατι να αλλαξεις το login εκει, ποιος σου ειπε οτι εχει περισοτερους απο εναν λογαριασμους το ρουτερ?

Μαλλον κατι εχεις μπερδεψει...

johnny21
30-06-06, 22:02
To demo είναι οτενετ και έχει username και password που πρέπει να τα βάλω στο zyxel αφού βγω από την υπάρχουσα σύνδεσή μου στη forthnet που έχει φυσικά άλλο username και password.Ρωτάω λοιπόν ποια καρτέλα του ρούτερ να ανοίξω για να αποσυνδεθώ από τη forthnet και να μπω στην οτενετ.Τώρα πρέπει να με καταλαβες φίλε xouzouris

Xouzouris
30-06-06, 22:39
Ααααα πες ετσι ρε αδερφε, νομιζα demo παιχνιδιου η τελος παντων καποιου προγραμματος (ειπα κι εγω)... :p

Λοιπον, τα πραγματα ειναι απλα: μπαινεις στο setup του ρουτερ, πας στο μενου WAN-->WAN setup και αλλαζεις username και κωδικο. Τωρα αν χρειαζεται να αλλαξεις και αλλες παραμετρους (VPI/VCI κλπ) δεν γνωριζω, αλλα δε νομιζω κιολας. Πατας Οκ, σωνεις, κανεις και ενα restart το ρουτερ και εισαι ετοιμος.

johnny21
30-06-06, 22:40
Aλλαξα αυτά που ήθελα μέσω του connection manager.Thanks anyway

@ ADSLgr.com All rights reserved.