PDA

Επιστροφή στο Forum : Στο DSL πάτοι αλλά στα...κουνούπια πρώτοι!



the_inq
05-07-06, 20:56
Γίναμε διάσημοι στο σλασντοτ.....και στο γιαχού......
βούντερμπαρ!

http://science.slashdot.org/article.pl?sid=06/07/05/1326243&from=rss

http://news.yahoo.com/s/afp/20060704/hl_afp/greecehealthdisease

alwaysalone
05-07-06, 21:02
Χαχαχα! Ο τίτλος σου μ'αρέσει!

Νικαετός
05-07-06, 21:05
Φήμες πως "καλλιεργούνται" από επίλεκτο μέλος του φόρουμ , και πως είναι powered by Linux , ελέγχονται ως ανακριβείς LOL .

Reef
06-07-06, 01:31
παιδια οποιος δεν εχει κανει σχοινακια στον ευρο δεν ξερει τι θα πει κουνουπι!

ArChEaN
06-07-06, 01:39
παιδια οποιος δεν εχει κανει σχοινακια στον ευρο δεν ξερει τι θα πει κουνουπι!

Πωωωω....Τα θυμάσαι τα Γκατζολόπτερα; Μιλάμε είχαν τέτοια αντοχή και αυτονομία πτήσης που ξεκίναγαν από τον Έβρο πρωί, κατέβαιναν Λήμνο το μεσημέρι και μέχρι το απόγευμα είχαν προλάβει να μεταλλαχθούν σε Γκασμαδόπτερα για να μας πιουν το αίμα το βράδυ!!!! :rofl:

Reef
06-07-06, 01:43
να βλεπεις μπροστα σου τοιχος απο κουνουπια και να λες "θα περασω απο κει ζωντανος?"

να κανεις μπανιο με autan πριν κοιμηθεις και να μην τη βγαζεις καθαρη, το μονο που διαπιστωσα πως δουλευε ηταν να κατεβασεις μισο μπουκαλακι johnie στη σκοπια :oneup:

ParanoiD
06-07-06, 02:24
παιδια οποιος δεν εχει κανει σχοινακια στον ευρο δεν ξερει τι θα πει κουνουπι!
Ένα μήνα έφαγα μέσα στο βάλτο !!! :shock: :stunned:
Το βράδυ υπήρχαν στιγμές που χανόταν το φως της μοναδικής λάμπας !!!:down: :vava:

ghostnik
06-07-06, 02:49
Τι μου θυμήσατε φίλοι συμφορουμίτες !!!
Εχω πάει στις άκρες του κόσμου αλλά Γκατζολόπτερο δεν εχω ξαναδεί. Τι AUTAN βάζαμε, τι φιδάκια. Είχα την εντύπωση οτι μας έβλεπαν και έκαναν πλάκα μεταξύ τους !! Κοιμηθήτε ήσυχοι ανόητοι :twisted:
Πηγαίναν και άραζαν πάνω στα φιδάκια και περίμεναν μέχρι να αρχίσει η μάχη της Αγγλίας !!!

sdikr
06-07-06, 04:12
Εδω μέχρι και τα κουνουπια μας ειναι κομάντο, όχι σαν τα κουνουπια γάλακτος σε άλλες χώρες :p

euri
06-07-06, 11:13
Στη Χαλάστρα Θεσσαλονίκης έχετε πάει ποτέ; :p

Νικαετός
06-07-06, 11:20
Στη Χαλάστρα Θεσσαλονίκης έχετε πάει ποτέ; :p

Βρε είστε τυχεροί που λείπει ο Πελασγός διακοπές . Όταν σας λέω , πως έχει κάνει ειδικές μελέτες πάνω στα κουνούπια να με ακούτε . Όλο το χειμώνα πέρυσι τα μελετούσε , είχε στην γειτονιά του κουνούπια , που πετούσαν με τα χιόνια σας λέω ( ήταν open source) , δεν καταλάβαιναν τίποτα . (Υπάρχει και σχετικό νήμα στο φόρουμ)

Τι Έβρους και Χαλάστρες μου λέτε ...εδώ μιλάμε για κουνούπια ΟΥΚ ...

Να τα βλέπετε να κάνουν πάρτυ πάνω στα εντομοαπωθητικά και να καταπίνουν με τους τόνους τα εντομοκτόνα ...και να κάνουν τούμπες από την χαρά τους ...

manoulamou
06-07-06, 15:39
Αντε παλι ξανα-μανα με τα κουνουπια και το αλκοολ σαν μετρο αντιμετωπισης
μας βλεπω πρωτες μουρες σε καποια φυλλαδα:rofl:
Παντως πλακα-πλακα αυτα προσαρμοζονται, εμεις ουτε τη ζεστη του καλοκαιριου δεν αντεχουμε!:evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.