PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέος Ελληνικός COD Server (Update)



DiM
06-02-04, 22:53
Τεστάρουμε έναν νέο ελληνικό COD (CALL OF DUTY) Server. Για αυτό ότι πρόλημα έχετε γράψε εδώ.
Ο server έχει το patch 1.4, ενεργοποιημένο το punkbuster και είναι search and destroy.
Να πω πως είναι private server δηλαδή δεν κάνει cd-key check.

Η ip του server είναι 62.1.205.241:28960

Πλέον είναι σε δικό μας rack server έτσι δεν έχει όπως ο παλιός ένα εκνευριστικό lag.
Σας περιμένουμε να παίξουμε παρέα πείτε το και στους φίλους σας
Ah επειδή είναι νέος θα έχει λίγο κόσμο στην αρχή όπως καταλαβαίνετε.

shakm
10-02-04, 18:21
Είναι.. γκουχ.. γκουχ.. κανονικός server ? Δηλ.. γκουχ :oops: γκουχ.. τσεκάρει το key?

DiM
10-02-04, 18:29
ΕΝΟΙΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΙ :lol:
ΠΑΝΤΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΤΗΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΜΑ :D
ΤΗΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΟΣΩ :P

DiM
26-06-04, 23:56
Αργήσαμε λίγο λόγο προβλημάτων όμως πλέον ο server είναι up :)

idleboneZ
27-06-04, 03:19
Αργήσαμε λίγο λόγο προβλημάτων όμως πλέον ο server είναι up :)

Το λιγο μου αρεσε... :lol: :lol:

Τεσπα, good luck. Θα περασω να σας δω. :wink:

mistac75
27-06-04, 10:07
Τεστάρουμε έναν νέο ελληνικό COD (CALL OF DUTY) Server. Για αυτό ότι πρόλημα έχετε γράψε εδώ.
Ο server έχει το patch 1.4, ενεργοποιημένο το punkbuster και είναι search and destroy.
Να πω πως είναι private server δηλαδή δεν κάνει cd-key check.

Η ip του server είναι 62.1.205.241:28960

Πλέον είναι σε δικό μας rack server έτσι δεν έχει όπως ο παλιός ένα εκνευριστικό lag.
Σας περιμένουμε να παίξουμε παρέα πείτε το και στους φίλους σας
Ah επειδή είναι νέος θα έχει λίγο κόσμο στην αρχή όπως καταλαβαίνετε.

Ρε παίδες ποια είναι η ονομασία του server; Γιατί στο δίκτυο έχει χιλιάδες servers search and destroy και θα πρέπει για να σας βρω να πατάω κάθε φορά server info για να βλέπω την ip του server.Εκτός και αν υπάρχει επιλογή να εισάγω κατευθείαν την ip και να μπω και εγώ δεν τη βλέπω.

DiM
27-06-04, 11:50
Τεστάρουμε έναν νέο ελληνικό COD (CALL OF DUTY) Server. Για αυτό ότι πρόλημα έχετε γράψε εδώ.
Ο server έχει το patch 1.4, ενεργοποιημένο το punkbuster και είναι search and destroy.
Να πω πως είναι private server δηλαδή δεν κάνει cd-key check.

Η ip του server είναι 62.1.205.241:28960

Πλέον είναι σε δικό μας rack server έτσι δεν έχει όπως ο παλιός ένα εκνευριστικό lag.
Σας περιμένουμε να παίξουμε παρέα πείτε το και στους φίλους σας
Ah επειδή είναι νέος θα έχει λίγο κόσμο στην αρχή όπως καταλαβαίνετε.

Ρε παίδες ποια είναι η ονομασία του server; Γιατί στο δίκτυο έχει χιλιάδες servers search and destroy και θα πρέπει για να σας βρω να πατάω κάθε φορά server info για να βλέπω την ip του server.Εκτός και αν υπάρχει επιλογή να εισάγω κατευθείαν την ip και να μπω και εγώ δεν τη βλέπω.

..::AkAtAnOmAstOs ~~ [HeLLaS] ~~ 10Mbit ::..

Είναι το όνομα του server.

Μπορείς εγώ έτσι μπαίνω βασικά από την κονσόλα
πατάς ` ανοίγει η κονσόλα (ένα μαύρο παράθυρο) και γράφεις /connect 62.1.205.241:28960
Έτσι συνδέεσαι σε μας :)

philipp
27-06-04, 14:50
ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ

mistac75
27-06-04, 15:22
..::AkAtAnOmAstOs ~~ [HeLLaS] ~~ 10Mbit ::..

Είναι το όνομα του server.

Μπορείς εγώ έτσι μπαίνω βασικά από την κονσόλα
πατάς ` ανοίγει η κονσόλα (ένα μαύρο παράθυρο) και γράφεις /connect 62.1.205.241:28960
Έτσι συνδέεσαι σε μας :)[/quote]

Thanks Dim

idleboneZ
27-06-04, 19:22
γιατι κανετε την ζωη σας δυσκολη?? Κατεβαστε το All Seeing Eye απο εδω http://www.udpsoft.com/eye2/index.html

DiM
28-06-04, 10:49
Επίσης να πω πως ψάχνουμε για κάποια ελληνική clan η οποια θα αξιοποίηση τον server.
Έτσι εάν κάποια clan είναι ενεργή με 10 άτομα το λιγότερο έχει website ας μου στείλει email dim7@ebox.gr για να μιλήσουμε 8)

@ ADSLgr.com All rights reserved.