PDA

Επιστροφή στο Forum : zyxel στην Πατρα



drtequila
07-02-04, 02:56
για οσους ενδιαφερονται το bestcomputers ,στην κορινθου,τα φερνει απο αθηνα.παραγγειλα το 650m για pstn 95 ευρω με φαπα.το ρουτερ ξεχασα να ρωτησω ποσο παει.

Ujin
09-02-04, 17:21
Thanks φίλε μου!!!
Με έσωσες από πολύ κόπο!

Σε πιο DSLAM είσαι και τι ταχύτητες έχεις?

drtequila
09-02-04, 23:06
μμ δε ξερω,ακομα περιμενω ενεργοποιηση

στο σιτε τις βιβοντι παντως ελεγε κεντρο κωνσταντινουπολεως,αν αναφερεται στο dslam that is..

p.s πρεπει καποτε να βρω το περιφημο pdf με τα dslam

Ujin
09-02-04, 23:14
Αν θες μπορώ να σου το στείλω. Το έχω αλλά δεν θυμάμε το link.
Σε PSTN ή ISDN την εχεις?
Εγώ είμαι σε PSTN και έχω ένα άγχος μήπως δεν υπάρχουν πόρτες...

cadworx
09-02-04, 23:16
Μπορείς να μας δώσεις ένα τηλ. του bestcomputers; Γιατί από digitalsima δε βλέπω φως.
Όσο για το pdf κοίτα εδώ (http://www.ote.gr/oteweb/greek/news/DSLAMfasma11_11_03.pdf).

Ujin
09-02-04, 23:33
273228 και είναι εξυπηρετικότατοι!

Εγώ τους πήρα τηλέφωνο σήμερα το πρωί τους είπα πιο θέλω και μου είπαν θα το έχω αύριο!

cadworx
09-02-04, 23:44
Thanx m8 :wink:

drtequila
10-02-04, 07:32
pstn εχω,η κοπελια στον οτε ειπε προβλημα υπηρχε με τις isdn.

περιμενω να παει 8 η ωρα να παρω τηλεφωνο για να κλεισω ραντεβου με συνεργειο...μα ειναι ωρες αυτες?? 7-9 το πρωι,ελεος..

υ/γ δεν κοιμαμαι τετοια ωρα γιατι εχει κολλησει το τηλεφωνο των διπλα και χτυπαει συνεχεια.. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ :x

Ujin
10-02-04, 16:37
Έχω εκνευριστεί απίστευτα με τη γραφειοκρατία του πΟΤΕ.
Πήγα να κάνω ταυτόχρονα μετατροπή σε PSTN και αίτηση για ADSL, αλλά λέει πρέπει πρώτα να γίνει η μετατροπή, γιατι αλλιώς το συστημά τους δεν δέχεται καν την αίτηση.
Και ενώ η μετατροπή έγινε την επόμενη μέρα (σήμερα δηλαδή), στο σύστημα τους δεν έχει περαστεί ακόμα η μετατροπή, αρα δεν έχει γινει ακόμα και η αίτηση...
Έχω ξεμείνει με 56Κ και μάλλον θα περιμένω καμιά εβδομάδα...

unstoppable
10-02-04, 22:31
Τα φερνει και το computer key στην Παπαφλεσσα(το εχει ο χρυσος οδηγος)
Για το best -> www.bestcomputers.gr

cadworx
11-02-04, 04:05
Εκεί που ήμουν στο τσακ να παραγγείλω από Πάτρα με πήραν το πρωί τηλέφωνο από digitalsima και μου το στέλνουν σήμερα με courier. Παρά τρίχα το σώσανε :twisted:
Λέτε να παρακολουθούν το forum? :?:

@ ADSLgr.com All rights reserved.