PDA

Επιστροφή στο Forum : 3d μπλέ/κόκκινα γυαλιά



stavpal
09-07-06, 09:13
ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ 3d μπλέ/κόκκινα (χάρτινα) γυαλιά - ή και τα "chromatek" (αίσθηση του βάθους με χρώμα από το κόκκινο ως το μπλέ (φάσμα) Ξέρω ότι είναι φθηνά αλλά δεν ξέρω που να βρώ

manoulamou
09-07-06, 14:10
Στα κεντρικα περιπτερα πχ Ομονοια, Συνταγμα
ή πλ. Αριστοτελους ή σε μεγαλα παιχνιδαδικα?

stavpal
10-07-06, 15:40
έψαξα σχεδόν παντού και δε βρήκα. Ούτε καν έγχρωμες ζελατίνες (σελοφάν) δεν βρήκα. Μα τι διαολο ούτε ζελατίνες δεν έχουν?

vaggoulas
10-07-06, 15:55
ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ 3d μπλέ/κόκκινα (χάρτινα) γυαλιά - ή και τα "chromatek" (αίσθηση του βάθους με χρώμα από το κόκκινο ως το μπλέ (φάσμα) Ξέρω ότι είναι φθηνά αλλά δεν ξέρω που να βρώ
Aυτά τα γυαλάκια είναι χρήσιμα νομίζω μόνο για κάτι "ταινίες" που δείχνει αργά το βράδυ το Extra 3. :p

AddictedToChaos
10-07-06, 17:13
Aυτά τα γυαλάκια είναι χρήσιμα νομίζω μόνο για κάτι "ταινίες" που δείχνει αργά το βράδυ το Extra 3. :p

Χαχα. Καταλαβα ποιο λες. Για εναν καθηγητη και μια μαθητρια του που πανε να ψησουν το πραγμα και δεν τους βγαινει.Τους βγαινει με αλλους ομως :p

stavpal
10-07-06, 17:38
ρε παιδιά δεν τα θέλω για παιχνίδι, για πρόγραμμα chem3d στο pc τα θέλω

Rick_641
26-01-09, 23:18
Μηπως εχει βρει καποιος πουθενα τέτοια γυαλιά εδώ στην Αθηνα?

Συγκεκριμένα ψάχνω αυτά (http://www.assistpoint.co.uk/3d_glasses_green_magenta_with_arms.html)
για τη ταινια "Journey to the center of the earth 3D' :D

BELIS
27-01-09, 18:53
Μηπως εχει βρει καποιος πουθενα τέτοια γυαλιά εδώ στην Αθηνα?

Συγκεκριμένα ψάχνω αυτά (http://www.assistpoint.co.uk/3d_glasses_green_magenta_with_arms.html)
για τη ταινια "Journey to the center of the earth 3D' :D

Συγκεκριμένα μόλις χτες είδα αυτή την ταινία!!Πολύ καλή εμπειρία για 3D!!!Αλλά δεν χρειάστηκε να ψάξω για τα γυαλιά, γιατί απλά τα είχε μέσα το dvd!!μάλιστα ο τύπος στο videoclub μου έδωσε τρια για όλη την παρέα!!!

NetJim
28-01-09, 16:15
Πηγε η αδερφη μου εχθες στο βιντεο κλαμπ πηρε αυτη τη ταινια και της εδωσαν 2ζευγαρια 3δ γυαλια δωρεαν μαλιστα τα κρατησαμε :p

alexandrozz
30-01-09, 02:49
Τα γυαλιά μόνα τους δύσκολο να τα βρεις. Πιο πιθανό είναι να τα βρεις με περιοδικά, dvd κτλ. Έχω κι εγώ ένα ζευγάρι από ένα περιοδικό.

@ ADSLgr.com All rights reserved.