PDA

Επιστροφή στο Forum : Beethoven



asfalis
12-07-06, 17:11
Ο Beethoven στα 28 του χρόνια ήταν
Α. Κουτσός
Β. Τυφλός
Γ. Κουφός
Δ. Μουγγός
Ε. Όλα τα παραπάνω
ΣΤ. Δεν Ξέρω / Δεν Απαντώ

Μια μικρή βοήθεια... http://en.wikipedia.org/wiki/Beethoven

nickolas2005
12-07-06, 17:12
Νομίζω το "Γ", αλλα πιο το νόημα του thread?

apok
12-07-06, 17:13
Στον Εκκατομυριουχο είμαστε?:what:

asfalis
12-07-06, 17:16
Ο Beethoven στα 28 του χρόνια ήταν
Α. Κουτσός
Β. Τυφλός
Γ. Κουφός
Δ. Μουγγός
Ε. Όλα τα παραπάνω
ΣΤ. Δεν Ξέρω / Δεν Απαντώ

Ψηφίστε και κερδίστε... γνώση :rofl:

The_StarGazer
12-07-06, 17:35
Απο το ΣΤ βγαλε το "Δεν απαντω". Γιατι εαν ψηφισει καποιος "Δεν ξερω" ....θα εχει απαντησει !!! :lol:

ΩΩΩχχχχχ Πανατζια μο !!!

HIK248
12-07-06, 17:42
Στα 28 του άρχισε να χάνει την ακοά του και μερικά χράνια αργάτερα έγινε τελείως κουφός,κερδίζω τίποτα τώρα που το βρήκα :p

AddictedToChaos
12-07-06, 18:32
Δεν ξερω τι απο αυτα ηταν ή ποτε τα εμφανισε. Αυτο που ξερω ειναι πως ηταν μεγαλη μουσικη διανοια οπως και οι υπολοιποι εκεινης της εποχης. :respekt:

manoulamou
12-07-06, 21:03
Στην αρχη τρομαξα:
λεω στη γελοια σειρα ταινιων με τον θηριωδη σκυλο αναφερεται?:p
Ευτυχως ηταν ο γνωστος κλασικος αγαπημενος συνθετης...:oneup:
ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ διορθωθηκε το bug της πολλαπλης επιλογης:respekt:
Η μικρη ... βοηθεια μου θυμισε λιγο τηλεπαιχνιδι με την Κορομηλα...:rofl:

asfalis
13-07-06, 01:03
Απο το ΣΤ βγαλε το "Δεν απαντω". Γιατι εαν ψηφισει καποιος "Δεν ξερω" ....θα εχει απαντησει !!! :lol:

ΩΩΩχχχχχ Πανατζια μο !!!


Μέχρι να κλειδωθεί η κάλπη από τον admin zouzouni :down: είχαν "διαβάσει" το "ψηφοδέλτιο" 97 άτομα από αυτούς ο ένας μόνο πραγματικά δεν ήξερε, πέντε έκαναν λάθος και οι υπόλοιποι 79 δεν απάντησαν. Άρα το αποτέλεσμα του δημοψηφίσματος με συντριπτική πλειοψηφία ήταν : "Δεν ξέρω/Δεν απαντώ" .....ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ............ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "Δ"......ΚΟΥΦΟΣ !

asfalis
13-07-06, 01:05
Νομίζω το "Γ", αλλα πιο το νόημα του thread?


Σαφώς βαθύτατο ........

asfalis
13-07-06, 01:11
Στα 28 του άρχισε να χάνει την ακοά του και μερικά χράνια αργάτερα έγινε τελείως κουφός,κερδίζω τίποτα τώρα που το βρήκα :p

Κέρδισες ήδη την χαρά της συμμετοχής σε μιά ψηφοφορία που κλειδώθηκε :lock:απο τον moderator "zouzouni" :thumbsup1

asfalis
13-07-06, 01:13
Στην αρχη τρομαξα:
λεω στη γελοια σειρα ταινιων με τον θηριωδη σκυλο αναφερεται?:p
Ευτυχως ηταν ο γνωστος κλασικος αγαπημενος συνθετης...:oneup:
ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ διορθωθηκε το bug της πολλαπλης επιλογης:respekt:
Η μικρη ... βοηθεια μου θυμισε λιγο τηλεπαιχνιδι με την Κορομηλα...:rofl:


Η μικρή συμμετοχή όμως ............ τι σου θύμισε ; :lock:

asfalis
13-07-06, 01:19
Δεν ξερω τι απο αυτα ηταν ή ποτε τα εμφανισε. Αυτο που ξερω ειναι πως ηταν μεγαλη μουσικη διανοια οπως και οι υπολοιποι εκεινης της εποχης. :respekt:


¨Ηταν κουφός τελικά .... και ασφαλώς μεγάλη διάνοια ....για τους υπόλοιπους της εποχής εκείνης δεν ξέρω/δεν απαντώ .... Ποιά είναι αλήθεια η γνώμη σου για την συναυλία των Guns & Roses ?:eguitar

asfalis
13-07-06, 01:24
Στον Εκκατομυριουχο είμαστε?:what:


Πολύ δυνατό !:lock:

zouzouni
13-07-06, 03:14
Μέχρι να κλειδωθεί η κάλπη από τον admin zouzouni είχαν "διαβάσει" το "ψηφοδέλτιο" 97 άτομα από αυτούς ο ένας μόνο πραγματικά δεν ήξερε, πέντε έκαναν λάθος και οι υπόλοιποι 79 δεν απάντησαν. Άρα το αποτέλεσμα του δημοψηφίσματος με συντριπτική πλειοψηφία ήταν : "Δεν ξέρω/Δεν απαντώ" .....ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ............ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "Δ"......ΚΟΥΦΟΣ !



Κέρδισες ήδη την χαρά της συμμετοχής σε μιά ψηφοφορία που κλειδώθηκε :lock:απο τον moderator "zouzouni" :thumbsup1

Το παρόν νήμα πάντως δεν κλειδώθηκε την moderator zouzouni, δηλ. από εμένα.

Αυτό που κλειδώθηκε από εμένα, ήταν ένα δεύτερο πανομοιότυπο θέμα που είχες δημιουργήσει και το οποίο ΔΕΝ είχε την δημοσκόπηση την οποία ήθελες και έβαλες εδώ.
Αφού λοιπόν είχαν ΗΔΗ απαντήση μέλη στο εδώ νήμα και στην εδώ δημοσκόπηση, το άλλο δεν είχε λόγο ύπαρξης πλέον και έτυχε της ανάλογης αντιμετώπισης.

Aυτά τα ολίγα διευκρινιστικά είχα να προσθέσω, απλά και μόνο γιατί δεν μου αρέσει να δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.

Υ.Γ. Ενημερωτικά, η παρούσα δημοσκόπηση δεν έχει/είχε κλειδωθεί από κανένα μέλος της Σ.Ο. και ακόμη και τώρα που γράφω το νήμα παραμένει ανοιχτό.

manoulamou
13-07-06, 11:39
Παντως, αν μη τι αλλo, το παρον topic
εχει ρεκορ ποσοστου απαντησεων: 8/15 ...
απο τον ιδιο τον δημιουργο του!:rofl:

asfalis
13-07-06, 14:49
Το παρόν νήμα πάντως δεν κλειδώθηκε την moderator zouzouni, δηλ. από εμένα.

Αυτό που κλειδώθηκε από εμένα, ήταν ένα δεύτερο πανομοιότυπο θέμα που είχες δημιουργήσει και το οποίο ΔΕΝ είχε την δημοσκόπηση την οποία ήθελες και έβαλες εδώ.
Αφού λοιπόν είχαν ΗΔΗ απαντήση μέλη στο εδώ νήμα και στην εδώ δημοσκόπηση, το άλλο δεν είχε λόγο ύπαρξης πλέον και έτυχε της ανάλογης αντιμετώπισης.

Aυτά τα ολίγα διευκρινιστικά είχα να προσθέσω, απλά και μόνο γιατί δεν μου αρέσει να δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.

Υ.Γ. Ενημερωτικά, η παρούσα δημοσκόπηση δεν έχει/είχε κλειδωθεί από κανένα μέλος της Σ.Ο. και ακόμη και τώρα που γράφω το νήμα παραμένει ανοιχτό.


Κατατροπόθηκα ...ο κακόβουλος ... ειλικρινά ζητάω συγνώμη ......:sorry:...και παρακαλώ να καταχωρηθεί στα πρακτικά για να μάθουν όλοι ποιοι είναι οι κακοί εδώ μέσα !:(... ναι, ναι, ναι!


Παντως, αν μη τι αλλo, το παρον topic
εχει ρεκορ ποσοστου απαντησεων: 8/15 ...
απο τον ιδιο τον δημιουργο του!:rofl:

κι εγώ το ίδιο .....:p

Aramil
14-07-06, 01:15
¨Ποιά είναι αλήθεια η γνώμη σου για την συναυλία των Guns & Roses ?:eguitar

Να σου πω εγώ?Κατά την γνώμη μου ο Axle ακόμη είναι μεγάλος showman.ΟΚ μπορεί να τα έφτηνε κάθε τρεις και λίγο και απ ότι ξέρω έχει δώσει και άσχημα show αλλά εγώ έμεινα υπέρ ευχαριστημένος.Η επιλογή των τραγουδιών καλή, η υπόλοιπη μπάντα αξιοπρεπέστατη,η φωνή του ίδια (ντάξει στα πολύ ψηλά έσπαγε αλλά αυτό ήταν αναμενόμενο).

Δεν έχω μετανιώσει ούτε στιγμή τα λεφτά που έδωσα,πέρασα πάρα πολύ ωραία,άκουσα live τραγούδια που δεν φανταζόμουν ποτε ότι θα έχω την ευκαιρία να ακούσω ποτέ μου και χάρηκα που ο Axle κατάφερε να την πει στους επικριτές του (διότι συνάντησα στην Μαλακάσα πάρα πολλούς οι οποίοι είχαν έρθει με σκοπό να τον κράξουν......:down:)

GnR still rock (έστω και αν είναι οι μισοί και ας λείπει ο θεος ο Slash...:worthy:)!!!!!!!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.