PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποτε επιτέλους θα γίνει η σύνδεση?????



Lujhboia
17-07-06, 18:41
Καλησπέρα! το προβλημα μου ξεκινάει απο της 30 Μάη, αφου υστερα από τεραστιο κόπο καταφερα να κόψω την συνδεση μου με την οτενετ, και αφου περασε σχεδον ενας μήνας για να μου κόψουν την γραμμη εκανα τελικά νέα συνδεση conn-x θεωρώντας οτι τουλάχιστον μέσω οτε η συνδεση θα γινει πιο γρήγορα.Τελικα εχουν ήδη περάσει 13 εργάσιμες( ενω ο υπαλληλος με είχε διαβεβαιώσει οτι σε 5 μερες θα γινει η συνδεση,λογω διαθεσιμότητας στην περιοχή μου και καλά) τωρα τηλεφωνω στο 134 απο την παρασκεύη και ο καθένας λέει τα δικά του.Τελικα σημερα μου είπαν οτι ειναι στο τελικό σταδιο και μεχρι αυτή την παρασκεύη θα γίνει η σύνδεση.Περα απο αυτό τον ρώτησα ποιος θα μου δώσει τον κωδικό προσβασης και τα λοιπά, αν θα μου τηλεφωνήσουν (οχι τιποτα αλλο τις τελευταίες τρεις μέρες εχω και το αγχος μην μου τηλεφωνήσουν οσο λειπω:lol: )και μου είπε να απευθυνθώ στο καταστημα που έκανα την αίτηση.Τελικά ξέρει κανεις πως γίνεται η σύνδεση?Την οτενετ δεν την είχα κάνει εγώ και δεν μπορώ να ξέρω τι είχε γίνει τότε.Πάντως το σίγουρο είναι οτι για άλλη μια φορά την πάτησα κανονικότητα, μου αρέσει που δεν συνεχισα με οτενετ γιατι θα αργουσε η αλλαγή πακέτου...:lol:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Reef
17-07-06, 19:00
13 ημερες δεν ειναι πολλες, υπομονη και ηρεμια σου συνιστω :)

ghostnik
17-07-06, 20:06
Lujhboia, ξέρεις τώρα ... καλοκαιράκι , ήλιος, θάλασσα, τα μπάνια του λαού ... :cool: :
Πού να κάνω τώρα αιτήσεις κτλ κ.ο.κ
Μην άγχεσαι πάντως ... θα γίνει κάποια στιγμή :hmm:
Εδώ σε full season κάνουν τόσες μέρες ... τώωωωραααα ... :whistle:

Lujhboia
17-07-06, 22:33
Α, καλά κατάλαβα.Απλά τσατίζομαι γιατί θα μπορουσα να είχα συνεχίσει την οτενετ και να μην είχε γίνει ολη αυτή η ιστορία, απλά ο υπάλληλος μου είπε 5 ημέρες(οχι οτι πίστεψα οτι θα ήταν 5,λέμε τώρα) και πέρα απο αυτό ας μην με δουλευουν τηλεφωνικώς σημερα-αυριο το πολύ μεχρι την Δευτέρα(σημερα).Απλά πρεπει πάλι να πάω στο oteshop?πως θα γίνει η σύνδεση?Αν είναι να πάω να τους δώσω το ονομα και τον κωδικό που θέλω.Οχι τιποτα αλλο αλλά και εγω σε κανα δυο βδομάδες την κάνω για διακοπές και θέλω να τελειώσει η ιστορία με τον οτε.Σιριαλ εχει καταντησει πια.

ghostnik
17-07-06, 22:43
Η αλήθεια είναι οτι πρέπει να τους πιέσεις λιγάκι, μην τους αφήνεις σε ησυχία γιατι αμα μπεί Αύγουστος ??
Ας είμαστε αισιόδοξοι όμως Lujhboia. Εξάλλου και γώ τους περίμενα σε κανένα μήνα αλλά μου ήρθαν σε 10 εργάσιμες :shock:

Lujhboia
17-07-06, 22:55
Μια χαρα σε βρισκω,10 μέρες!.Μαλλον θα πάω αυριο στον οτε, απλά ειχε γίνει ολοκληρη ιστορία για να μου κόψουν την οτενετ και δεν γουσταρω παλι να πηγαίνω και να πρήζω τον υπάλληλο και να'ναι καλά το παιδι γιατι με βοηθησε για να την κόψω(οχι που δεν θα βοηθούσε βέβαια αφου θα έκανα conn-x,αλλα θα δω αν δεν γίνει και αυριο τίποτα θα πάω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.