PDA

Επιστροφή στο Forum : Lara Croft and the Guardian of Light: Χάθηκαν τα saves



Erwdios
03-10-10, 23:40
Πριν λίγο το είχα φτάσει τελευταία πίστα και σε ένα σημείο με καρφιά πέθανα 2-3 φορές. Κάθε φορά που πέθαινα το autosave με έβγαζε πάνω στα καρφιά και δεν μπορούσα να κάνω τπτ. Έπαιξα την πίστα από την αρχή, αλλά ξανάγινε το ίδιο.

Τελικά, επειδή κολλούσε συνέχεια, έκλεισα το παιχνίδι από Task Manager και όταν ξαναμπήκα είχαν εξαφανιστεί τα saves :mad:

Είναι δυνατόν με το steam να ξαναβάλω τα saves από κάποιον άλλο παίχτη? Απ' όσο ξέρω τα αποθήκευε στο cloud. Αν κάποιος το έχει τερματίσει μπορεί να μου στείλει τα saves?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. ;)

edit: Κατέβασα τα saves από μία σελίδα που βρήκα, αλλά δεν μπορώ να βρω το save directory του παιχνιδιού...

Any help για το που αποθηκεύει το steam τα save files?

psolord
04-10-10, 17:28
Μέσα στο φάκελο, X:\steam\Userdata\νουμερο έχει ένα νούμερο, που είναι το δικό σου, σαν χρήστης του Steam. Εκει μέσα έχει φακέλους με άλλα νούμερα. Αυτά είναι τα steamids διαφόρων παιχνιδιών. Πρέπει να βρεις πιο είναι του Lara.

Erwdios
04-10-10, 19:38
Ευχαριστώ. :)

Θα το ψάξω το βράδυ. Να το ξαναξεκινήσω από και κλείεται, απλώς μόνο και μόνο για το γ@μώτο, γιατί από τα νεύρα μου πήγα και είδα τον τερματισμό στο youtube.

Τα αξίζει τα φραγκάκια του μέχρι cent. ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.