PDA

Επιστροφή στο Forum : Internet στις σερρες



Roland_Grapow
08-10-10, 00:46
Επειδη δεν εχω ιδεα.Τι συνδεση να βαλω σερρες.δεν εχω ουτε τηλεφωνο και θα ηθελα κατι φτηνο σχετικα.Ειδα http://www.conn-x.gr/Default.aspx?MenuID=139αυτο.Ποσο παγιο θα πληρωνω για το τηλεφωνο μονο?

deniSun
08-10-10, 09:03
Σε απλά πακέτα όπως αυτό που είδες θα πληρώνεις την τιμή που βλέπεις + τα πάγια της γραμμής + τις κλήσεις που κάνεις.
Σε συνδυαστικά πακέτα internet + ομιλία (double play) θα πληρώνεις τις τιμές που βλέπεις (περιλαμβάνουν κλήσεις + πάγια + internet)

Lapetr
10-10-10, 13:01
Φίλε μου δεν γνωρίζω σε τι κατάσταση είναι οι συνδέσεις στις Σέρρες αλλά φτηνό συνδυαστικό πακέτο είναι το Forthnet 2play Economy. Εμένα με βόλεψε!

Alekc24
10-10-10, 13:12
αν σε ενδιαφερει για οτε, εβαλα πριν λιγες μερες και ειναι αψογη η γραμμη.. μενω στην μακεδονομαχων (σχετικα μακρια απο τον οτε) και πιανει 17-20 (αναλογα το πειραγμα) .. αν εισαι μεραρχιας η πλατεια εμποριου, 21-22 θα πιανει για πλακα.. ενας φιλος στο σπιτι εχει forthnet και εχει attenuation 4..

αν κανεις συνδεση στον οτε, θα δωσεις 30ευρω για το "νουμερο" , και στο 2μηνο 44ευρο το παγιο(νμζ) και 33 το ιντερνετ απο "διοδος" .. αρκετα πολλα.. μπορεις να δοκιμασεις το lite της hol, αλλα δεν ξερω αν χρειαζεται γραμμη απο τον οτε..
απο οσο ξερω ολες οι εταιριες χρησιμοποιουν το dslam του οτε, χωρις να ειμαι σιγουρος

prjohn
12-10-10, 23:01
4 ΜΑ 4. Δείχτε λίγο έλεος ρε παιδιά. Εδώ εμείς πεινάμε εσείς έχετε att 4. Φίλε αν ισχύει αυτό με το dslam τότε ότι και να βάλεις το ίδιο θα είναι.Ο ΟΤΕ είναι ακριβός για τα γούστα μου βάλε την προσφορά που σε καλύπτει περισσότερο οικονομικά. Έχει η hol καλή στα 25 ευρώ έχει και h forthnet με nova ωραία συνδυαστική. Διάλεξε και πάρε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.