PDA

Επιστροφή στο Forum : Δώστε μου τα φώτα σας για connx



jedor
08-10-10, 20:14
Εχω connx 24αρι απλό ένα χρόνμο περίπου και σταθερό οτε φυσικά. χρησιμοποιώ modem 4ετιας sagem που εδινε τοτε το φοιτιτικο otenet ondsl kit.. Θελω να αλλαξω και να το κανω απο απλό24αρι, φοιτιτικο 24αρι.. θα κερδίζω 9 ευρω το μήνα ετσι. δικαιούμαι νεο ρουτερ?? Επισης μένω ζωγράφου και κλειδώνω στα 7-8 mbs και μου φένονται λίγα.. Μπορει καποιος να μου πει αν ζωγραφου πιανει περισσοτερο? παιζει να φταιει το ρουτερ που ειναι παλιο? προβλιμα αποσυνδεσεων δεν εχω ευτιχώς. Αυτά τα ερωτηματα για αρχη παρακαλώ δώστε μου τα φώτα σας

Serafeim Karakostas
08-10-10, 20:31
Ποιο sagem είναι;

AssVas
08-10-10, 20:53
Επισης μένω ζωγράφου και κλειδώνω στα 7-8 mbs και μου φένονται λίγα.
Και εγώ Ζωγράφου μένω , τέτοιες ταχύτητες ποιάνω εκτός αν μένεις πιο κοντά στο Dslam Αμπελ/ων όπως μερικοί φίλοι που πιάνουν και 12mbit . Αν δεν έχεις αποσυνδέσεις είσαι καλά .

Περίμενε λίγο μέχρι να μπούν τα vdsl .

jedor
08-10-10, 21:57
επισης πως μπορω να διαγραψω παλια αιτηση στο Διοδος???? πρεπει να κανω καινουργια για να ξαναβαλω φοιτητικο........ δεν ξερω πος να διαγραψω την παλια.. τοθσ εστειλα μειλ αλλα με εγραψαν...

tasanas
13-10-10, 23:34
Είναι μπλέξιμο το φοιτητικό. Στην τελική ούτε φτηνό είναι και θέλει και μπλέξιμο. Επίσης μην περιμένεις να πολυασχοληθούν μαζί σου από τον ΟΤΕ για δίοδος (έχουν μικρό περιθώριο κέρδους)

@ ADSLgr.com All rights reserved.