PDA

Επιστροφή στο Forum : vaio and windows 7



sakisgrand
15-10-10, 20:22
παιδια εχω ενα vaio που εχει τα vista και θελω να βαλω τα 7.απ οτι ειδα το συγκεκριμενο μοντελο δεν ειναι μεσα στα υποστηρικτα μοντελα.αν τα βαλω θα παιζουν κανονικα οι drivers?ενα παιδι μου ειπε οτι αυτα που λενε για τα υποστηρικτα μοντελα,ειναι παπαριες και οτι ολα παιζουν τα 7 κανονικα

dimfarma
15-10-10, 22:09
Επειδή έχει τα vista πρέπει φυσιολογικά να γίνετε, δεν έχει παρά να το δοκιμάσεις, πρώτα να σώσεις τα αρχεία σου.
Όσο για τα drivers δεν έχεις κανένα πρόβλημα.
Εγώ στο σταθερό είχα τα vista και έβαλα τα w7 και δουλεύουν μια χαρά, απλά το λένε για να πάρεις καινούργιο Η/Υ με τα 7.

vasileios13
16-10-10, 11:14
παιδια εχω ενα vaio που εχει τα vista και θελω να βαλω τα 7.απ οτι ειδα το συγκεκριμενο μοντελο δεν ειναι μεσα στα υποστηρικτα μοντελα.αν τα βαλω θα παιζουν κανονικα οι drivers?ενα παιδι μου ειπε οτι αυτα που λενε για τα υποστηρικτα μοντελα,ειναι παπαριες και οτι ολα παιζουν τα 7 κανονικα

Kάνε πρώτα bios-update (αν έχει βγει νέα έκδοση)... Πάντως τα 7,παίζουν παντού χωρίς πρόβλημα (εκτός αν ο ΗΥ είναι αρχαίος).

sakisgrand
17-10-10, 17:10
Kάνε πρώτα bios-update (αν έχει βγει νέα έκδοση)... Πάντως τα 7,παίζουν παντού χωρίς πρόβλημα (εκτός αν ο ΗΥ είναι αρχαίος).



το pc μου ειναι δυο χρονων.bios-update πως κανω?

eagle13
17-10-10, 17:32
Πες μοντέλο ... :hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.