PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL - Vodafone πακέτα.Τι παίζει αλήθεια;



DJman
19-10-10, 13:35
Ειμαι συνδρομητης και της ΗΟΛ και τις Vodafone.Σκεφτηκα λοιπον τι καλυτερο να επωφεληθω την μειωση παγιου και απο χολ και απο Vodafone.Και εδω αρχιζει το καλο.
Καταρχας η προσφορα ισχυει για πάγιο άνω των 30€ Και προσοχη εννοωτας παγιο εννοουν το καθαρο ποσο του παγιου χωρις (ΦΠΑ ή τελος συνδρομητων) και επισης το πιο τρομερο χωρις πακετο ΙΝΤΕΡΝΕΤ. Δηλ αν εχετε και 500ΜΒ δωρεαν ιντερνετ και πληρωνετε πχ αλλα 20 ευρω στο λογαριασμο οχι αυτο δεν θεωρειτε παγιο:worthy::worthy:

Εχει και καλυτερο.Η προσφορα δεν μπορει να μπει σε οικογενιακα πακετα!
Και η προσφορα μπαινει σε ενα μονο αριθμο.Οχι στο ΑΦΜ. Δηλαδη αν εχετε 3 συνδεσεις και σας ερχετε ενας λογαριασμος και για τους 3 αριθμους δεν μπορειται να επωφεληθειτε την προσφορα.

Προσοχη λοιπον;)
Οριστε και το λινκ http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=9062

geonet
19-10-10, 13:37
Ναι ισχυουν όσα λες... η παραπληροφορησή τους παει σύννεφο!

DJman
19-10-10, 14:27
Και αυτο στο site τις Ηολ

Στο μηνιαίο πάγιο υπολογίζεται το βασικό πάγιο φωνής σε συνδυασμό με επιπρόσθετο πάγιο φωνής ή SMS, εξαιρουμένων των επιπρόσθετων πακέτων: Vodafone Extras, Best Friends και Mobile Internet. Συνδρομητές που επωφελούνται της έκπτωσης των Οικογενειακών προγραμμάτων “¨Όλοι σε Ένα” με την ένταξή τους στη συνδυαστική προσφορά Vodafone – hellas online θα λάβουν μόνο την έκπτωση που αντιστοιχεί στην υπηρεσία hellas online (κι όχι της αντίστοιχης έκπτωσης του κινητού Vodafone).

stMike
21-10-10, 21:14
Με πήραν σήμερα τηλέφωνο από vodafone. Επειδή το τηλέφωνό μου είναι απόρρητο υποψιάζομαι ότι το πήραν από τη hol στα πλαίσια της συνεργασίας τους. Πρώτον αυτό νομίζω είναι παράνομο. Να επιβεβαιώσω κι εγώ πως η προσφορά έχει πολλά θολά σημεία και θέλει ψάξιμο. Κανονικά από κάτι τέτοιο θα μπορούσα να ρίξω και μια καταγγελία. 15 φορές σύγνωμη μου είπε η πωλήτρια όταν της είπα ότι είναι απόρρητο το νούμερο. Ακόμα συγνώμη λέει. :down:

nio25
21-10-10, 22:06
Μήπως γνωρίζει κάνεις αν πάρεις και την συνδυαστική προσφορά,καταργείται η όποια προσφορά έχεις από hol;

Εγώ π.χ. έχω το adsl plus με 3 μήνες δώρο και με 15ε τον μήνα για τον πρώτο χρόνο.Αν θέλω να κάνω κάποιο συμβόλαιο κινητής στη vodafone και χρησιμοποιήσω την συνδυαστική προσφορά θα πληρώνω το κανονικό πάγιο του adsl plus μετά (24ε) ;

DJman
22-10-10, 00:16
Σημερα που πηγα στην vodafone η πωλητρια μου ξεκαθαρισε οτι ισχιει μονο για νεους πελατες. Απο την Ηολ λενε και για νεους και παλιους!!!!!!!!!!!!

nio25
22-10-10, 11:28
http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8361


Η συνδυαστική προσφορά απευθύνεται σε όλους τους συνδρομητές συμβολαίου της Vodafone και της hellas online, νέους και υφιστάμενους.

Πες της να κοιτάξει στο site τους :p

DJman
20-11-10, 00:45
Λοιπον σημερα ενεργοποιηθηκε η γραμμη μου ακριβως τη ημερα που μου ειχαν πει.
Λειτουργει μια χαρα το douple play.Αυριο θα παω και vodafone για να περαστου τα στοιχεια μου για να παιρνω και την επιπλεον εκπτωση 5 ευρω

optostyle
20-11-10, 15:37
Mερικοι δεν εχουν τι να κανουν και απλα γραφουν...αντι πρωτα να ενημερωνονται.............
1)Η προσφορα ισχυει για παλιους και νεους...
2)Σιγα μη βαλουν εκπτωση και στη θεια μου επειδη την εχω στο ιδιο πακετο με μενα

Το θελουμε? το παιρνουμε....
Δε το θελουμε?? αλλαζουμε εταιρια

ΥΓ:Ποια πωλητρια σου ειπε συγγνωμη ρε φιλε??
Αν σε καλεσαν απο τη Vodafone η απο τη HOL ...σε τελικη η ιδια εταιρια ειναι

DJman
20-11-10, 22:59
Mερικοι δεν εχουν τι να κανουν και απλα γραφουν...αντι πρωτα να ενημερωνονται.............
1)Η προσφορα ισχυει για παλιους και νεους...
2)Σιγα μη βαλουν εκπτωση και στη θεια μου επειδη την εχω στο ιδιο πακετο με μενα

Το θελουμε? το παιρνουμε....
Δε το θελουμε?? αλλαζουμε εταιρια

ΥΓ:Ποια πωλητρια σου ειπε συγγνωμη ρε φιλε??
Αν σε καλεσαν απο τη Vodafone η απο τη HOL ...σε τελικη η ιδια εταιρια ειναι

Αυτο σε ποιον πηγαινει??:p

@ ADSLgr.com All rights reserved.