PDA

Επιστροφή στο Forum : Netgear προβλημα με dgn2200



bloody.k
24-10-10, 18:40
καλησπερα και καλως σας βρηκα.
Εχω isdn συνδεση connx και επειδη τελευταια ειχα καποια προβληματακια με disconnects κλπ ειπα να παρω ενα καινουριο ρουτερ μπας και φτιαξουν τα πραγματα.Παιζω παιχνιδια στο ιντερνετ(CoD) και ετσι θελω η γραμμη μου να ειναι πολυ καλη..Αγορασα λοιπον το συγκεκριμενο ρουτερ αλλα δεν καταφερα να το συνδεσω.Συγκεκριμενα δεν συνχρονιζει.Αφου το αγορασα ειδα δυστυχως οτι ειναι για pstn γραμμη,πραγμα που μαλλον με εμποδιζει απο το να συνδεθω..Εκτος απο το να το παω πισω και να αλλαξω συνδεση μπορω να κανω κατι αλλο?Μου χρησιμευει το isdn επειδη μπορω να μιλαω με δυο τηλεφωνα ταυτοχρονα και για αυτο δεν θα ηθελα να το αλλαξω
ευχαριστω προκαταβολικα:)

Georgevtr
25-10-10, 01:01
To αλλάζεις και αγοράζεις ρούτερ για ISDN γραμμή.
Θαρρώ ότι αυτό είναι το πρώτο πράγμα που κοιτάμε.

bloody.k
25-10-10, 14:52
Οκ.Ευχαριστω.Πραγματικα χαζομαρα που δεν το κοιταξα..

puntix
06-02-11, 13:37
καλησπερα εχω ενα Dgn 2200 χωρις encryption σε πρωτοκολλο Ν καθως εχω δυκτιωθει με ενα stream box ασύρματα , αυτο που θελω να κανω ειναι να μπορει να συνδεεται με το ρουτερ μονο το himedia (streambox) το οποιο εχει Ip 192.168.0.4 , ο υπολογιστης μου και το κινητο μου , τι ρυθμισεις θα πρεπει να κανω ?

dfoust
08-02-11, 13:10
καλησπερα εχω ενα Dgn 2200 χωρις encryption σε πρωτοκολλο Ν καθως εχω δυκτιωθει με ενα stream box ασύρματα , αυτο που θελω να κανω ειναι να μπορει να συνδεεται με το ρουτερ μονο το himedia (streambox) το οποιο εχει Ip 192.168.0.4 , ο υπολογιστης μου και το κινητο μου , τι ρυθμισεις θα πρεπει να κανω ?

δεν έχω καταλάβει τι ακριβός θέλεις να κάνεις?
καταρχήν τι ip έχει το DGN2200.
Ο υπολογιστής σου συνδέεται ασύρματα μα το ρουτερ ή με καλωδιο??
το 192.168.0.4 το έβαλες εσύ ή το έδωσε αυτοματα το ρουτερ?

@ ADSLgr.com All rights reserved.