PDA

Επιστροφή στο Forum : Τεχνικο πρόβλημα στην εξυπηρετηση πελατων της Otenet.



aggelos_85
08-08-06, 11:37
Πηρα τηλ.(8011135555) Να ρωτησω κατι πριν 5 λεπτα και μου ειπαν αν μπορω να καλεσω σε 20 λεπτα παλι γιατι υπαρχει ένα τεχνικο προβλημα και δεν μπορουσαν να με εξυπηρετησουν. :thumbdownΓνωριζει καποιος τι μπορει να συμβαινει? Αν θελετε δοκιμαστε και παρτε τους τηλ να δειτε τι θα σας πουν.

dragonfighter
08-08-06, 14:17
Σήμερα πάλι; Εμένα 3 φορές την προηγούμενη εβδομάδα έγινε αυτό.
Και μάλιστα στην μια, παίρνω τηλ στις 11 το πρωί, μετά την ίδια μέρα 2 ώρες αργότερα και το σηκώνει ο ίδιος υπάλληλος και μου λέει το ίδιο ακριβώς πράγμα! :rofl:
Να καλέσω σε 20 λεπτά!:rofl:

Τι να πω; Δεν βάζουν κάνα τηλεφωνητή καλύτερα από το να μας κοροϊδεύουν...

aggelos_85
08-08-06, 14:28
μολις πηρα και ολα οκ.Τι να πεις...?!ισως εχουν παει διακοπες οι περισσοτεροι και το λενε σαν δικαολογια επειδη βαριουνται......εδω που τα λεμε με τετοια ζεστη.....:tongue::thumbsup1

chfilis
08-08-06, 16:27
βασικά υπήρχει αυτές τις μέρες πρόβλημα σε όλα τα τηλ 801 από τον ΟΤΕ....αν το δεις και παλι κανε μια προσπάθεια να παρεις και καποιο αλλο 801 και 8α δεις οτι και σε αλλους αριθμούς ισχύει το ίδιο....το έπαθα με την υπηρεσία για τις οθονες LG

stri250
15-08-06, 13:16
Και μάλιστα στην μια, παίρνω τηλ στις 11 το πρωί, μετά την ίδια μέρα 2 ώρες αργότερα και το σηκώνει ο ίδιος υπάλληλος και μου λέει το ίδιο ακριβώς πράγμα! :rofl:
...

Χα χα χα ... άκου εκεί τεχνική δυσλειτουργία...απλά μάλλον ήθελαν να ρίξουν τις αναμονές και απλά ήσουν τόσο "τυχερός" που έπεσες σε δεύτερη συμφόρηση των γραμμών του τηλεφωνικού κέντρου.

tsaros
15-08-06, 15:17
πρωσοπικα οσες φορες εχω παρει στην οτενετ υπηρξε αμεση εξυπηρετηση ακομα και σαββατοκυριακα(το οτι μερικο(μερικες καλυτερα:twisted: )ι εκει μεσα ειναι τελειως ασχετες ειναι αλλο θεμα)

gentux
15-08-06, 16:26
πρωσοπικα οσες φορες εχω παρει στην οτενετ υπηρξε αμεση εξυπηρετηση ακομα και σαββατοκυριακα(το οτι μερικο(μερικες καλυτερα:twisted: )ι εκει μεσα ειναι τελειως ασχετες ειναι αλλο θεμα)

Μην ανησυχείς είναι και μερικοί τελείως άσχετοι .... αλοίμονο αν το πρόβλημα της otenet είναι τα παιδιά που πάνε για το 8άωρο ! ;)

chfilis
15-08-06, 17:31
δεν μαζευομαστε τοτε ολοι εμεις εδωμεσα που απαντάμε να πάμε να δουλέψουμε εκει?και λεφτά θα πέρνουμε και θα κανουμε κατι που ξέρουμε....τι λετε?

και επιπλεον θα μπορουμε να πιεζουμε για μεγαλυτερες ταχυτητες για μικρότερες τιμές και όλα τα σχετικά απο έσω....ουτε καταγγελίες ουτε τίποτα.κατευθείαν μεσα στην οτενετ η στη forthnet θα τα λεμε.

stri250
15-08-06, 18:19
δεν μαζευομαστε τοτε ολοι εμεις εδωμεσα που απαντάμε να πάμε να δουλέψουμε εκει?και λεφτά θα πέρνουμε και θα κανουμε κατι που ξέρουμε....τι λετε?

και επιπλεον θα μπορουμε να πιεζουμε για μεγαλυτερες ταχυτητες για μικρότερες τιμές και όλα τα σχετικά απο έσω....ουτε καταγγελίες ουτε τίποτα.κατευθείαν μεσα στην οτενετ η στη forthnet θα τα λεμε.

Για 600 ευρώ το μήνα με 8ώρο κυλιόμενο ωράριο με σάββατα και κυριακές.... go

chfilis
15-08-06, 18:44
δηλαδη σε χαλανε?εγω φοιτητης ειμαι και για ενα εξτρα χαρτσιλιγκι μια χαρα μου ακουγεται αν ισχυουν ολα οσα γραφεις.και στην τελικη θα κάνουμε κατι που μας αρεσει.....

επιπλεον αν τα θεωρείς λίγα γιατί περιμένεις από άλλα ατομα που παίρνουν αυτά τα λεφτά να κανουν τους τέλειους τεχνικούς και να απαντάνε σε όλες τις απορειες μας ενώ εσύ ο ίδιος το απαρνείσαι?


θα μου πεις ας δινουν μεγαλύτερους μισθούς...ναι δικιο έχεις αλλα αν δίνουν παραπάνω δεν θα τα πέρνουν απο εμάς μέσω των συνδέσεων?

manoulamou
16-08-06, 11:30
Εσας τωρα σας εκνευριζει το προθεμα ΟΤΕ ή
οι αδειες, ολοι καποια στιγμη τις δικαιουνται, απ ο,τι θυμαμαι:hmm:
Η αν-επαρκεια προσωπικου ειναι θεμα προγραμματισμου/προϋπολογισμου.
Το τεχνικο προβλημα συνηθως διορθωνεται, αν ειναι πραγματικο,
δυσκολωτερα σε δεινοσαυρους τυπου ΟΤΕ, Forthnet κλπ
Και ο εξοπλισμος τους ανανεωνεται με βραδυτερους ρυθμους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.