PDA

Επιστροφή στο Forum : Tα πάντα για τους Dreambox!!!



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Kolonos
22-02-12, 10:31
Που το θυμήθηκες αυτό; Έχω να το ακούσω χρόνια. :p
Είναι ένα πρόγραμμα για να βλέπεις τις τροχιακές θέσεις των δορυφόρων και τις συχνότητες.

manassis
25-02-12, 22:44
Εφυγα απο Ηλιουπολη και ειμαι Κεραμε Ρεθυμνης Κρητης στο σπιτι μου.Εχω ενα πιατο 1,30 για HOTBIRD-ASTRA-EUTELSAT και ενα 0,90 για EUROBIRD(OTE TV) και ακομα ενα 1.20 για HELLAS SAT-TURKSAT οσο για τους δεχτες μου τους βλεπετε στην υπογραφη μου
περιμενω πληροφοριες για καναλια FTA με ποδοσφαιρο, αν ρωτατε γιατι χαθηκα--μια μεταθεση στην Κρητη και μια εγχειρηση 2 by-pass.Δεν ξερω τιποτα για DREAMBOX
ευχαριστω Γιαννης

Γιωργος Κουτ
26-02-12, 14:33
παιδια γεια σας , ειμαι καινουργιος στο dreambox 800HD, θα ηθελα εαν ξερει κανεις πως μπορω να δω μια ταινεια mkv με ελληνικους υποτιτλους.η ταινεια παιζει καταπληκτικα στο media play αλλα δεν μπορω να βρω τους υποτιτλους, σε αλλο media play(western hd)που εχω παιζουν ολες οι ταινιες καλα.Καθε βοηθεια απο καποιον πολυτιμη!!

Kolonos
27-02-12, 01:43
Μπάλα και FTA δεν πάνε μαζί :p
Βλέπε στο liveonsat τι παίζει,που και πότε.

mephisto
19-03-12, 16:33
εχει κανενας dreambox μαζι με forthnet?Και αν ναι εχει παρατηρησει καποιο προβλημα?;)

Άρης13
19-03-12, 17:03
Εξαρταται σε τι προβλημα αναφερεσαι ;)

mephisto
19-03-12, 17:40
δικτυου.;)

john_who
19-03-12, 17:51
όχι, δεν υπάρχει πρόβλημα. forthnet & dreambox.

Άρης13
19-03-12, 18:20
Δεν νομιζω, αλλου ειναι το προβλημα μαλλον ;) Καλό θα ηταν να αποφευγεις τετοιες επικοινωνιες με τη forthnet παροχο

mephisto
19-03-12, 21:43
Κι αυτο λέω κ εγω απλα έλεγα αν έχουμε απτά παραδείγματα...

manassis
19-03-12, 22:47
ΜΑΚΡΙΑ απο τετοιες επικοινωνιες, πιστευω οτι ξερεις τον λογο, και κατι καινουργιο το ιδιο θα ελεγα και για οσους εχουν δορυφορικο ιντερνετ ακουστε εναν γερο

mephisto
20-03-12, 10:51
οκ ας το αφήσουμε εδω.

marios79
20-03-12, 11:59
Καλημερα κ απο εμενα,

Ψαχνωντας λιγο καλυτερα το σπιτι μου ανακαλυψα οτι εχω ενα Optibox 550s......
Απο την μικρη μου εμπειρια μοιαζει σαν φτηνιαρικος κλωνος του Dreambox 500s, ξερει καποιος αν οντως ισχυει κατι τετοιο ?
ο λογος που το ρωταω ειναι γιατι θελω να τον σεταρω κ με μια γρηγορη ματια δεν βρηκα κατι, ενω για dreambox βγαινουν κανα εκατομμυριο αποτελεσματα κ πολλοι οδηγοι!!!!
Μπορω λοιπον με οδηγο απο dreambox να σεταρω τον optibox????

Σας ευχαριστω προκαταβολικα!

Seitman
20-03-12, 12:04
Ναι είναι κλώνος του 500s και συνεπώς μπορείς να τον "σετάρεις" βάσει κάποιου οδηγού για dreambox.

marios79
20-03-12, 12:10
Ναι είναι κλώνος του 500s και συνεπώς μπορείς να τον "σετάρεις" βάσει κάποιου οδηγού για dreambox.


Ευχαριστω πολυ Seitman, μηπως ξερεις να μου πεις αν τρεχει κ λινουξ ο optibox?

Seitman
20-03-12, 12:11
Ναι. :oneup:

marios79
20-03-12, 12:17
Ναι. :oneup:

Ευχαριστω πολυ Seitman, θα ειναι η πρωτη αποπειρα ινδιανου να σεταρει optibox! :rofl::rofl::rofl:

geonet
20-03-12, 12:29
παίζει μια χαρά. είναι κλώνος 550s
το έχω με DM500s_Gemini_4.70_GSF

marios79
20-03-12, 13:03
παίζει μια χαρά. είναι κλώνος 550s
το έχω με DM500s_Gemini_4.70_GSF

θα δω τι software εχει μεσα τωρα να σας το παραθεσω να μου πειτε αν χρειαζεται upgrade......

Σας ευχαριστω

mephisto
20-03-12, 13:26
ο ποιο φτηνός hd linux(cccam κτλ) δέκτης ποιος ειναι?

marios79
20-03-12, 13:31
ο ποιο φτηνός hd linux(cccam κτλ) δέκτης ποιος ειναι?

εγω βρηκα αυτο http://www.mydreambox.gr/25-dreambox-500hd/14-dreambox-dm-500-hd-clone-taiwan-version.html?sid=8acd0456e7c035ffd8faf9fa90c0c6d2 αλλα κανε υπομονη γιατι 8α σου απαντησουν κ αλλοι πολυ πιο ψαγμενοι απο εμενα.......

φιλικα

mephisto
20-03-12, 13:32
ακριβός για κλώνος του 500Hd.

Katsoulinos
21-03-12, 06:56
Καλημέρα και από εμένα,

Πρόσφατος εγκατέστησα ένα δορυφορικό κάτοπτρο Edision 1μ. με δύο LNB. Πιάνω hotbird και astra στις 19 και 13 μοίρες (αν δεν κάνω λάθος). Σκοπεύω να αγοράσω και εγώ έναν Dreambox 800HD se. Προσπαθώντας να βγάλω άκρη σχετικά με τα Images κτλ για τα οποία διαβάζω αλλά δεν καταλαβαίνω (καθώς δεν έχω ιδέα απο Linux), ήθελα να μου πείτε, πως μπορώ να μάθω σχετικά με τα απαραίτητα που αφορούν στο Linux που πρέπει να γνωρίζω για να έχω μια καλή εμπειρία και να παίξω με τον δέκτη;

01. Γιατί θεωρείτε τον dreambox μονόδρομο γενικά;

02. Τι μπορώ να κάνω με έναν dreambox? (μια αναφορά επιγραμματικά όλων των υπηρεσιών που παρέχει)

03. Που θα βρω έναν κατάλογο με τις πιθανές εντολές ή πως θα μάθω ταχύρυθμα "δορυφορικό Linux"?

04. Είναι απαραίτητα τα καλώδια null που διαβάζω συχνά; δεν μπορώ να φορτώνω αξιόπιστα τα firmwares μέσω ethernet? (να μπω στην διαδικασία να πάρω και ένα τέτοιο καλώδιο με τον δέκτη αν είναι)

05. Τι είναι τα διάφορα extra που διαβάζω για τα διάφορα images? γιατί δεν βρίσκω πουθενά τέτοια Plugins (δεν ξέρω αν είναι δόκιμος ο όρος Plugin) ή κάποιο user guide, manual etc.

06. Η τηλεόραση μου έχει ένα tuner DVB-T και ένα DVB-S. Με έναν Dreambox, θα μπορώ να βλέπω ένα δορυφορικό κανάλι ή κάποιο επίγειο ψηφιακό και να γράφω κάποιο άλλο;

07. Τι εφαρμογές πρέπει να αρχίσω να βλέπω που θα χρειαστούν για το PC που έχει Win7 64bit?

08. Εφ' όσον τρέχει Linux, δέχεται εσωτερικό και εξωτερικούς δίσκους και λειτουργεί και αυτόνομα μέσω ethernet με το Internet, υπάρχει περίπτωση να υποστηρίζει υπηρεσίες NAS? περισσότερο με ενδιαφέρει αν μπορεί να τρέχει εφαρμογές ανεξάρτητα του δορυφορικού δέκτη, (π.χ. θα μπορούσαμε να τον σετάρουμε σαν επικουρικό κατεβαστήρι; )

09. Any hint με pm που ίσως δεν θα ήταν politicaly correct να μου δώσετε δημόσια;

10. Μπορεί κάποιος να μας επισυνάψει και έναν κατάλογο αναφορικά, σε σχέση με τα σωστά βήματα που πρέπει να ακολουθήσουμε εμείς οι άσχετοι με τους δορυφόρους για να εισέρθουμε σιγά-σιγά στον χώρο;

11. Οκ! το κόβω...

Minotavrs
21-03-12, 09:40
Καλημέρα και από εμένα,

Πρόσφατος εγκατέστησα ένα δορυφορικό κάτοπτρο ..........................

1 ΔΕΝ ειναι πλεον μονοδρομος... το dreambox... με τα μισα λεφτα παιρνεις VU+ DUO ή UNO (αν θες μονο tuner) και ειναι ακριβως το ιδιο με το Dreambox 8000

2. & 3 Βασικα μπορεις να βλεπεις με ενα μεγαλο πιατο hd δορυφορικα και 3d που ειναι ελευθερα plus οτι επειδη μιλαμε για pvr καταστασεις μπορεις να γραψεις και να μοιρασεις σημα ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ στα δωματια του σπιτιου σου... ξεκινα λοιπον να παιρνεις σβαρνα ολα τα σχετικα δορυφορικα ελληνικα και ξενα φορουμ.. υπαρχουν και οδηγοι και ανθρωποι που μπορουν να βοηθησουν (φυσικα στα πλαισια των ανοικτων δορυφορων και οχι στην παρανομη θεαση συνδρομητικων υπηρεσιων)

4. τα null ειναι για hard core καταστασεις οταν και το image που βαλεις σου κολλησει τον δεκτη καλο ειναι να εχεις ενα ... θα βρεις στο plaisio

5. Δες στα ελληνικα δορυφορικα φορα ...

6. Ειναι θεμα διπλου tuner του δεκτη αν εχει 2 tuners αλλο γραφεις και αλλο βλεπεις απο τον δεκτη σου (οχι απο tv)

7. Δες στα ελληνικα δορυφορικα φορα ...

8. Oλα στο καιρο τους.... μαθε τα προηγουμενα και φτανεις και εκει...

9. Οτι θες εδω στα pm αργω ή δεν απαντω καθολου λογο φορτου....

10.Δες στα ελληνικα δορυφορικα φορα ... και στο google (στησιμο dreambox απο την αρχη)

manassis
21-03-12, 14:49
φιλε Minotavrs τα ονειροκουτια δεν ειναι ευκολα να τα μαθεις(linux),οσο για προθυμια να σε βοηθησουν αλλο πραγμα αφου να φανταστεις σκεπτομαι να τον πουλησω(αγορα 19/10/2011 sonix δηλ γνησιος) και δεν εχει δουλεψει επειδη δεν με βοηθησε κανενας και επειδη ημουν νοσοκομειο για εγχειρηση.Οποτε μου ειναι τελειος αχρηστος γιατι την καρτα(γνησια) ΑΛ ΤΖΑΖΙΡA μπορω και απο τον commander.Οσο για μενα ειμαι σε χωριο οπου κανενας δεν ξερει απο δορυφορικα(μονο την νοβα εχουν για τα Ελληνικα καναλια).ολοι σε στελνουν σε φορουμ ειτε ξενογλωσσα οπου δεν καταλαβαινεις τιποτα(δεν ειναι αρχαρειοι) και οταν ρωτησης κατι με την δικαιολογια οτι θα κανεις κατι παρανομο δεν σου λεν ΤΙΠΟΤΑ.Ημουν στην Ηλιουπολη τοσα χρονια και εχω δει πολλα ατομα με το ονειροκουτι και ξερω πως ασχολουνται(και καλα κανουν)αλλα εγω τοτε ασχολουμουν με τον commander6000IRCI.Εδω ομως σταματω γιατι σας ζαλισα και θα δω τι θα κανω εδω στις νοτιες παραλιες της Κρητης

Kolonos
21-03-12, 15:43
Ε όχι και απροθυμία :nono:
ότι έχεις ρωτήσει εδώ μέσα σου έχει απαντηθεί και πολύ αναλυτικά πιστεύω
και σε ότι άφορα τον enigma2 ισχύει το ίδιο με τον 1 για την δημιουργία μπουκέτων.
θα πρέπει να σου πω όμως πως με την αγορά του νέου dream τι περίμενες να βάλεις την κάρτα μέσα και να παίξει? Αφού είχες και παλιότερα τον 500 και ήξερες πολύ καλά πως δουλεύουν αυτά. Ελληνικά forum για δορυφορικά υπάρχουν πολλά, άλλα αυτά που ρωτάνε οι περισσότεροι ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ ΠΟΤΕ ;)

Minotavrs
21-03-12, 15:59
Μια χαρα εισαι στην Κρητη μακαρι να μπορουσαμε ολοι να ειμαστε στις νοτιες παραλιες του νησιου όπως και εσυ... τα δορυφορικα ερχονται σε 2η μοιρα ....

marios79
21-03-12, 16:01
Μια χαρα εισαι στην Κρητη μακαρι να μπορουσαμε ολοι να ειμαστε στις νοτιες παραλιες του νησιου όπως και εσυ... τα δορυφορικα ερχονται σε 2η μοιρα ....

Δεν θα ηταν κ ασχημα να ειχε κ τις παραλιες κ τα δορυφορικα!!!! :p:p:p

manassis
21-03-12, 16:18
να εισαι καλα marios79.τα πραγματα δεν ειναι οπως φανταζεσαι μετα απο 29 χρονια Ηλιουπολη,Ιλιον,ηλθα με μεταθεση στο σπιτι μου στα Κεραμε Ρεθυμνο οπου επαθε ατυχημα η μητερα μου και δεν γνωριζει κανεναν .και τον επομενο χρονο εγω 2πλοby pass.Δεν υπαρχει ιντερνετ η tv παιζει οποτε θελει αναλογα τον ανεμο και την θεση του σπιτιου.Ετσι και εγω μετα απ ολα αυτα εβαλα δορυφορικο ιντερνετ(tooway) και δορυφορικη tv(ote tv αυτο για απαντηση αυτων που δεν θ απαντηθουν) και ξεροντας οτι ο DM ειναι οτι καλλιτερο υπαρχει τον αγορασα(αλλα χωρις βοηθεια παει ολοταχως για πουλημα)αυτα εν ολιγης
ευχαριστω παντως Γιαννης

Άρης13
22-03-12, 01:06
Τι βοηθεια χρειαζεσαι να σε βοηθησουμε οσο μπορουμε.

manassis
22-03-12, 12:51
φιλε καλημερα οποτε ηθελα βοηθεια παντα η Θεσσαλονικη με βοηθουσε.ο 800se ειναι γνησιος και καινουργιος εγω δε, δεν εχω ασχοληθει με linuxατους δεκτες.μιλαμε για τελειως αρχαριος.ποιο προγραμμα χρειαζετε να επικοινωνησω μαζι του πως δουλευει κλπ.αγορασα την καρτα ΑΛ ΤΖΑΖΙΡΑ να βλεπω ποδοσφαιρο και δεν την ανοιγε αστα τι να σου λεω τωρα την πηγα σε τεχνικο στο Ρεθυμνο πληρωσα για να αλλαξει image και παλι τιποτα τον πηγα 2η φορα και επερνε μπροστα μου τηλ και ρωτουσε τι να κανει.τελως παντων.απο που ν αρχισω για να τον μαθω
ευχαριστω

Kolonos
22-03-12, 13:08
φιλε καλημερα οποτε ηθελα βοηθεια παντα η Θεσσαλονικη με βοηθουσε.ο 800se ειναι γνησιος και καινουργιος εγω δε, δεν εχω ασχοληθει με linuxατους δεκτες.μιλαμε για τελειως αρχαριος.ποιο προγραμμα χρειαζετε να επικοινωνησω μαζι του πως δουλευει κλπ.αγορασα την καρτα ΑΛ ΤΖΑΖΙΡΑ να βλεπω ποδοσφαιρο και δεν την ανοιγε αστα τι να σου λεω τωρα την πηγα σε τεχνικο στο Ρεθυμνο πληρωσα για να αλλαξει image και παλι τιποτα τον πηγα 2η φορα και επερνε μπροστα μου τηλ και ρωτουσε τι να κανει.τελως παντων.απο που ν αρχισω για να τον μαθω
ευχαριστω

άρχισε να διαβάζεις από εδώ http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=44455
δεν έχει νόημα να γράφουμε ξανά τα ίδια και τα ίδια

Άρης13
22-03-12, 16:55
Λοιπον στον 800 SE θα περασεις ενα image το οποιο θα υποστηριζει emulators (cams). Μια ιδεα το τι ειναι emulator θα μαθεις εδω http://digitaltvinfo.gr/index.php?option=com_magazine&task=viewArticle&id=5474&Itemid=60&lang=el

Πολυ καλο image (λογισμικο) ειναι το newnigma2, το καταλληλο για τον δεκτη σου ειναι εδω http://www.newnigma2.to/wbb2/thread.php?threadid=13888

Μπορεις να το περασεις στον δεκτη μεσω δικτυου. Φανταζομαι τωρα τον εχεις κουμπωμενο επανω στο modem router σου. Εχεις δορυφορικο internet εκει;

Για να του περασεις το λογισμικο ακουλουθεις την διαδικασια στο link http://www.dream-multimedia-tv.de/en/dm800-hd-se-flashing-firmware-browser

Οπου κολλησεις γραψε εδω ή στειλε προσωπικο μηνυμα.

manassis
22-03-12, 17:17
παιδια εχω ενα μικρο προβλημα.Το δορυφορικο ιντερνετ(TOOWAY 10 CASH UNLIMITED που εχω εχει ογκομετρηση 13GB αν τα κατεβασεις σου μειωνουν την ταχυτητα στο 0,96mbps--Αργυρουπολη τα γραφεια)και δευτερον εχουν δωσει το δικαιωμα στην FORTHNET-NOVA να βαζει το TOOWAY ποιο φτηνα με τηλ -ιντερνετ(tooway) και νοβα.Περιμενω τις αποψεις σας και την εμπειρια σας(μολις συνδεω ονειροκουτι και ιντερνετ απο 10mbps τωρα εχω 0,98 για 35 ημερες για τιμωρια(ειναι η δευτερη φορα που την παθαινω) και μου λεν οτι ειναι απο το κεντρο των δορυφορικων στο Τορινο........
αποψεις,εμπειριες,ιδεες και γενικα βοηθεια οπως μπορειτε
ευχαριστω

Άρης13
22-03-12, 17:39
Δλδ βλεπουν τις συσκευες που εχεις επανω στο router σου; Πολυ περιεργο, αλλα ακομη πιο περιεργο ειναι το οτι μολις συνδεσεις dreambox σε κατεβαζουν σε ταχυτητα. Τι τους νοιαζει τι βαζεις επανω;

manassis
22-03-12, 17:45
μηπως νομιζουν οτι κατι κλεβω?........................................

Άρης13
22-03-12, 17:57
Οτι και να νομιζουν πρεπει να το ψαξεις αυτο. Δεν θα τους δωσεις λογαριασμο εαν συνδεσεις εναν δεκτη επανω στο δικτυο. Δεν κανεις κατι παρανομο

manassis
22-03-12, 18:10
εδω δεν εχουμε ιντερνετ ειναι χωριο την πρωτη φορα μου την χαρισαν για 10 ημερες τωρα αστα 35.........

Άρης13
22-03-12, 18:39
Δεν υπαρχει εκει καποιο μερος που να υπαρχει dsl διαθεσιμο και να εχεις οπτικη επαφη; Βγαινουμε offtopic :p

manassis
22-03-12, 19:04
οχι 13χλμ.πες μου τι ειναι δεκτης PVR και πως θα δω αν ο δικος μου ειναι? και ενω ειναι γνησιος απο την αντιπροσωπεια γραφει made in taiwan?
ευχαριστω

tsatasos
22-03-12, 19:52
Μου φαίνεται ότι κάτι δεν έχεις καταλάβει καλά με το tooway και τους όγκους.
Δεν ξέρω την πολιτική τους, αλλά δεν νομίζω να "βάζουν τιμωρία" και να "χαρίζουν".

Λογικά έχουν κι αυτοί κάποιο αυτόματο σύστημα, στο οποίο αν ξεπεράσεις τα 13GB σε ένα ορισμένο χρονικό διάστημα τότε η ταχύτητα πέφτει αυτόματα μέχρι να κατέβεις από τα 13GB και να επανέλθει στα κανονικά επίπεδα.

Σίγουρα όμως δεν σου έκοψε κανείς την ταχύτητα επειδή σύνδεσες έναν δορυφορικό δέκτη.

Η καλύτερη λύση πάντως αν έχεις οπτική επαφή με κάποιον που έχει adsl, είναι να κάνεις ασύρματη ζεύξη, όπως σου είπε και ο Άρης.
13χλμ που λες δεν είναι και πολλά.

Katsoulinos
23-03-12, 03:40
Ειδικά σε χωριό που ο αέρας είναι καθαρός...

Εγώ σκέφτομαι το link απο το σπίτι στην εργασία μου.

manassis
23-03-12, 18:01
Dreambox has no IP-Address!
το DCC_E2 μου βγαζει αυτο γιατι?

manassis
25-03-12, 23:11
Επειδη φτιαχνω για πρωτη φορα αγαπημενα στο db800hdse ψαχνω για Τα ελεύθερα δορυφορικά αθλητικά κανάλια στους δορυφορους hotbird 13E-astra 19.2E-EUTELSAT 16E-Kai eurobird 9a-9EΥπαρχει τροπος να τα βρω μαζεμενα?
ευχαριστω Γιαννης

sdikr
25-03-12, 23:17
Επειδη φτιαχνω για πρωτη φορα αγαπημενα στο db800hdse ψαχνω για Τα ελεύθερα δορυφορικά αθλητικά κανάλια στους δορυφορους hotbird 13E-astra 19.2E-EUTELSAT 16E-Kai eurobird 9a-9EΥπαρχει τροπος να τα βρω μαζεμενα?
ευχαριστω Γιαννης

Για λίστα θα πρέπει να δείς εδώ (http://gr.kingofsat.net/search.php)

manassis
25-03-12, 23:32
ευχαριστω οταν γραφει Χωρίς κωδικοποίηση
Mediaguard 3
Nagravision 3 τι σημαινει?

sdikr
25-03-12, 23:36
ευχαριστω οταν γραφει Χωρίς κωδικοποίηση
Mediaguard 3
Nagravision 3 τι σημαινει?


Μπορεί να είναι προσωρινά χωρίς κωδικοποίηση

bianconero
06-04-12, 20:03
Ήμουν σήμερα σε μία παρέα και κάποιος ανέφερε ότι μπορείς αν έχεις Dreambox να βάλεις ένα addon, με το οποίο μπορείς να έχεις υπότιτλους σε ταινίες από ξένα κανάλια.
Εκτός και αν έλεγε αερολογίες, έψαξα στο google με τις λέξεις-κλειδιά (subtitles per didamir v.3.09), αλλά δεν βρήκα κάτι. Επειδή πολύ πιθανό να μου το έχει πει λάθος, γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό;
Και μία ακόμη ερώτηση: Υπάρχει κάπου, κάποιο αρχείο με έτοιμα μπουκέτα, για να μην τα κάνει κάποιος χειροοκίνητα;

Ευχαριστώ.

Seitman
06-04-12, 20:09
Ναι υπάρχει addon για υπότιτλους στον dreambox. (Αν το γκουγκλίσεις θα το βρεις και αν θυμάμαι καλά αναφέρθηκε μερικές σελίδες πριν σε αυτό το νήμα).

Για την άλλη ερώτησή σου, τζιζ. Δεν επιτρέπεται από τους κανόνες. ;)

bianconero
06-04-12, 20:24
Ναι υπάρχει addon για υπότιτλους στον dreambox. (Αν το γκουγκλίσεις θα το βρεις και αν θυμάμαι καλά αναφέρθηκε μερικές σελίδες πριν σε αυτό το νήμα).

Για την άλλη ερώτησή σου, τζιζ. Δεν επιτρέπεται από τους κανόνες. ;)

Τζιζ για ποιο λόγο; !!
Δεν ζήτησα κάτι παράνομο. Ρώτησα αν υπάρχει κάποιο αρχείο που να έχει έτοιμο μπουκέτο με όλα τα κανάλια της Nova μαζεμένα, έτοιμο μπουκέτο με όλα τα κανάλια του Al Jazzeera κ.ο.κ. Αν υπάρχει δηλαδή κάποιο αρχείο με έτοιμα Favourites. Είναι παράνομο αυτό το πράγμα; Sorry, αλλά δεν το ήξερα. :hmm:


Thanks για το addon, θα ψάξω στο thread.

@ ADSLgr.com All rights reserved.