PDA

Επιστροφή στο Forum : Tα πράγματα πάνε καλύτερα στη Wind.Διαδώστε το!!



chaos38
06-11-10, 10:24
Επειδή βλέπω απο τους περισσοτερους απο εμας που ειμαστε στο δίκτυο σιγα σιγα ορισμενα πραγματα να βελτιωνονται και επιδη εχω βαρεθει να ακουω τι λεξη ''...μακρια απο την tellas/Wind..'' ειπα να ανοιξω αυτο το topic για να αναφερουμε αλλαγες/βελτιωσεις που
είδαμε που ακουσαμε ....που θα θελαμε ισως να δουμε.
Καποια παιδια με προσβαση στα κεντρικα μπορουν να βοηθησουν για να ενημερωνομαστε ολοι παλιοι και νεοι συνδρομητες...

Ξεκιναω εγω λοιπον και αντιγραφω απο τον φιλο ermis333 (thanks) μια πληροφορια σχετικη με το snr ......

H Wind είναι στα 9-9.5 αλλά σύντομα θα μπορείς μέσω τηλεφώνου να τους λές να το ρίχνουν, ενώ αργότερα θα βάλουν και από το Web ρυθμίσεις.

nEC
06-11-10, 12:39
το αν γίνεται καλύτερη ή όχι δεν πρόκειται να το διαδώσει κανείς...θα πρέπει το αποδείξει η ίδια η εταιρία (και φυσικά είναι πολύ πιο δύσκολο να αποδείξεις οτι γίνεσαι καλύτερος απότι γίνεσαι χειρότερος)

και για να είμαι αντικειμενικός, όντως έχει βελτιωθεί πολύ και μακάρι να συνεχιστεί αυτό.

opener
06-11-10, 14:18
Μου αρεσει ο τιτλος του θεματος!

Tα πράγματα πάνε καλύτερα στη Wind.Διαδώστε το!!

:rolleyes:

cmaniac
06-11-10, 15:17
Aυτην την Κυριακη, ψηφισε Wind! :whistle:

Διάδωσέ το! :rofl:

RyDeR
06-11-10, 21:27
Retweet please! :p

3lbereth
07-11-10, 15:10
Μ' ένα πενηντάρικο ανά ποστ, το διαδίδω κι εγώ! :p
Αναλαμβάνω και αποστολή sms.

chaos38
07-11-10, 16:05
τι είστε εσεις ...ρε που μπλεξαμε.....:lol:

sv2evs
07-11-10, 16:08
το αν γίνεται καλύτερη ή όχι δεν πρόκειται να το διαδώσει κανείς...θα πρέπει το αποδείξει η ίδια η εταιρία (και φυσικά είναι πολύ πιο δύσκολο να αποδείξεις οτι γίνεσαι καλύτερος απότι γίνεσαι χειρότερος)

και για να είμαι αντικειμενικός, όντως έχει βελτιωθεί πολύ και μακάρι να συνεχιστεί αυτό.

Χρήστης κινητής τηλεφωνίας της Wind και συμφωνώ με το παραπάνω. Ας το αποδείξει πρώτα για να την εμπιστευτεί ο κόσμος.

Mouse Potato
07-11-10, 16:15
Είναι σαφές πως υπάρχει βελτίωση στις υπηρεσίες που προσφέρει. Για εμένα το σημαντικότερο όλων είναι να προσφέρει σταθερά ποιοτικές υπηρεσίες.

nnn
07-11-10, 20:29
Σας έρχομαι εγώ για αυτό φτιάχνουν όλα
:p

το θέμα δεν έχει να προσφέρει κάτι :lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.