PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet : ΟΤΕ 4 Μηνες Και Ακομα Τιποτα...



point456
10-08-06, 02:22
Καλος ο ΟΤΕ? Γιατι δεν εχει ενεργοποιήσει την γραμμή ADSL 384 στο Αιγάλεο που εχει μαγαζί ο αδερφός μου για πειτε μου! Οταν πείραμε τηλέφωνο μόνο μπλα μπλα ήταν και τίποτα αλλο.4 μήνες είναι αυτή η ιστορία. ε δεν γίνεται να γράφουμε τα καλά για τον ΟΤΕ. είναι ένα μπάχαλο και θύματα εμείς που αρκούμαστε σε χαμηλές ταχύτητες με κόστος Τ3. τελικά είμαστε στη ΕΕ? γιατί δεν εχω καταλάβει τιποτα,μήπως είμαι χαζός,μήπως μ....ς? τι να πώ. το καθεστώς πάντος θυμίζει τριτοκοσμικές χώρες υποδουλομένες σε τρομοκρατιά και διαφθορά στο έπαρκο. και δεν είμαι κουμουνιστής αν σας πέρασε απο το νου.

No-Name
10-08-06, 02:55
Τι πακετο έχεις conn-x ή ondsl kit?
Aπλά τη μία λές για ΟΤΕ και την άλλη για ΟΤΕΝΕΤ γιαυτό ρωτώ

aggelos_85
10-08-06, 06:28
αν εχεις ondsl-kit δεν εισαι ο μονος. υπαρχουν και ατομα που περιμεναν και 5 μηνες. εγω περιμενα περιπου 3,5 μηνες. επειδη δεν ειχε θυρες η περιοχη μου. υπομονη φιλε,μονο αυτο υπομονη.

chatzi70
10-08-06, 12:21
Όταν έκανε ο αδερφός σου την αίτηση υπήρχαν διαθέσιμες πόρτες?

point456
10-08-06, 13:00
το πακετο ειναι forthnet αλλα τι σημασία εχει η αδιαφορια του ΟΤΕ μετραει και η συμπεριφορά τους απο το τηλεφωνο που ήταν τραγική

sdikr
10-08-06, 13:05
αφου το πακέτο ειναι forthnet, τότε γιατί λες οτενετ;

point456
10-08-06, 21:47
καλα δεν ειναι θεμα το πακετο για την γραμμη σας γραφω ποιος ειναι υπευθυνος ο ΟΤΕ δεν ειναι εκει δεν παταει και η forthnet? η ουσια ειναι το κατα ποσο η συγχρονη τεχνολογια ειναι διαθεσιμη και αν.

sdikr
10-08-06, 21:52
καλα δεν ειναι θεμα το πακετο για την γραμμη σας γραφω ποιος ειναι υπευθυνος ο ΟΤΕ δεν ειναι εκει δεν παταει και η forthnet? η ουσια ειναι το κατα ποσο η συγχρονη τεχνολογια ειναι διαθεσιμη και αν.


Απο την στιγμή που έχεις πακέτο απο πάροχο υπευθηνός ειναι ο πάροχος

euri
10-08-06, 21:55
Καλος ο ΟΤΕ? Γιατι δεν εχει ενεργοποιήσει την γραμμή ADSL 384 στο Αιγάλεο που εχει μαγαζί ο αδερφός μου για πειτε μου!


Τι πακετο έχεις conn-x ή ondsl kit?
Aπλά τη μία λές για ΟΤΕ και την άλλη για ΟΤΕΝΕΤ γιαυτό ρωτώ


αφου το πακέτο ειναι forthnet, τότε γιατί λες οτενετ;


καλα δεν ειναι θεμα το πακετο για την γραμμη σας γραφω ποιος ειναι υπευθυνος ο ΟΤΕ δεν ειναι εκει δεν παταει και η forthnet? η ουσια ειναι το κατα ποσο η συγχρονη τεχνολογια ειναι διαθεσιμη και αν.

Τίτλος θέματος: Forthnet : Otenet 4 Μηνες Και Ακομα Τιποτα...

Όλοι οι παραπάνω σου λένε ότι άλλο πράγμα ο ΟΤΕ και άλλο η OTEnet (τουλάχιστον ακόμα)

@ ADSLgr.com All rights reserved.