PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι γίνεται με την Wind από εχτές (9/10/2010)



sv1cec
10-11-10, 09:42
Κύριοι, από εχτές το απόγεμα, η υπηρεσία Ιντερνετ της Wind (από ADSL, όχι από κινητό) δεν δουλεύει. Η Εξυπηρέτηση Πελατών μου λέει ότι είναι γενικό πρόβλημα, αλλά δεν έχει ενημέρωση ούτε τι πρόβλημα είναι, ούτε πότε θα επιλυθεί.

Ξέρει κανείς τίποτα άλλο??

armodios
10-11-10, 16:50
Δεν είχα κανένα πρόβλημα με το internet, ούτε χθες το απόγευμα μέχρι αργά το βράδυ, ούτε σήμερα από νωρίς το πρωί και μέχρι άυτή την στιγμή. Α/Κ Βύρωνα.

juno12
10-11-10, 17:13
κι εμένα μου το είπαν αυτό μόλις κάλεσα το 1212, αλλά γι'άλλο πρόβλημα.
το ιντερνετ παίζει κανονικά εδώ.

juno12
12-11-10, 17:10
την 3η φορά που μίλησα με 1212 μέσα στην εβδομάδα ρώτησα τί γίνεται
με το συγκεκριμένο γενικό πρόβλημα που είχαν και το παλικάρι μου απάντησε
οτι δεν είχε ενημερωθεί για κάτι τέτοιο από το τεχνικό τμήμα.
ό,τι να'ναι δηλαδή...

sta8ista
14-11-10, 12:19
Τελικά έχουμε καμιά ενημέρωσει γιατί κι εχθές εμένα μου έχανε τη σύνδεση πολλές φορές. Βαριέμαι να τους πάρω τηλ. Είναι και εκλογές σιγά μην μάθω τίποτα!

blkik
14-11-10, 13:44
Τρομερή εξυπηρέτηση μιλάμε
Αντιγράφω από διπλανό οικονομικό θέμα



Υ.Γ.: Ακόμα δν μπορώ να πιστέψω οτι δεν μπορούσε να μου το αναλύσει η άλλη στο 13800....

Μην απορείς καθόλου θα το συνηθίσεις. 9 στους 10 υπαλλήλους στο τηλεφωνικό κέντρο της wind δεν έχουν ιδέα ούτε για τα πιο απλά πράγματα.

Τώρα μάλιστα που admin και modeρατορες πήγαν στην wind περιμένω επικά θέματα του στυλ
"Ρώτησα για μείωση του snr και μου απάντησε η κοπέλα τι είναι αυτό τρώγεται;"

Mouse Potato
14-11-10, 20:24
Εγώ όσες φορές χρειάστηκα να επικοινωνήσω μαζί τους μια χαρά γνώριζαν. Ίσως έπεσα και στην περίπτωση. :p

Πάντως σε περιπτώσεις βλαβών/προβλημάτων τα πράγματα που τους έχουν πει να λένε είναι συγκεκριμένα ώστε να προωθήσουν την βλάβη στο τεχνικό τμήμα. Μπορεί σε εμάς να φαίνονται απλά αλλά αυτοί είναι υποχρεωμένοι να τα ελέγξουν πριν στείλουν αίτημα για βλάβη.

nnn
14-11-10, 21:12
Καλά το θέμα snr και ταχύτητας συγχρονισμού είναι πονεμένη ιστορία και σε άλλους πάροχους :p

@ ADSLgr.com All rights reserved.