PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο full 2play σε 2play economy



etsi
12-11-10, 11:10
Καλημερα.Εχω το full 2play..Γινεται να το αλλαξω σε 2play economy ωστε να εκμεταλλευτω την προσφορα που εχει 24.90Ε για να το συνδυασω με ΝΟΒΑ?

billstamaniac
12-11-10, 11:45
Καλημερα.Εχω το full 2play..Γινεται να το αλλαξω σε 2play economy ωστε να εκμεταλλευτω την προσφορα που εχει 24.90Ε για να το συνδυασω με ΝΟΒΑ?

στα 24,90 ειναι μονο για νεους συνδρομητες εσυ αν εχεις κλεισει τον 1 χρονο πας στα 34,90 αλλα δεν χρωνεσαι το τελος μετατροπης που ειναι στα 25Ε
αλλα αν θελεις να βαλεις κ νοβα μπορεις να πας στην νεα προσφορα που εβγαλε για 2play economy + sports value = 60E

etsi
12-11-10, 12:31
Λες για την προσφορα που βγαινει στα 61.68Ε?

Στη συγκεκριμενη προσφορα γραφει οτι η μηνιαια τιμη εχει υπολογιστει βαση της προσφορας 2play economy 24.90Ε το μηνα για 6 μηνες.Και αυτη οπως ειπες ισχυει για νεους συνδρομητες

Εκτος αν λες καποια αλλη..

billstamaniac
12-11-10, 16:33
εχει βγει καινουρια προσφορα τωρα 2play economy + sport value = 60/μηνα για ενα χρόνο
για οσους συνδιαζουν για πρωτη φορα προνομιο
αυτη λέω σημερα βγηκε ;)

etsi
12-11-10, 18:48
Κοιταξε τωρα περιπτωση.Μολις σημερα πηγα και προμηθευτηκα τον εξοπλισμο για start pack.Δεν εχω κανει ακομα καμια εγκτατασταση φυσικα ουτε καν τα εχω ανοιξει.Γινεται λες αν ισχυει αυτη η προσφορα απο σημερα να παω αυριο το πρωι και να επιλεξω αυτο το πακετο που βγαινει στα 60Ε?

Το κακο ειναι οτι εχω υπογραψει το συμβολαιο για start pack..:(

silegav
13-11-10, 20:42
Αν έχεις ήδη υπογράψει συμβόλαιο, τότε μάλλον δύσκολο είναι να πάρεις το πακέτο αυτό, αλλά δε χάνεις τίποτα να πας σε κάνα κατάστημα forthnet να ρωτήσεις.

Lapetr
13-11-10, 21:18
Δε σου κοστίζει τίποτα (πέρα από χρόνο) και αν γίνεται θα κερδίσεις αρκετά! Οπότε πήγαινε στο κατάστημα και ρώτα. Εγώ πιστεύω πως κάποια φόρμουλα θα βρουν δεδομένου ότι ζητάς μεγαλύτερο πακέτο (upgrade)!

jdtech
21-11-10, 03:40
Άμα τους κλαφτείς και λίγο πιστεύω τα παιδιά στο κατάστημα θα σε εξυπηρετήσουν κάποιος τρόπος θα υπάρχει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.