PDA

Επιστροφή στο Forum : Σερνομαστε στους Αμπελοκηπους



christo
15-11-10, 02:21
Κανεις αλλος ρε παιδια με χαμηλες ταχυτητες ετσι στα ξαφνικα ???
Eιμαστε και διπλα στα κεντρικα της HOL ...

arial
15-11-10, 02:30
Απλως δεν πηγαν να ψηφισουν, και καθισαν σπιτι να κατεβαζουν και να παιζουν παιχνιδια :p

jkoukos
15-11-10, 02:42
Εγώ δεν έχω πρόβλημα.

christo
15-11-10, 02:55
Εγώ δεν έχω πρόβλημα.

ωραιος ... σελιδες, κατεβασμα ειναι ολα κομπλε ???

γιατι εδω απο 1,2 mb επεσε στα 150 kbps MAX
σελιδες τα ιδια, αργουν παρα πολυ

βαριεμαι να τους παρω τηλ τωρα

jkoukos
15-11-10, 03:05
κανένα πρόβλημα στο σερφάρισμα και 651 KB/sec σε 6άρα γραμμή.

africa_twin
15-11-10, 13:35
Υπάρχει γενικότερο πρόβλημα (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=447628)! ;)

christo
15-11-10, 18:46
Υπάρχει γενικότερο πρόβλημα (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=447628)! ;)

Ναι φιλε africa twin το παρακολουθω και αυτο το θεμα ... Απλα ηθελα να δω στους αμπελοκηπους ποσοι εχουμε προβλημα...

Εκανα και μια προταση για αναφορα του προβληματος ONLINE οχι τηλεφωνικα

shadesofgrey
16-11-10, 20:39
σερνομαστε.......αστα...αλλα μαλλον ειναι γενικο το προβλημα....

christo
17-11-10, 20:16
Υστερα απο 2 μερες χωρις INTERNET-VOIP τηλεφωνια το προβλημα διορθωθηκε σημερα αλλα τα προβληματα ταχυτητας παραμενουν απο 1,5mb κατεβασμα επεσε στα 400-500 kbps...
Ξεχασα: 2 μερες ειχα προβλημα μετα τους τεχνικους του ΟΤΕ που ηρθαν να κανουν τα μαγικα τους, μαλλον μου αλλαξαν ζευγος καλωδιων για να τα δωσει σε συνδρομητη της

Tι να πω αυτο κρατος που ζουμε της ΡΕΜΟΥΛΑΣ.....Ε Λ Ε Ο Σ ΠΙΑ

jdtech
18-11-10, 01:45
Ξεχασα: 2 μερες ειχα προβλημα μετα τους τεχνικους του ΟΤΕ που ηρθαν να κανουν τα μαγικα τους, μαλλον μου αλλαξαν ζευγος καλωδιων για να τα δωσει σε συνδρομητη της Tι να πω αυτο κρατος που ζουμε της ΡΕΜΟΥΛΑΣ.....Ε Λ Ε Ο Σ ΠΙΑ

Τι εννοείς σου άλλαξαν ζεύγος για να το δώσει ο ΟΤΕ σε δικό του πελάτη;

christo
18-11-10, 02:28
Τι εννοείς σου άλλαξαν ζεύγος για να το δώσει ο ΟΤΕ σε δικό του
πελάτη;

ζευγος καλωδιον = γραμμη

jdtech
19-11-10, 21:51
Ξεχασα: 2 μερες ειχα προβλημα μετα τους τεχνικους του ΟΤΕ που ηρθαν να κανουν τα μαγικα τους, μαλλον μου αλλαξαν ζευγος καλωδιων για να τα δωσει σε συνδρομητη της

Tι να πω αυτο κρατος που ζουμε της ΡΕΜΟΥΛΑΣ.....Ε Λ Ε Ο Σ ΠΙΑ

Τι εννοείς να τα δώσει σε συνδρομητή της , αυτό δεν κατάλαβα.

tdc
19-11-10, 21:54
Τι εννοείς να τα δώσει σε συνδρομητή της , αυτό δεν κατάλαβα.

To "καλο" ζευγος.. Την καλη γραμμη εννοει..

howteam
20-11-10, 17:07
Εχει συμβει και σε μενα κατι παρομοιο.. Υποψιαζομαι δηλαδη οτι ειναι αυτο. Στην περιοχη του γηροκομειου και οταν ημουν με Τελλας. Απο 19 που συγχρονιζα ξαφνικα βρεθηκα με 4 μβιτ και συνακροασεις. Κατι τετοιο πιστευω οτι πεχτηκε. μετα απο επανελημενα τηλεφωνα στο support το προβλημα λυθηκε. Μου αλλαξανε ζευγος. Μαλιστα ο ΟΤΕ δεν εβρισκε προβλημα και επρεπε να ερθει τεχνικος τους. (φανταζεστε ποσες μερες πηρε η ολη διαδικασια). Μετα απο 4-5 μηνες παλι τα ιδια. Παλι τεχνικοι, ξανα αλλαγη ζευγους. Αυτη την φορα ομως εχω σταμπαρει το καφαο που εντελως τυχαια οποτε βλεπω φορτηγακι που φερει την ονομασια "συνεργειο ποιοτητας εποικοινωνιας" του ΟΤΕ να περιφερεται εκει γυρω παντα συμβαινει κατι σε εμενα αλλα και σε αλλους γειτονες. Τον περιμενω με ροπαλο ομως τον οτετζη. Θα ερθει δεν θα ερθει? :hmm:Θα τον μαθω εγω πως πρεπει να κουμπωνει τα καλωδια.. :rofl:

jdtech
21-11-10, 03:36
Έλεος ρε παιδιά. Σε λίγο θα πρέπει να φυλάμε σκοπιές αν έτσι τα πράγματα . Φάτους howteam βάρα και για μένα :)

christo
21-11-10, 20:53
Τι εννοείς να τα δώσει σε συνδρομητή της , αυτό δεν κατάλαβα.

Ακριβως αυτο

Jamesc
22-11-10, 22:03
Ρε παιδιά είμαι κι εγώ στο dslam Γηροκομείου αλλά παίζω με 24 forthnet. Τον τελευταίο καιρό πάμε απο το κακό στο χειρότερο. Από 19 έχω πέσει στο 16,5 και δε κατεβάζς με τίποτα με πάνω από 10mb/s.
Είπα μήπως γυρίσω σε HOL που είμαι 2 ετράγωνα από το σπίτι μου.... Να το κάνω...? :hmm:

jdtech
23-11-10, 12:05
Απλά τα απογεύματα θα σέρνεσαι. Κοίτα γενικά εγώ δεν είχα προβλήματα αλλά τις τελευταίες δύο βδομάδες δε θα σου πρότεινα με τίποτα να βάλεις hol.

christo
23-11-10, 21:48
Ρε παιδιά είμαι κι εγώ στο dslam Γηροκομείου αλλά παίζω με 24 forthnet. Τον τελευταίο καιρό πάμε απο το κακό στο χειρότερο. Από 19 έχω πέσει στο 16,5 και δε κατεβάζς με τίποτα με πάνω από 10mb/s.
Είπα μήπως γυρίσω σε HOL που είμαι 2 ετράγωνα από το σπίτι μου.... Να το κάνω...? :hmm:

εχεις πιασει 10 mbps (κατεβασμα) πραγματικα η εννοεις συνχρονισμο ?

αν οντως ειναι σε κατεβασμα τοτε κατσε εκει που εισαι .... ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣΣσσσσ!!@@#%&*

Jamesc
24-11-10, 00:03
Σορυ παιδιά εννούσα το κλειδώνω 16,5 και κατεβάζω με 1mb/s βαριά βαριά. Είναι πιταρισμένη η Forthnet εδώ ή και στη HOL τα ίδια σκ@τ@?

christo
24-11-10, 02:00
Σορυ παιδιά εννούσα το κλειδώνω 16,5 και κατεβάζω με 1mb/s βαριά βαριά. Είναι πιταρισμένη η Forthnet εδώ ή και στη HOL τα ίδια σκ@τ@?

τα ιδια και στη HOL με 1,5 mbps απο rapid και 1,2 mbps απο τορρεντ

@ ADSLgr.com All rights reserved.