PDA

Επιστροφή στο Forum : Απορίες για σύνδεση με OnDSL Kit



lenaki
19-08-06, 14:06
:) Αγαπητοι φιλοι του φορουμ γεια σας.Ημουν τελειως ασχετη περι ADSL μεχρι προτινος γι'αυτο συγχωρεστε μου τις πολλες και ισως απλοίκες αποριες.Προσανατολιζομαι σε συνδεση στα 512 με ΟΤΕΝΕΤ ή ALTEC.
1.Μεχρι τη ληξη του ondsl kit θα μου αποσταλλει καποιος λογαριασμος δεδομενου οτι για το συγκεκριμενο διαστημα ολα ειναι προπληρωμενα;
2.Οταν ληξει η προσφορα του πακετου και επιθυμω να παραμεινω τοτε η συνδρομη μου θα γινει αυτοματως bundle και αοριστου χρονου;
3.Ο λογαριασμος της otenet ερχεται ενσωματωμενος σ'αυτον του τηλεφωνου ή ξεχωριστα;
4.Ο λογαριασμος στο προγραμμα bundle περιλαμβανει παγιο και χρεωση υπηρεσιας σε ενα ξεχωριστο εντυπο και ,αν ναι, τοτε στον λογαριασμο του τηλεφωνου δεν θα υπαρχει καμια χρεωση σχετικα με το ιντερνετ,θα ειναι δηλ, οπως πριν,σωστα;
5.Υπαρχει η δυνατοτητα να μου αποστελλεται ο ενιαιος λογαριασμος (παγιο+συνδρομη) σε αλλη διευθυνση της επιλογης μου;Κατι τετοιο απαιτει ειδικο διακανονισμο με την οτενετ δια τηλεφωνου ή με αλλο τροπο ή στην αιτηση που θα συμπληρωσω για την ενεργοποιηση του ondsl kit υπαρχει σχετικη προβλεψη-δυνατοτητα(π.χ η Altec-και νομιζω και η Forthnet-παρεχει τετοια δυνατοτητα)
6.Τι θα πληρωνω συνολικα για μια συνδεση 512 μεσω πακετου all in one μετα το περας της προσφορας σε οτενετ και -αν ξερετε- σε altec;Ο λογαριασμος καθε εταιριας αποστελλεται καθε διμηνο,ετσι;
Σας ευχαριστω πολυ :rolleyes:

MirrorX
19-08-06, 14:14
καλημερα καλως ηρθες στο φορουμ!λοιπον εχουμε και λεμε

1)οχι
2)ναι
3)ξεχωριστα εκτος και αν το αγορασεις το πακετο απο καποιο ote-shop οποτε υπαρχει η δυνατοτητα να σου ερχεται και μεσα στον λογαριασμο του οτε
4)σωστα
5)ναι υπαρχει η δυνατοτητα. θα πρεπει να στειλεις fax με φωτοτυπια της ταυτοτητας του κατοχου και το με το αιτημα
6)αν κανεις 12μηνη δεσμευση (4 προπληρωμενοι + αλλοι 8 μηνες) τοτε πληρωνεις 20.5€ καθε μηνα. ο λογαριασμος αποστελλεται καθε μηνα

stri250
21-08-06, 13:40
πάρε τηλέφωνο την τεχνική υποστήριξη και πες τους να σε συνδέσουν με το τμήμα λογαριασμών για να λάβεις πιο σίγουρη ενημέρωση

@ ADSLgr.com All rights reserved.