PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με user+pass



No-Name
21-08-06, 22:56
Υπομονή έχει προβλημα προσωρινα η Οτενετ παιδάκια και δεν κάνει login.

chfilis
22-08-06, 00:36
εγω μια χαρε ειμαι μεσα ολη μερα με οτενετ.δεν μου παρουσιαστηκε καποιο προβλημα...τι προβλημα υπήρχε και σε ποιες περιοχες?

jmessinis
22-08-06, 13:54
Χθες το βράδυ το παρατήρησα. Ενώ ήμουν συνδεδεμένος αρκετές ώρες και επέστρεψα γύρω στις 23.00 και επιχείρησα να συνδεθώ μου έβγαζε Error 691 (μη αποδεκτό password ή username). [Περιοχή: Μελίσσια]

Το απόγευμα γυρνόντας από το γραφείο θα επιχειρήσω να συνδεθώ. Ελπίζω να μην εξακολουθεί να υφίσταται το πρόβλημα.

Σε διαφορετική περίπτωση, θα έπρεπε μήπως να επικοινωνήσω με Otenet ή τζάμπα η προσπάθεια?

enwsitis21
22-08-06, 14:06
Υπομονή έχει προβλημα προσωρινα η Οτενετ παιδάκια και δεν κάνει login.


Με γειά το νέο nickname.

bill2003
22-08-06, 14:25
Με γειά το νέο nickname.

Πως γίνεται αυτο? :hmm: Με PM στους admins?

No-Name
22-08-06, 22:20
επίσης πρόβλημα με user+pass......

Flareman
23-08-06, 15:49
Και μένα μου έκανε πρόβλημα ίδιες ώρες χθες το βράδυ (περιοχή Βριλησσίων, άρα μάλλον κάτι τοπικό μας), μετά τις 11 το βράδυ διορθώθηκε:)

@bill2003: Από my.otenet.gr:)

tsaros
23-08-06, 16:25
και εμενα το εκανε χθες βραδυ κατα τις 11
χαριλαου θεσσαλονικη

πιστεψα οτι κατα καλο θα κανανε(καμια αναβαθμιση)
αλλα τιποτα

jmessinis
24-08-06, 12:46
Το πρόβλημα ευτυχώς δεν συνεχίστηκε για πολύ. Πίστευα και εγώ πως η ταλαιπωρία θα ήταν για καλό (βλέπε αναβάθμιση των κόμβων) αλλά μην πέφτουμε όλοι με τα μούτρα...θα έρθει και η σειρά μας.

Πάντως αυτό που παρατήρησα χθες ήταν πως οι ελληνάρες πρέπει να μπουκώσαμε το rapidshare. Όλα τα διαθέσιμα δίκτυα από τα οποία μπορεί κάποιος να κατεβάσει κάποιο αρχείο ήταν σχεδόν γεμάτα. Πρέπει κάποιος να ειδοποιήσει τους γερμανούς ότι στην Ελλάδα έγινε τεχνολογική επανάσταση!!:p

@ ADSLgr.com All rights reserved.