PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα με καινουργια καρτα γραφικων .



erekozi
27-11-10, 18:20
Χαιρετω παιδες .
Προσφατα απεκτησα μια 5870ΗD της sapphire,μετα απο περιπου 10 ημερες λειτουργιας σε κανονικες συνθηκες (θερμοκρασια,κτλ) καποιες στιγμες ακουγεται ενας ηχος "κρρρρρρρ":p
,η οθονη παγωνει ,γινεται πορτοκαλι με γραμμες ,και μετα απο δευτερολεπτα ουτε γατα ουτε ζημια!!Το ασχημο ειναι οπως προειπα οτι το κανει σε ασχετες στιγμες και οχι συνεχεια ,και διαρκει δευτερολεπτα!
Ειναι σιγουρα ελλατωματικη η καρτα ?Να την επιστρεψω ?
Η μπορει να φταιει ο cpu για παραδειγμα?
ΣΗΜ: Oλα ειναι στην εγγυηση απλα θελω τα φωτα σας σε περιπτωση που υπαρχει αλλη βλαβη να μην τρεχω τζαμπα.
Ευχαριστω προκαταβολικα .

gfevran
27-11-10, 19:25
Αλλαγή κάρτας τώρα που είναι στην εγγύηση!!!.

psolord
27-11-10, 19:54
erekozi,

το ΚΡΡΡΡΡΡ (:p) σου το κάνει από τα ηχεία ή από την κάρτα?

Τι οθόνη έχεις και τι σύνδεση έχεις κάνει?

Μπορείς να περιγράψεις λίγο καλύτερα τις πορτοκαλί γραμμές?

erekozi
28-11-10, 01:12
erekozi,

το ΚΡΡΡΡΡΡ (:p) σου το κάνει από τα ηχεία ή από την κάρτα?

Τι οθόνη έχεις και τι σύνδεση έχεις κάνει?

Μπορείς να περιγράψεις λίγο καλύτερα τις πορτοκαλί γραμμές?


Με ειχες περιλαβει και στο τελευταιο ποστ ;)
http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.167105 η οθονη
DVI σε DVI ..πορτοκαλι οθονη με καθετες ριγες!!Για δευτερολεπτα !Το ΚΡΡΡΡΡΡ
ακουγεται απο τα ηχεια φυσικα αλλα στην οθονη φαινεται !

psolord
28-11-10, 14:00
Με ειχες περιλαβει και στο τελευταιο ποστ ;)
http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.167105 η οθονη
DVI σε DVI ..πορτοκαλι οθονη με καθετες ριγες!!Για δευτερολεπτα !Το ΚΡΡΡΡΡΡ
ακουγεται απο τα ηχεια φυσικα αλλα στην οθονη φαινεται !

Δεν θυμάμαι σε ποιο thread είχαμε μιλήσει αλλά ελπίζω να μην κάψαμε τίποτα!:p

Χμμ...ναι έχει αρκετές πιθανότητες να είναι η κάρτα αλλά πριν την καταδικάσουμε, κάνε τα εξής:

1) Βάλε το DVI καλώδιο στην διπλανή θύρα και αν μπορείς χρησιμοποίησε κάποιο άλλο DVI καλώδιο, αν έχεις spare. Αν δεν έχεις spare DVI αλλά έχεις spare HDMI, τότε βάλε το DVI-HDMI dongle (επίσης στην διπλανή θύρα) και σύνδεσε την οθόνη σου με το HDMI.

2) Κάνε uninstall τους drivers, μπες σε safe mode, καθάρισε ότι έχει σχέση με την ΑΤΙ με το driver sweeper και μπες σε normal mode και ξαναβάλε drivers.

Αφού τα κάνεις αυτά, τρέξε για κάνα μισάωρο ένα stability test στην native ανάλυση της οθόνης σου με 4ΧΑΑ (full screen) και μετά ένα Vantage performance benchmark.

ΥΓ. Τι τροφοδοτικό έχεις?

erekozi
28-11-10, 14:19
Ενα HIPER 860 W .
ΕΙχαμα μιλησει για την οθονη και την συνδεση ...με HDMI..
Δυστυχως δεν εχω καλωδιο επισης μου κανε χθες και ενα αλλο παραξενο ..

erekozi
28-11-10, 14:21
Οπως μπορεις να διακρινεις κατω αριστερα και πανω δεξια ...με roll το mouse το εκανε αυτο .οπως ριπα DVI σε HDMI δεν εχω ,και μολις προχθες εκανα format !

psolord
28-11-10, 14:35
Κατάλαβα.

Ναι δεν είναι θέμα σύνδεσης. Για τρέξε furmark και vantage να δούμε.

Σε τι συχνότητα τρέχει η κάρτα σου και οι μνήμες της σε desktop mode?

erekozi
28-11-10, 15:37
Πως βλεπω σε τι συχνοτητα τρεχουν μνημες και καρτα ....?

........Auto merged post: erekozi πρόσθεσε 5 λεπτά και 22 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Πως βλεπω σε τι συχνοτητα τρεχουν μνημες και καρτα ....?

Για καθοδηγησε με φιλαρακι ..

erekozi
28-11-10, 15:50
Κατάλαβα.

Ναι δεν είναι θέμα σύνδεσης. Για τρέξε furmark και vantage να δούμε.

Σε τι συχνότητα τρέχει η κάρτα σου και οι μνήμες της σε desktop mode?
Ετρεξα..

psolord
28-11-10, 16:00
Πως βλεπω σε τι συχνοτητα τρεχουν μνημες και καρτα ....?

........Auto merged post: erekozi πρόσθεσε 5 λεπτά και 22 δευτερόλεπτα αργότερα ........



Για καθοδηγησε με φιλαρακι ..


Κάνε εγκατάσταση το MSI Afterburner και άνοιξε το, να δεις τι συχνότητες λέει το monitor του.

Το Furmark σου έτρεξε καλά? Σημείωση : Stability test κάνε για κάνα τεταρτάκι. Όχι benchmark.

Τρέξε και Vantage.

erekozi
28-11-10, 16:34
Κάνε εγκατάσταση το MSI Afterburner και άνοιξε το, να δεις τι συχνότητες λέει το monitor του.

Το Furmark σου έτρεξε καλά? Σημείωση : Stability test κάνε για κάνα τεταρτάκι. Όχι benchmark.

Τρέξε και Vantage.

Stability test κομπλε..850 MHz ο επεξεργαστης 1200 ΜΗΖ η μνημες .παραθετω φωτο ..

erekozi
28-11-10, 16:38
Και τωρα γιατρε μου εχεις ολες τις ενδειξεις και τα συμπτωματα..
Vantage βρηκα μονο το demo αν εχεις κανενα link θα το εκτιμουσα .
Υπαρχει περιπτωση να φταει ο cpu ?

skel
28-11-10, 17:06
θέμα κάρτας θα είναι, καλύτερα να την πας πίσω

erekozi
28-11-10, 17:15
θέμα κάρτας θα είναι, καλύτερα να την πας πίσω
Μαλλον τη Δευτερα αυτο θα κανω .Αν και 2 ημερες τωρα δεν μου παρουσιασε κανενα προβλημα,εντουτοις δεν το ρισκαρω.Το θεμα ειναι οτι θα την κρατησουν για ελεγχο και θα χασω 2-3 ημερες αλλα τι να κανω..

psolord
28-11-10, 17:24
Και τωρα γιατρε μου εχεις ολες τις ενδειξεις και τα συμπτωματα..
Vantage βρηκα μονο το demo αν εχεις κανενα link θα το εκτιμουσα .
Υπαρχει περιπτωση να φταει ο cpu ?

Αν και σου είχα πει να βάλεις 4ΧΑΑ στο Stability test του Furmark, δεν πειράζει. Το Furmark, ελέγχει κυρίως τον πυρήνα και κατά δεύτερο λόγο τις μνήμες της κάρτα, γιατί παίρνει 60-70ΜΒ χωρίς ΑΑ.

Δεν πειράζει όμως, θα δοκιμάσουμε κάτι πιο δυνατό τώρα.

Κατέβασε το Heaven της Unigine (http://www.techpowerup.com/downloads/1799/Unigine_Heaven_DX11_Benchmark_2.1.html), κάνε εγκατάσταση και τρέχ'το σε DX11, 1920X1080, 8XAA, normal tesselation, stereo3d disabled, anisotropy 16, shaders high. Τρέξε το benchmark (επιλέξιμο με το mouse πάνω αριστερά αφού ξεκινήσει το benchmark). Δες αν το τρέξει καλά (μην απομακρυνθείς από την οθόνη όσο τρέχει για να το παρατηρήσεις καθ'ολη την διάρκεια). Με αυτή τη ρύθμιση το Heaven θα φάει 950ΜΒ video ram, οπότε αν υπάρχει πρόβλημα στον πυρήνα ή στις μνήμες θα σου το δείξει.

Επεξεργαστής δεν είναι. Δεν κάνουν corrupt γραφικά οι επεξεργαστές. Βγάζουν μπλέ οθόνες με το καλημέρα σας!:p

Αυτό το πρόβλημα με τις πορτοκαλί γραμμές σου το κάνει στο desktop ή σε 3D ή και στα δύο?

Εντύπωση μου κάνει που οι μνήμες σου (της κάρτας) τρέχουν στα 500Mhz στο desktop. Πίστευα ότι η 5870 θα έτρεχε παρακάτω, στα 300mhz όπως και οι 5850 κάρτες.

Αν σου τρέξει και το Heaven καλά, τότε πρέπει να κάνεις και ένα memtest X86 στις μνήμες του συστήματος.

erekozi
29-11-10, 03:49
Αν και σου είχα πει να βάλεις 4ΧΑΑ στο Stability test του Furmark, δεν πειράζει. Το Furmark, ελέγχει κυρίως τον πυρήνα και κατά δεύτερο λόγο τις μνήμες της κάρτα, γιατί παίρνει 60-70ΜΒ χωρίς ΑΑ.

Δεν πειράζει όμως, θα δοκιμάσουμε κάτι πιο δυνατό τώρα.

Κατέβασε το Heaven της Unigine (http://www.techpowerup.com/downloads/1799/Unigine_Heaven_DX11_Benchmark_2.1.html), κάνε εγκατάσταση και τρέχ'το σε DX11, 1920X1080, 8XAA, normal tesselation, stereo3d disabled, anisotropy 16, shaders high. Τρέξε το benchmark (επιλέξιμο με το mouse πάνω αριστερά αφού ξεκινήσει το benchmark). Δες αν το τρέξει καλά (μην απομακρυνθείς από την οθόνη όσο τρέχει για να το παρατηρήσεις καθ'ολη την διάρκεια). Με αυτή τη ρύθμιση το Heaven θα φάει 950ΜΒ video ram, οπότε αν υπάρχει πρόβλημα στον πυρήνα ή στις μνήμες θα σου το δείξει.

Επεξεργαστής δεν είναι. Δεν κάνουν corrupt γραφικά οι επεξεργαστές. Βγάζουν μπλέ οθόνες με το καλημέρα σας!:p

Αυτό το πρόβλημα με τις πορτοκαλί γραμμές σου το κάνει στο desktop ή σε 3D ή και στα δύο?

Εντύπωση μου κάνει που οι μνήμες σου (της κάρτας) τρέχουν στα 500Mhz στο desktop. Πίστευα ότι η 5870 θα έτρεχε παρακάτω, στα 300mhz όπως και οι 5850 κάρτες.

Αν σου τρέξει και το Heaven καλά, τότε πρέπει να κάνεις και ένα memtest X86 στις μνήμες του συστήματος.

Τα 500 Μhz ειναι καλο τωρα η κακο???
Αυτο με τις πορτοκαλι μου το εκανε σε 3d περιβαλλον και οταν εβλεπα anime 720p.

psolord
29-11-10, 11:30
Τα 500 Μhz ειναι καλο τωρα η κακο???
Αυτο με τις πορτοκαλι μου το εκανε σε 3d περιβαλλον και οταν εβλεπα anime 720p.

Να σου πω τη αλήθεια δεν ξέρω. Εγώ 5850 έχω βασικά!:) Απλά μου έκανε εντύπωση!

erekozi
29-11-10, 11:48
Να σου πω τη αλήθεια δεν ξέρω. Εγώ 5850 έχω βασικά!:) Απλά μου έκανε εντύπωση!

Χεχεχεχε κατσε να τα τρεξω και σε ενημερωνω..Καλημερα!

psolord
29-11-10, 11:53
Χεχεχεχε κατσε να τα τρεξω και σε ενημερωνω..Καλημερα!

Κάτσε να κατεβάσω και εγώ κάνα 5870 BIOS να δω τι γράφει μέσα. Όχι δεν πρόκειται να σου πω να ασχοληθείς με BIOS, μην ανησυχείς.:p Άμα τρέξει και το Heaven καλά, πήγαινε την για έλεγχο καλύτερα!:(

Καλημέρα επίσης!:)

erekozi
29-11-10, 12:00
To Benchmarking μια χαρα το ειδα.
Οσον σφορα το ''κρρρρρρρ''τπ εκανε εχθες χωρις να βγαλει την πορτοκαλι οθονη..ηχος , ψιλολαγγαρισμα στην οθονη ,2 δευτερα και τελος!

psolord
29-11-10, 12:28
To Benchmarking μια χαρα το ειδα.
Οσον σφορα το ''κρρρρρρρ''τπ εκανε εχθες χωρις να βγαλει την πορτοκαλι οθονη..ηχος , ψιλολαγγαρισμα στην οθονη ,2 δευτερα και τελος!

Ωραία πράματα!:p

Λοιπόν από ότι βλέπω, όλα τα BIOSes της 5870 που κατέβασα, έχουν σαν idle ρολογια 157/300. Εσένα έδειχνε 157/500!:hmm:

Μπορείς να κατεβάσεις το gpuz (http://www.techpowerup.com/downloads/1898/TechPowerUp_GPU-Z_v0.4.8.html)και να κάνεις ένα save το bios της κάρτας σου και να το ανεβάσεις κάπου να το δω? (megashares, megaupload, hotfile κλπ)

Save κάνεις με το τσιπάκι που έχω βάλει στο κυκλάκι.

80452

Μη φοβάσαι, δεν κάνεις τίποτα στην κάρτα. Απλά διαβάζει το BIOS και το σώζει!;)

erekozi
29-11-10, 12:37
Ωραία πράματα!:p

Λοιπόν από ότι βλέπω, όλα τα BIOSes της 5870 που κατέβασα, έχουν σαν idle ρολογια 157/300. Εσένα έδειχνε 157/500!:hmm:

Μπορείς να κατεβάσεις το gpuz (http://www.techpowerup.com/downloads/1898/TechPowerUp_GPU-Z_v0.4.8.html)και να κάνεις ένα save το bios της κάρτας σου και να το ανεβάσεις κάπου να το δω? (megashares, megaupload, hotfile κλπ)

Save κάνεις με το τσιπάκι που έχω βάλει στο κυκλάκι.

80452

Μη φοβάσαι, δεν κάνεις τίποτα στην κάρτα. Απλά διαβάζει το BIOS και το σώζει!;)

Το εκανα και εβγαλε ενα .bin file !

........Auto merged post: erekozi πρόσθεσε 4 λεπτά και 13 δευτερόλεπτα αργότερα ........

http://gpuz.techpowerup.com/10/11/29/a0c.png
Aυτο ειναι το screen.

psolord
29-11-10, 12:39
Το bin θέλω να μου ανεβάσεις κάπου!:)

erekozi
29-11-10, 12:50
Το bin θέλω να μου ανεβάσεις κάπου!:)
οριστε..
http://hotfile.com/dl/85722873/e28d670/Cypress.bin.html

psolord
29-11-10, 12:59
οριστε..
http://hotfile.com/dl/85722873/e28d670/Cypress.bin.html

Όντως 157/500 είναι και στο BIOS! Μάλλον δεν έχει σημασία. Για να την έφτιαξε έτσι η Sapphire, κάτι παραπάνω θα ξέρει.

Οπότε πήγαινε την για έλεγχο και βλέπουμε. Μην αναφέρεις ότι προσπάθησες να δεις που είναι το λάθος αλλά δεν βρήκες κάτι. Ασ'τους να ξεστραβωθούν μόνοι τους! Όσα λιγότερα λες, τόσο το καλύτερο!:p

erekozi
29-11-10, 18:30
H αποφαση εληφθει ..θα την κρατησω λιγο να αποκτησω μια πιο σαφη εικονα και θα την παω αν τ συνεχισει σε μεγαλυτερο βαθμο.εξαλλου σε ερωτηση που εκανα μου ειπαν οτι θα την κρατησουν οσο χρειαστει μεχρι να το παρουσιασει το προβλημα!κ ας ειναι δεκα ημερες !!

psolord
29-11-10, 19:52
H αποφαση εληφθει ..θα την κρατησω λιγο να αποκτησω μια πιο σαφη εικονα και θα την παω αν τ συνεχισει σε μεγαλυτερο βαθμο.εξαλλου σε ερωτηση που εκανα μου ειπαν οτι θα την κρατησουν οσο χρειαστει μεχρι να το παρουσιασει το προβλημα!κ ας ειναι δεκα ημερες !!

Καλώς!

Μιας και έχεις εγγύηση για άλλα δύο χρόνια (τουλάχιστον) τότε δεν αγχώνεσαι. Μέχρι τότε υπάρχουν κάποια πράγματα που μπορείς να δοκιμάσεις αν θες.

1) Κάνε memtestX86

2) Άλλαξε θέση PCIe slot στην κάρτα

3) Άλλαξε θέση στο DVI καλώδιο

4) Ενεργοποίησε το Overdrive και κάνε 5Mhz overclock, σε πυρήνα και μνήμες

5) Άλλαξε τα καλώδια τροφοδοσίας σε άλλη θέση του τροφοδοτικού

6) Ρίχ' του μια κλωτσιά με γωνία 45 μοιρών!:p

erekozi
29-11-10, 23:48
χαχαχαχαχαααχα ειδικα το τελευταιο ! ευχαριστω φιλαρακι για ολα!
ΥΓ ¨..το overdrive πως το χρησιμοποιω ?
Aκυρο το βρηκα...σκεφτομαι να αλλαξω ενα τροφοδοτικο να δω μηπως φταιει...δεν ξερω γιατι αλλα μου εχει κατσει :P
Εχουμε κανα καλο enermax να προτεινουμε ?θα θελα απο 800 και ανω..
ΠΧ http://www.multirama.gr/products/product?pid=0507647&catid=020500
η
http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/PSU/Enermax-1250W-Revolution-85-ERV1250AWT.htm

cranky
30-11-10, 04:58
Τους έχει στρίψει εντελώς, εκεί στο Πλαίσιο, έέ ;
Μεταχειρισμένο τροφοδοτικό με εξάμηνη εγγύηση, στα 220 € ; http://img192.imageshack.us/img192/3961/fool.gif
Καλά, όχι οτι και στο Μουλτιράμα πάνε πίσω.
Ορίστε τροφοδοτικό, CORSAIR TX950W (http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200007971), αν και το βρίσκω κάργα υπερβολικό.

psolord
30-11-10, 11:16
χαχαχαχαχαααχα ειδικα το τελευταιο ! ευχαριστω φιλαρακι για ολα!
ΥΓ ¨..το overdrive πως το χρησιμοποιω ?
Aκυρο το βρηκα...σκεφτομαι να αλλαξω ενα τροφοδοτικο να δω μηπως φταιει...δεν ξερω γιατι αλλα μου εχει κατσει :P
Εχουμε κανα καλο enermax να προτεινουμε ?θα θελα απο 800 και ανω..
ΠΧ http://www.multirama.gr/products/product?pid=0507647&catid=020500
η
http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/PSU/Enermax-1250W-Revolution-85-ERV1250AWT.htm

Προσωπικά είμαι της γνώμης να μην αρχίσεις να χαλάς λεφτά αγοράζοντας spare hardware για να δεις τι είναι. Εκτός να θες να έχεις καβάτζα και spare, οπότε ΟΚ.

Καλύτερα να δώσεις την κάρτα σε κάνα φιλαράκι σου για καμιά βδομάδα και να σου πει και αυτός τις εντυπώσεις του. (βρες κάποιον που να έχει καλούτσικη κάρτα για να κάνετε τράμπα)

erekozi
30-11-10, 13:31
Δεν ξαναπαρουσιασε τιποτα ρε φιλαρακι και οσον αφορα το spare θα θελα χαμενο δεν παει.η γνωμη σου για τροφοδοτικο ποια ειναι ?

psolord
30-11-10, 16:00
Δεν ξαναπαρουσιασε τιποτα ρε φιλαρακι και οσον αφορα το spare θα θελα χαμενο δεν παει.η γνωμη σου για τροφοδοτικο ποια ειναι ?

Ok λοιπόν.

Προσωπικά έχω στην κατοχή μου, ένα Coolermaster Silent M Pro 1000W, ένα Nexus Silent Modular 850W PSU και ένα ENERMAX Galaxy 850W. Και τα τρία έχουν δουλέψει απροβλημάτιστα με μεγάλο φόρτο κάποιες φορές.

Το Energmax είναι το πιο παλιό και άρα έχει αποδείξει την αξία του για περισσότερο χρόνο, ενώ το Coolermaster είναι το πιο ήσυχο αλλά και το πιο καινούριο. Μιας και έχει 5 χρόνια εγγύηση πιστεύω ότι ο κατασκευαστής του ξέρει ότι έχει κάνει καλή δουλειά!

Για άλλες μάρκες, απλά είχα κακή εμπειρία με OCZ και Thermaltake, αλλά αυτό δεν λέει κάτι για το σύνολο των προιόντων αυτών των εταιρειών.

erekozi
20-02-11, 14:53
Επειδη τελικως δεν υπαρχει λυση στο προβλημα ....Κανω revive το θεματακι και ειμαι ανοιχτος σε λυσεις κ προτασεις!!

skel
20-02-11, 15:07
Επειδη τελικως δεν υπαρχει λυση στο προβλημα ....Κανω revive το θεματακι και ειμαι ανοιχτος σε λυσεις κ προτασεις!!

άλλαξες τροφοδοτικό και δεν έγινε τίποτα ?
την πήγες πίσω ? τη ακριβώς έκανες ?

erekozi
21-02-11, 00:11
ΤΟ μονο που δεν αλλαξα ειναι τροφοδοτικο.Την πηγα πισω και την κρατησαν μια βδδομαδα διχως λεει να βρουν κατι ,και την επεστρεψαν.Τωρα λενε να παω ολοκληρο το συστημα για να κανουν αυτη μια καθαρη εγκατασταση αλλα εκανα εγω και παλι μια απο τα ιδια!Πλεον ,αν διαβασες το topic δεν κανει αυτο το "ΚΡΡΡΡΡ",αφου αλλαξα θεση (PCI ) στην καρτα,αλλα σε ανυποπτο χρονο,βγαινει μια πρασινη ,μια κιτρινη,μια ασπρη οθονη και κολλαει το pc και σημερα ενω ειχα σε παραθυρο το F.Manager και Mozilla σε αλλο ,το pc εκλεισε!μαυρισε η οθονη και χρειαστηκε restart!!!Λες να ειναι τροφοδοτικο?

skel
21-02-11, 16:54
με τις πληροφορίες που μου δίνεις υποψιάζομαι ακόμα την κάρτα παρόλο που την πήγες πίσω δεν μπορεί το τροφοδοτικό να προκαλεί τέτοια ζημιά
εκτός από την κάρτα έβαλες καινούργιους οδηγούς έτσι ?
θα έλεγα καλύτερα να την δοκιμάσεις σε έναν φίλο σου την κάρτα για να δεις πως συμπεριφέρεται σε άλλο πισί

erekozi
21-02-11, 18:55
Θα το παω να κανουν και αυτοι μια καθαρη εγκατασταση και καλου κακου θα παρω και ενα τροφοδοτικο.Ενα spare ποτε δεν παει χαμενο!
Εβαλα καινουργιους οδηγους,λες να φταινε οι RAM?

skel
21-02-11, 20:44
χλωμό το κόβω αλλά τίποτα δεν είναι απίθανο

erekozi
21-02-11, 23:38
Εκανα memtest x86 ρε γαμωτο και το περασαν αερα!

cranky
22-02-11, 04:00
Αν έτρεξε πάνω απο πεντάωρο, είσαι ΟΚ απο μνήμες.

erekozi
23-02-11, 15:33
Πανω απο πενταωρο,δεν το δοκιμασα.
Μηπως κανω καμια χαζομαρα?
Πως να το αφησω cranky ?Το bootarω ...και ?

cranky
23-02-11, 15:36
Το bootarεις, και το αφήνεις να τρέχει.
Αν μέσα σε 5-5,5 ώρες δεν σου βγάλει τίποτα σφάλματα, το σταματάς.
Καλύτερα, βάλ' το να τρέχει πρίν πέσεις για ύπνο.

erekozi
23-02-11, 16:01
Οκ man θα το βαλω το βραδυ και θα ενημερωσω.Την γνωση σου περι του θεματος μου...?

cranky
23-02-11, 22:01
Δεν έχω να προσθέσω τίποτα παραπάνω απο τον πσολορντ. :what:

erekozi
25-02-11, 15:02
-Μεμτεστ μετα απο 5 ωρες χωρις σφαλμα...

erekozi
28-03-11, 22:51
-Μεμτεστ μετα απο 5 ωρες χωρις σφαλμα...
Και το προβλημα το οποιο συνεχιζω να εχω ειναι το εξης...

erekozi
28-03-11, 22:52
Σαν αυτη την οθονη βγαζει αλλα σε αλλα χρωματα ενιοτε...πλεον σε ασπρο!:p

@ ADSLgr.com All rights reserved.