PDA

Επιστροφή στο Forum : SUPERLEAGUE 2010-11 PANINI



SKYCAPTAIN
30-11-10, 17:23
Γειά σας παιδιά,
Τελευταία μέρα του Νοέμβρη σήμερα και ανοίγω νέο θέμα για τη συλλογή της φετινής Superleague, η οποία αναμένεται τέλη Δεκέμβρη με αρχές Γενάρη, σύμφωνα με τις πληροφορίες που συνέλεξα από τον Πήγασο.
Προσωπικά έχω να πάρω άλμπουμ Superleague πάρα πολλά χρόνια και θα ήθελα να αναβιώσω φέτος ωραίες παιδικές αναμνήσεις. Θα ήταν βέβαια και όμορφο, όσοι μπορούμε να καθιερώσουμε ημερίδες ανταλλαγής αυτοκόλλητων PANINI όπως γίνεται και στο εξωτερικό, σε συνεργασία με την εταιρεία και με όλους εμάς.
Να βρούμε δηλ. ένα μέρος στην Αθήνα και μια μέρα Σάββατο ή Κυριακή να βρεθούμε και να ανταλλάξουμε. Έχω δει σχετικά βιντεάκια στο u-tube από Σερβία και Γερμανία κι έπαθα πλάκα! Γιατί κι εμείς να μην το κάνουμε αυτό;
Να διοργανώσουμε και κάποια happenings, θα ήταν πιστεύω καλή ιδέα αρκεί να εφαρμοστεί σύντομα και στην πράξη, τι λέτε;

Giorgio sak
03-01-11, 16:32
Τι γίνεται με αυτή τη συλλογή; Πολύ δεν καθυστερεί; Κατά πάσα πιθανότητα δε θα ασχοληθώ. αλλά επειδή έχει προηγηθεί και η ακύρωση του Χάρρυ Πόττερ, έχω αρχίσει να φοβάμαι άσχημα πράγματα για την πορεία της ΡΑΝΙΝΙ στην Ελλάδα...

@ ADSLgr.com All rights reserved.