PDA

Επιστροφή στο Forum : Nεο password?



Warlord
26-08-06, 01:44
παιδες μεχρι πριν 4-5 μερες ειχα 384, μετα διπλασιαστηκε σε 768, αλλα λογω του οτι απτις 11/8 ειχα κανει αιτηση για 1mbit την επομενη ακριβως μερα του διπλασιασμου βλεπω να συγχρονιζεται το ρουτερ στα 1mbit x 2(λογω διπλασιασμου by OTE)= 2048/256.η ταχυτητα ομως παρεμεινε στων 768(80k/sec).πηρα τηλ την οτενετ κ μου λενε δεν μας εχει ενημερωσει ο οτε ακομα για την ενεργοποιηση της γραμμης κ πως οταν γινει θα σας παρουμε για το pass.μα τους κανω δεν ειμαι νεος συνδρομητης..δεν εχει σημασια μου λενε, καθε γραμμη εχει διαφορετικο τυπο pass..εντωμεταξυ 1 φιλος στιν ιδια περιοχη αναβαθμησε απο 384 σε 1mbit , εχει κανονικα ταχυτητα 110k κ δε του δωσανε κ νεο pass...εσας που αναβαθμησατε με το πουδατε να συγχρονιζει στη νεα γραμμη ειχατε κατευθειαν τη ταχυτητα που πρεπει?η περιμενατε μεχρι να σας δωσουν νεο pass η τεσπα καμποσο καιρο ωστε να δειτε τη σωστη ταχυτητα?
ευχαριστω ;)

MirrorX
26-08-06, 04:08
εφοσον η γραμμη εχει ηδη αναναθμιστει τις επομενες μερες θα αναβαθμιστει και η συνδρομη (οταν θα ενημερωσει ο οτε την οτενετ, και περαστει η αναθαθμιση στο συστημα της, 1-2 μερες λογικα)...οταν γινει αυτο θα σε παρουν να σε ενημερωσουν και ως δια μαγειας θα σου πουν οτι username/pass ειναι τα ιδια με πριν!

@ ADSLgr.com All rights reserved.