PDA

Επιστροφή στο Forum : dp8 στο online λογαριασμό ? είναι double play ?



sv2evs
13-12-10, 16:49
Γειά σας,

Έχω τι μονάδες για τα ΑΜΕΑ από τον ΟΤΕ και θέλω να ρωτήσω, καθώς έκανα αίτηση για να βλέπω αναλυτικό λογαριασμό online, τι είναι η ένδειξη DP8 ! Είναι double play ? Δηλαδή πληρώνω και μονάδες (πακέτο) ? Εγώ θέλω απλά να πληρώνω αυτές τις μονάδες που κάνω, εφόσον υπάρχει η έκπτωση και να μην προ-πληρώνω κάτι που χρησιμοποιώ ελάχιστα (τηλέφωνο), καθώς εξυπηρετούμε από το κινητό για τα περισσότερα τηλέφωνα.

Πείτε μου, η ένδειξη DP8 είναι πακέτο με προπληρωμένο χρόνο ; :mad:

mariossss
13-12-10, 17:33
Το dp8 ειναι πακετο με απεριοριστες κλησεις αστικες και υπεραστικες και απεριοριστο ιντερνετ και πληρωνεις ενα σταθερο ποσο καθε διμηνο

sv2evs
14-12-10, 00:15
Ευχαριστώ πολύ. Αύριο πάω ΟΤΕ να μαλώσω..

edit: μπορώ να το "αλλάξω" στο 134 ?

mariossss
14-12-10, 11:53
Ευχαριστώ πολύ. Αύριο πάω ΟΤΕ να μαλώσω..

edit: μπορώ να το "αλλάξω" στο 134 ?

Νομιζω οχι γιατι εχεις 12μηνη δεσμευση και αν γινετε θα πληρωσεις καποιο ποσο για διακοπη πριν της δεσμευσης. Ρωτα το και αυτο μην σε παρω στο λαιμο μου

sv2evs
14-12-10, 13:09
Πήρα τελικά στον ΟΤΕ στο 13888, μου είπε η κοπέλα (γιατί είχα πάει στα κεντρικά Σταυρούπολης) ότι αυτός είναι ο προηγούμενος λογαριασμός που μια "έξυπνη" κοπελιά εκεί μου είχε βάλει dp χωρίς να με ενημερώσει για αυτό και ότι τώρα στον επόμενο δεν θα είναι μέσα το συγκεκριμένο πακέτο και θα ισχύει και η μείωση από τις δωρεάν μονάδες του ΟΤΕ.

sv2evs
15-12-10, 01:13
:lock:

:lock:

:lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.