PDA

Επιστροφή στο Forum : wind adsl στον αγιο νικολαο κρητης



MEGATAL
16-12-10, 22:24
Ξερει κανεις αν ειναι αξιοπιστη η wind στον αγιο νικολαο κρητης? Ενδιαφερομαι για double play, tnxx

mpetou
17-12-10, 10:14
οτε φιλε μου για κρητη οι αλλοι ολοι ειναι αναξιοπιστοι γιατι ειναι ακριβες οι συνδεσεις με αθηνα
και κανουνε ολοι οικονομια οι εναλακτικοι.

thenetpoet
17-12-10, 12:39
οτε φιλε μου για κρητη οι αλλοι ολοι ειναι αναξιοπιστοι γιατι ειναι ακριβες οι συνδεσεις με αθηνα
και κανουνε ολοι οικονομια οι εναλακτικοι.

Η wind εχει δικες της συνδέσεις προς Κρήτη, ασε που πλέον οι συνδέσεις δεν είναι ακριβές ακόμα και αν τις αγοράζεις από τρίτο..

jdtech
18-12-10, 22:59
Νομίζω ότι κάποιοι εναλλακτικοί νοικιάζουν κυκλώματα από τον ΟΤΕ , οπότε πρακτικά είναι το ίδιο. Δε βλέπω το λόγο λοιπόν να πληρώσεις τον ΟΤΕ τα διπλά και βάλε για να έχεις τα ίδια πράγματα.

sdikr
18-12-10, 23:01
Νομίζω ότι κάποιοι εναλλακτικοί νοικιάζουν κυκλώματα από τον ΟΤΕ , οπότε πρακτικά είναι το ίδιο. Δε βλέπω το λόγο λοιπόν να πληρώσεις τον ΟΤΕ τα διπλά και βάλε για να έχεις τα ίδια πράγματα.


εντάξει το ίδιο πράγμα είναι ενα κύκλωμα 10 kbps με ένα 1gbps ;)

MEGATAL
19-12-10, 11:30
Ενδιαφερομαι για 24 αρι double play της wind, θα εχω τουλαχιστον 5 στα σιγουρα η θα ναι καμια συνδεση με διακοπες και προβληματα, στο veto financial διαβασα οτι εριξε πολλα κεφαλαια για επενδυσεις η wind και οτι θα βελτιωθει....

tasanas
20-12-10, 00:42
Αυτό που έγινε στην wind είναι ότι την εξαγόρασαν οι δανειστές της. Και από τη στιγμή που εγώ χρωστάω σε μένα είναι σαν να μην χρωστάω. Βέβαια τα λεφτά λείπουν . Για συγκεκριμένα έργα δεν έχει ξεκινήσει κάτι από όσο διαβάζω και όυτε έχει ανακοινωθεί.

@ ADSLgr.com All rights reserved.