PDA

Επιστροφή στο Forum : Εγκατασταση Conn-X



Nik_Gr
17-12-10, 18:34
Καλησπερα θελω να βαλω Conn-X και ως εκ τουτου θελω να μαθω ποιο ρουτερ στελνει αυτον τον καιρο η οτενετ για το το conn-x.

Επισης υπαρχoυν αναλυτικες καπου οδηγιες εγκαταστασης conn-x?
Ειναι ευκολη διαδικασια?

Ευχαριστω.

Seitman
17-12-10, 18:50
Αν δεν κάνω λάθος τον τελευταίο καιρό δίνει το Huawei echolife hg520c.
Λογικά θα υπάρχουν οδηγίες, αλλά δε διαφέρει δραματικά σε ότι ήξερες από άλλους παρόχους. Εγώ θα τη χαρακτήριζα εύκολη διαδικασία.

matelas
17-12-10, 19:25
Το Huawei δίνουν, αν και σε διαφήμιση με την προσφορά για Jumbo :p δείχνει το baudtec. Πέρνα από ένα oteshop για να είσαι 100% σίγουρος. Θα σου έλεγα να πάρεις στο 13888 αλλά είμαι επιφυλακτικός, σε εμένα είχαν πει για baudtec και μου στείλανε huawei.

Οδηγίες έχει μέσα όταν θα το ανοίξεις αλλά και στο http://www.otenet.gr/hd/ είναι πολύ απλή διαδικασία αρκεί να διαβάσεις σωστά τις οδηγίες. :)

Nik_Gr
17-12-10, 20:41
Α ωραια, αυτος ο οδηγος που μοθ εστειλες φιλε εεχει οδηγιες για ολα τα ρουτερ! σε ευχαριστω πολυ!

Επισης να ρωτησω σε οτεshop αλλα θα ξερουν να μου πουν ποιο ακριβως θα μου ερθει?

maik
19-12-10, 13:35
Α ωραια, αυτος ο οδηγος που μοθ εστειλες φιλε εεχει οδηγιες για ολα τα ρουτερ! σε ευχαριστω πολυ!

Επισης να ρωτησω σε οτεshop αλλα θα ξερουν να μου πουν ποιο ακριβως θα μου ερθει?

Αν εχεις κανει την αιτηση μεσω 13888 δεν θα σου πουν γιατι δεν ξερουν. Απο το 13888 στελνουν οτι εχει η αποθακη εκεινη την στιγμη.
Αν θελεις συγκεκριμενο ρουτερ τοτε θα επρεπε να κανες την αιτηση σε oteshop. Εκει θα σου το εδιναν στο χερι.

johnsruro
20-12-10, 17:47
δεν μπορείς να αιτηθείς να σου έρθει το μόντεμ που επιθυμείς?

Seitman
20-12-10, 17:58
Μπορείς να ρωτήσεις ποιά μοντέλα έχουν διαθέσιμα και επιλέγεις. Αν δεν έχουν όμως άλλα, σου δίνουν ότι υπάρχει.

weather1967
20-12-10, 22:22
Μπορείς να ρωτήσεις ποιά μοντέλα έχουν διαθέσιμα και επιλέγεις. Αν δεν έχουν όμως άλλα, σου δίνουν ότι υπάρχει.

Σωστά και συνηθως αυτο που υπαρχει σε πληθώρα ειναι το baudtec

@ ADSLgr.com All rights reserved.