PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο forthnet σε ΟΤΕ



PGouv
23-12-10, 02:18
Γεια σας παίδες,
Ενας πωλητης μας πηρε τηελεφωνο γυρω στις 25 φορες απο τον ΟΤΕ καθε μερα το ιδιο τροπάριο... Εγω ελειπα απο 8 το πρω εως 12 το βραδυ και οταν ειμαι σπιτι εχω λιγο χρονο... και δεν μπορουσα να ασχοληθω με το θεμα... (ειχα σοβαροτερα προβληματα)

Το θεμα ειναι οτι επεισε τον πατερα μου να βαλει το πακετο με τα 90 ευρω το διμηνο. Στους αλλους παροχους ερχεται πιο φθηνα το θεμα ειναι οτι δεν ξερω αν αξιζει....
Γενικα δεν ξερω αν αξιζει στην περιπτωση μας double play μιας και δεν μιλάμε πολύ.
Δλδ ερχετε λογαριασμος οτε 50-70 ευρω το διμηνο +40 η φορθνετ..
Ομως οι κλησεις δεν ειναι σταθερα ολες!! ειναι στα κινητα και σε συντομους κωδικους κτλ... Δηλαδη φοβαμαι μηπως στην τελικη βγαινει παραπάνω....

Το θεμα ειναι πως πρεπει να βεβαιωθω καπως οτι θα παρουμε το μοντεμ σιγουρα... και μηπως υπαρχουν και καποια δώρα;;;

Απο ιντερνετ ξεκινησα να συγχρονιζω φουλ ανοδος και καθοδος 22800 και τωρα εχω καταληξει 10 mbps.
Δεν ξερω αν με την ΟΤΕΝΕΤ αυτο φυγει.
Τα φωτα σας παιδες!

emeliss
23-12-10, 10:55
Δλδ ερχετε λογαριασμος οτε 50-70 ευρω το διμηνο +40 η φορθνετ..
Για ανέλυσε το λίγο αυτό...


Ομως οι κλησεις δεν ειναι σταθερα ολες!! ειναι στα κινητα και σε συντομους κωδικους κτλ... Δηλαδη φοβαμαι μηπως στην τελικη βγαινει παραπάνω....
Προς κινητά έχει μία ώρα. Προς σύντομους κωδικούς χρεώνονται εξτρά.


Το θεμα ειναι πως πρεπει να βεβαιωθω καπως οτι θα παρουμε το μοντεμ σιγουρα... και μηπως υπαρχουν και καποια δώρα;;;
Αφού δεν έχεις conn-x τώρα θα πάρεις δώρο wifi ρούτερ. Αυτή την στιγμή δεν τρέχουν άλλα δώρα. Το media player τέλειωσε και η δωροεπιταγή στα jumbo κόπηκε από την ΕΕΤΤ.


Απο ιντερνετ ξεκινησα να συγχρονιζω φουλ ανοδος και καθοδος 22800 και τωρα εχω καταληξει 10 mbps.
Δεν ξερω αν με την ΟΤΕΝΕΤ αυτο φυγει.
Αυτό δεν μπορεί να στο απαντήσει κανείς εκ των προτέρων. Θα φανεί μετά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.