PDA

Επιστροφή στο Forum : gps για αθήνα κινεζικο κινητο F090



miatr
28-12-10, 13:08
Έχω αποκτήσει ένα κινέζικο κινητό f090 με gps αλλά όχι ελληνικό πχ Αθήνα γνωρίζει κανείς που μπορεί να κατεβάσει το αντίστοιχο gps για Αθήνα

miatr
07-02-11, 10:48
Έχω αποκτήσει ένα κινέζικο κινητό f090 με gps αλλά όχι ελληνικό πχ Αθήνα γνωρίζει κανείς που μπορεί να κατεβάσει το αντίστοιχο gps για Αθήνα

Και όμως μετά από πολύ ψάξιμο έχω gps με ελληνικό χάρτη (τα ονόματα σε λατινική γραφή) και δουλεύει πάρα πολύ καλά

kostpap
09-02-11, 16:58
Και όμως μετά από πολύ ψάξιμο έχω gps με ελληνικό χάρτη (τα ονόματα σε λατινική γραφή) και δουλεύει πάρα πολύ καλά

Τι λογισμικό έχει το τηλέφωνο;

Ποιο πρόγραμμα έβαλες;

miatr
13-02-11, 12:45
Δεν απάντησα αμέσως η αιτία εκεί που καθάριζα την οθόνη μου έπεσε το κινητό και δεν άναβε ξανά (έψαξα για επιδιόρθωση αλλά πουθενά δεν ασχολούνται με τα κινητά από την Κίνα εκτός από κάποιο κατάστημα στην Νίκαια το οποίο όμως δεν κατάφερε να το επαναφέρει πλήρως)έτσι ήδη παρήγγειλα ένα νέο το ίδιο και το περιμένω.
Στο θέμα : το GPS ήταν εγκατεστημένο το λειτουργικό δεν είναι windows δεν το ξέρω ούτε και είμαι σχετικός πολύ με το software των κινητών .Τα πάω πολύ καλά με τα computer γιατί έτσι κατάφερα να δουλέψει το gps (το κινητό το βλέπεις με το usb από το computer )όλο το θέμα ήταν στο χάρτη ο οποίος υπάρχει Greece.db και στο αρχείο
MultiMap.tab το οποίο τροποποίησα (στο directory sunavimap)
Για να μην γράφω πάρα πολλά ευχαρίστως στείλε μου email με το τηλέφωνο για να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες miatr@otenet.gr

@ ADSLgr.com All rights reserved.