PDA

Επιστροφή στο Forum : Μολδαβια - Ελλαδα: Υπαρχει(?) και ο Οtto...



wi fi thief
02-09-06, 10:35
Ενταξει. Φοβερη η εθνικη του sofo του Σπανουλη και του δρακου και καλως ασχολουμαστε ολοι και αυριο το χρυσο!:clap:

Με την αλλη την ρημαδα την πρωταθλητρια Ευρωπης του Ρεχαγκελ τι θα κανουμε; Αρχιζει σημερα το βραδυ μεσα στη Μολδαβια νεα προσπαθεια με τους ιδιους πανω κατω πρωταγωνιστες και με στοχο την υπερασπιση του τιτλου! :respekt:
Πρεπει λενε να ξεκινησουμε με το δεξι και η νικη ειναι μονοδρομος (και μαλλον ευκολη λογω χαμηλης δυναμικοτητας του αντιπαλου).Το ζητουμενο για μενα ειναι να "παιξουμε και λιγο μπαλα". Δεν με πειθουν οι επιλογες του Otto.:hmm:
Εσεις τι λετε;

manoulamou
02-09-06, 11:06
Γιατι πρεπει να ξεκινησουμε με το ... δεξι ??? :p
Οσο για τους πρωταγωνιστες δεν νομιζω να ειναι πανω-κατω οι ιδιοι,
το καλουπι της προηγουμενης εθνικης μαλλον νομιζω εσπασε προ πολλου.
Παμε γι αλλα λοιπον και καλη επιτυχια στα παιδια! :oneup:

aroutis
02-09-06, 19:18
Δηλώνω απαισιόδοξος.

Οσο ο Οττο δεν τολμά να αποσύρει παίκτες που έχουν κλεισει όχι απλά στην Εθνική αλλά και σαν παίκτες, οσο δεν κάνει αυτό που ο Γιαννάκης έκανε, ανανέωση υλικού δηλαδη, απλά καταστρέφει αυτό που παικτες και αυτός έκαναν.

Και ειναι κρίμα, τελικά ολο αυτό να μείνει στην ιστορία σαν μια ομορφη στιγμή αλλά, σαν μια ΦΟΥΣΚΑ.

coftaras
02-09-06, 21:51
Καλα η Εθνικη δεν βλεπετε!!!

ghostnik
02-09-06, 21:55
Καλά αν είναι να χάνουμε και πέναλτυ ... :down: (που ήταν μούφα :hmm: )
Τώρα πάμε να κάνουμε κάτι αλλά μου φαίνεται οτι θα φτύσουμε αίμα !!

AddictedToChaos
02-09-06, 22:07
Οταν κερδιζεις το τζοκερ, δεν ξαναπαιζεις λενε καποιοι σοφοι....

wi fi thief
02-09-06, 22:10
To πρωτο ημιχρονο ειμαστε χαλια...
Με τρια αμυντικα χαφ απεναντι στη Μολδαβια...
Ποτε ξαναπαιξε ο Ζαγορακης στη ζωη του μεσοεπιθετικος;
Γιατι δεν βαζει Λαγο - Καφε να αποκτησει η ομαδα κινηση;

Αντε για να δουμε και το 2ο ημι μπας και κερδισουμε κουτσα - στραβα...

wi fi thief
02-09-06, 22:14
Οταν κερδιζεις το τζοκερ, δεν ξαναπαιζεις λενε καποιοι σοφοι....

Σωστος φιλε...
αλλα εμεις δεν μπορουμε να ριξουμε ουτε διπλη στο ταβλι!!! Και θα μας μεινει και η ρετσινια του κολοφαρδου...

ghostnik
02-09-06, 22:17
Και θα μας μεινει και η ρετσινια του κολοφαρδου...

Ναι ρε γμτ αυτό είναι που με εκνευρίζει !
Δεν είπαμε να το ξανακερδίσουμε αλλά τουλάχιστον να είμαστε εκεί !!

Εεε κωλόφαρδοι ήμασταν δεν το συζητώ αλλά είναι ανάγκη να το μάθουν όλοι ? :p

Garry
02-09-06, 22:50
:clap: Gooooooaaaaaalllll!!!:yahoo: :up:

wi fi thief
02-09-06, 22:51
Γκοοοολ ο Λυμπε απο στημενη!!!
Ας ειναι και ετσι...

ghostnik
02-09-06, 23:23
Άντε καλή αρχή !
Τουλάχιστον δε φάγαμε γκόλ όπως στα προκριματικά του μουντιάλ απο οποιαδήποτε τυχαία ομάδα !

wi fi thief
02-09-06, 23:40
Πολυ κακη εμφανιση, πρεπει επειγοντως να διορθωθουμε προς το ...επιθετικοτερον!!!
το "κραταμε τους βαθμους" ειναι ενα επιχειρημα που ειναι ντροπη να το χρησιμοποιουμε απεναντι στη Μολδαβια...

Nantia
03-09-06, 21:14
εδω κολλαγε αυτο που ελεγε τοτε ο Λορετζο του Μπσρ: Ο Χ Ι ο Μπασινας :evil:

Τεσπα, αν κ το 0-1 δε μας αντιπροσωπευει, καλο ειναι.. συνεχιζουμε δυνατα ΑΛΛΑ με περισσοτερη ψυχη

Υ. Γ Μας φαγαν τον Τραϊανουλη μας :evil:

YiannisM
04-09-06, 01:55
Υ. Γ Μας φαγαν τον Τραϊανουλη μας :evil:
Αν την είδα καλά τη φάση, μόνος του φαγώθηκε...

Απαράδεκτο που ΔΕΝ έχει γίνει ακόμα η ανανέωση της εθνικής που περιμέναμε! :evil:

Gordito
04-09-06, 02:14
Δελλας,Ζαγορακης,Βυντρα,φυσσας ειναι για μπουλο σιγα-σιγα.Δεν κανουν αυτοι για την ομαδα μας. Ιδιως ο Ζαγορακης δεν βλεπεται ουτε στον ΠΑΟΚ ουτε και στην Εθνικη.Ο Βυντρα ειναι απαραδεχτος παντου.
Μηπως τελικα επρεπε να πουμε ενα μεγαλο ευχαριστω στον Οττο και να τον στειλουμε απο εκει που ηρθε? Ξεκουτιανε.....

Υ.Γ. Σειταριδης: Αυτος αντι να βελτιωνεται σαν παιχτης γινεται ολο και χειροτερος.Προ εποχης βαζελου φyσουσε στις Ελπιδες που τον εβλεπα,επαιζε μεχρι και εξτρεμ.Μετα στον βαζελο ηταν κορυφαιος αμυντικος αλλα δεν ειχε καθολου σεντρα + πασα.
Τωρα ολες οι σεντρες του ειναι αθλιοτατες και εχει αρχισει και γινεται
"τρυπιος" πισω.Μηπως εχουνε παρει τα μυαλα του αερα????
Υ.Γ.2
Αντε να γινει καλα + φορμαρισμενος ο Πατσατζογλου
Υ.Γ.3 Βαζελος ειμαι...:whistle:

great
04-09-06, 09:55
επισης το goal ηταν πεντακαθαρο επιθετικο φαουλ πάνω στον τερματοφύλακα αλλα χαλαλι

gatoulas
04-09-06, 10:04
με ποιούς να γίνει ανανέωση. όταν οι δικές μας ομάδες πάνε και παίρνουν ότι ξυλοκόπους βρούνε από έξω. πόυ να παίξει ο έλληνας παίκτης για να αποκτήσει εμπειρίες;

MNP-10
04-09-06, 10:39
Βασικα ο Σεϊταριδης επι βαζελου εκανε κατι καλες επελασεις απο δεξια.. Δεν εκανε σεντρες-φαρμακια τυπου "Μυνχ" αλλα τους τριπλαριζε και εδινε τιποτα κοντινες πασουλες, τραβαγε καμια σεντρουλα κτλ..

wi fi thief
04-09-06, 10:53
με ποιούς να γίνει ανανέωση. όταν οι δικές μας ομάδες πάνε και παίρνουν ότι ξυλοκόπους βρούνε από έξω. πόυ να παίξει ο έλληνας παίκτης για να αποκτήσει εμπειρίες;

Υπαρχουν παικτες νομιζω: Οι Λαγος, Καφες, Στολτιδης, Σαμαρας, Τοροσιδης, Γκαλιτσιος, Αβρ. Παπαδοπουλος, Παππας...
Το να καλουνται Ανατολακης-Λυμπε-Αντζας-Κυριακος πισω δεν ειναι ανανεωση κυριοι.:nono:
Ειδικα στα αμυντικα χαφ ειναι η μοναδικη θεση που το ελληνικο ποδοσφαιρο δεν εχει προβλημα μιας και οι περισσοτεροι Ελληνες παικτες αρεσκονται στην καταστροφη και το παθος παρα στη δημιουργια και τη φαντασια. Προς τι τον ταλαιπωρουν λοιπον το Θοδωρη;:respekt:

(φοβαμαι οτι τωρα που πηγε ο Γκεκας Γερμανια θα τον ξαναφοτρωθουμε και αυτον! Βρηκε και ο Χαριστεας ομαδα... δεν τον ξανακαλει τον Σαμαρα ο otto ουτε σε βαφτισια!):p

wi fi thief
04-09-06, 11:02
Βασικα ο Σεϊταριδης επι βαζελου εκανε κατι καλες επελασεις απο δεξια.. Δεν εκανε σεντρες-φαρμακια τυπου "Μυνχ" αλλα τους τριπλαριζε και εδινε τιποτα κοντινες πασουλες, τραβαγε καμια σεντρουλα κτλ..

Και στο παιχνιδι με την Αγγλια που ηταν ο Γιουρκας τραυματιας ο herr Otto καλεσε τον Γεωργεα!
Και ουτε που τον εβαλε να παιξει...
Προφανως τον επελεξε για να παρει "εμπειριες"...(ο Ν. Γεωργεας ειναι 32 ετων...!)
Ειναι τρελλος ειναι τρελλος ο Γερμανος... ;)

great
04-09-06, 11:22
γιατι δεν φαινετε το post μου ?
ακυρο κατι δεν παει καλα και μια τα δειχνει μια οχι.

YiannisM
04-09-06, 13:24
Ανανέωση έπρεπε να είχε γίνει με όποιους/όσους καλύτερους έχουμε νεαρής ηλικίας! Αν δεν έχουμε παρα πολυ καλούς δεν πειράζει, με όποιους έχουμε νέους!

Τέρμα ο Ζαγοράκης (καταρχήν)! Τί τον κουβαλάει και τον παιδεύει τον άνθρωπο σ αυτήν την ηλικία;; Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν καλύτεροι σήμερα στην ελλάδα, και με περισσότερη ενέργεια μάλιστα.
Για το Γιούρκα πάντως δε συμφωνώ να βγει... Έχει χρόνια ακόμα μπροστά του αυτός.

joseph
04-09-06, 15:28
Ο Ζαγοράκης σε συνεντευξη που έδωσε , λέει ότι θέλει διακαώς να παραιτηθεί , αλλά δεν τον αφήνει η ΕΠΟ και ο ΟΤΤΟ ...

Nantia
04-09-06, 15:48
Αν την είδα καλά τη φάση, μόνος του φαγώθηκε...

Απαράδεκτο που ΔΕΝ έχει γίνει ακόμα η ανανέωση της εθνικής που περιμέναμε! :evil:
Λογω Εθνικης, βγαινει ο Δελλας off στον αγωνα μας για το c. l. :evil: Αρα δεν επιασες πως το ειπα..


Τέρμα ο Ζαγοράκης (καταρχήν)! Τί τον κουβαλάει και τον παιδεύει τον άνθρωπο σ αυτήν την ηλικία;; Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν καλύτεροι σήμερα στην ελλάδα, και με περισσότερη ενέργεια μάλιστα.
Για το Γιούρκα πάντως δε συμφωνώ να βγει... Έχει χρόνια ακόμα μπροστά του αυτός.
Οταν σηκωνε την κουπα, δε σε χαλαγε...


Προφανως τον επελεξε για να παρει "εμπειριες"...(ο Ν. Γεωργεας ειναι 32 ετων...!)
ναι, με το ΦΠΑ... 27/12/1976 ειναι ο Νικολακης 30παρα δλδ... Ελεος δλδ, ψαξτε κ κατι πριν το αμολυσετε. Κι επισης, το παλλικαρι ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ στους αγωνες μας.


Τελικα εχουν δικιο καποιοι που ζητανε Καστιγιο Εθνικη... Αντε το πιντι μιλαει 1 χαρα ελληνικα, ας παρει υπηκοοτητα..

Τελευταια φορα που κοιταξα, προπονητης Εθνικης Ελλαδος ηταν ο Ρεχακλης κι οχι ολοι εμεις.. Σαν προπονητες του καναπε παιρνετε αριστα, αλλα η Εθνικη μας 8ελει υποστηριξη κι οχι μανουρες. Το... επος του 2004 ειναι δυσκολο να ξανασυμβει, αλλα οχι ακατορθωτο :) Απλως, οπως εγινε κ στο μπασκετ τωρα, ειμαστε υπολογισημοι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑ το πλεονεκτημα του αουτσαιντερ.

Σταματηστε τη γκρινια κ τη μιζερια πια:mad:

wi fi thief
04-09-06, 19:41
ναι, με το ΦΠΑ... 27/12/1976 ειναι ο Νικολακης 30παρα δλδ... Ελεος δλδ, ψαξτε κ κατι πριν το αμολυσετε. Κι επισης, το παλλικαρι ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ στους αγωνες μας.



Τελευταια φορα που κοιταξα, προπονητης Εθνικης Ελλαδος ηταν ο Ρεχακλης κι οχι ολοι εμεις.. Σαν προπονητες του καναπε παιρνετε αριστα, αλλα η Εθνικη μας 8ελει υποστηριξη κι οχι μανουρες. Το... επος του 2004 ειναι δυσκολο να ξανασυμβει, αλλα οχι ακατορθωτο :) Απλως, οπως εγινε κ στο μπασκετ τωρα, ειμαστε υπολογισημοι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑ το πλεονεκτημα του αουτσαιντερ.

Σταματηστε τη γκρινια κ τη μιζερια πια:mad:

Εγω εγραψα για την ηλικια του Καλαματιανου και επεσα εξω. Sorry ρε Ναντια...:oops:
Παντως καθοτι Αεκτζης, και γω βρισκω τον Γεωργεα Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο φετος.Μονο που δεν τον εβαλε να παιξει...
Τα φυτα στην Καλαματα ειναι ΩΡΑΙΑ... (ασχετο?):smoke:

Τελευταια φορα που κοιταξα, η ομαδα απλα δεν βλεποταν.Σαν οπαδοι του καναπε δεν τους δινουμε αριστα παρολο που τους υποστηριζουμε. Ειμαστε υπολογισιμοι ναι, αλλα μαλλον δεν το εχουμε καταλαβει ακομα.Γι' αυτο και μανουριαζουμε...
Σε ρωταμε ευθεως: Αν δεν ησουνα Ελληνιδα υπαρχει περιπτωση να παρακολουθουσες ξανα αυτη την ομαδα;

ΟΚ σταματαμε την γκρινια. Θα σταματησουνε και αυτοι την μιζερια;

sakisf
05-09-06, 00:42
Με λίγες ελληνοποιήσεις θα φτιάξουμε τρομερή και ελπιδοφόρα νέα εθνική:

--------------------------Reyes(oumpis)--------------Koke(oglou)--------------------------

Paulo Costa(ntinidis)-------------------Belem(akis)----------------------Javito(poulos)

-------------------------Palanzuelos(akis)-----------------Garcia(nos)-----------------------

------------Tuta(kis)----------------- Papadopoulos(!)--------------Tinga(ridis)---------

------------------------------------------------Negri(tis)------------------------------------------

Και βάλτε και τον Hoyos(idis) προπονητή στην εθνική και σε δύο χρόνια χτυπάμε το EURO.

Ante AREIANARA!!!

NiKapa
05-09-06, 00:44
Με λίγες ελληνοποιήσεις θα φτιάξουμε τρομερή και ελπιδοφόρα νέα εθνική:

[ ]Koke(oglou)

[ ]Paulo Costa(ntinidis)[ ]Belem(akis)[ ]Javito(poulos)

[ ]Palanzuelos(akis)[ ]Garcia(nos)

[ ]Tuta(kis)[ ]Papadopoulos(!)[ ]Tinga(ridis)

[ ]Negri(tis)

Και βάλτε και τον Hoyos(idis) προπονητή στην εθνική και σε δύο χρόνια χτυπάμε το EURO.

Ante AREIANARA!!!
Σαχλο..και καταντια...να μπλεκεις τα οπαδικα με τα εθνικα...:nono:

sakisf
05-09-06, 00:52
Σαχλο...να μπλεκεις τα οπαδικα με τα εθνικα...

Φυσικά και δεν τα μπλέκω. Η ομάδα είναι πολύ πιο πάνω από την Εθνική. Όταν αποφασίσει ο κάθε Ρεχάγκελ να εμπιστευτεί παίκτες από Άρη/ΠΑΟΚ/Ηρακλή και να τους πάρει στην Εθνική πριν εικοσπενταρίσουν και μετακομίσουν σε Φιλαδέλφεια/Λεωφόρο/Πειραιά, τότε θα ασχοληθώ σοβαρά και με την Εθνική:)

NiKapa
05-09-06, 00:54
Φυσικά και δεν τα μπλέκω. Η ομάδα είναι πολύ πιο πάνω από την Εθνική. Όταν αποφασίσει ο κάθε Ρεχάγκελ να εμπιστευτεί παίκτες από Άρη/ΠΑΟΚ/Ηρακλή και να τους πάρει στην Εθνική πριν εικοσπενταρίσουν και μετακομίσουν σε Φιλαδέλφεια/Λεωφόρο/Πειραιά, τότε θα ασχοληθώ σοβαρά και με την Εθνική:)
Μεχρι τοτε:lol: ....:sorry:...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ & ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ :oops::rtfm:,,
χΟΟΟΟΥΥΥΥΥΑΑΑΑΑ!

sakisf
05-09-06, 01:00
ADSL=Ευλογια!
Ο τόνος στο ι ή στο α?

NiKapa
05-09-06, 01:02
ADSL=Ευλογια!
Ο τόνος στο ι ή στο α?
Ειναι Ατονο ...σαν και σενα...;):closed:

joseph
05-09-06, 01:27
Φυσικά και δεν τα μπλέκω. Η ομάδα είναι πολύ πιο πάνω από την Εθνική. Όταν αποφασίσει ο κάθε Ρεχάγκελ να εμπιστευτεί παίκτες από Άρη/ΠΑΟΚ/Ηρακλή και να τους πάρει στην Εθνική πριν εικοσπενταρίσουν και μετακομίσουν σε Φιλαδέλφεια/Λεωφόρο/Πειραιά, τότε θα ασχοληθώ σοβαρά και με την Εθνική:)


:down: απο πότε θεωρούνται οι ξένοι άξιοι να λέγονται έλληνες για να μπουν στην εθνική; Εθνική είναι όχι πολυεθνική ...

YiannisM
05-09-06, 04:53
Παράθεση:
Τέρμα ο Ζαγοράκης (καταρχήν)! Τί τον κουβαλάει και τον παιδεύει τον άνθρωπο σ αυτήν την ηλικία;; Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν καλύτεροι σήμερα στην ελλάδα, και με περισσότερη ενέργεια μάλιστα.
Για το Γιούρκα πάντως δε συμφωνώ να βγει... Έχει χρόνια ακόμα μπροστά του αυτός.
Οταν σηκωνε την κουπα, δε σε χαλαγε...
Εντελλώς καθόλου δε με χάλαγε!

Τώρα όμως ο αρχηγός μεγάλωσε πια, και πρέπει να πάει στο καλό. Ή να βοηθήσει από άλλο πόστο ίσως, καμμία αντίρηση.
Αλλά η ομάδα θέλει ανανέωση, διότι ο Ζαγοράκης και κάποιοι άλλοι είναι παπούς πια...



Εκτός κι αν πρέπει να παραμένει να παίζει μέχρι να γίνει 60 ετών μόνο και μόνο επειδή δε με χάλαγε που σήκωνε την κούπα πρόπερσι...

gatoulas
05-09-06, 08:41
Φυσικά και δεν τα μπλέκω. Η ομάδα είναι πολύ πιο πάνω από την Εθνική. Όταν αποφασίσει ο κάθε Ρεχάγκελ να εμπιστευτεί παίκτες από Άρη/ΠΑΟΚ/Ηρακλή και να τους πάρει στην Εθνική πριν εικοσπενταρίσουν και μετακομίσουν σε Φιλαδέλφεια/Λεωφόρο/Πειραιά, τότε θα ασχοληθώ σοβαρά και με την Εθνική:)

Σε ποιόν από τους παραπάνω που παρέθεσες αναφέρεσαι;

sakisf
05-09-06, 10:13
απο πότε θεωρούνται οι ξένοι άξιοι να λέγονται έλληνες για να μπουν στην εθνική; Εθνική είναι όχι πολυεθνική ...

Σε ποιόν από τους παραπάνω που παρέθεσες αναφέρεσαι;

.....Δεν ξέρω αν θέλει πολύ μυαλό να καταλάβει κανείς τον ειρωνικό τόνο του μηνύματος μου (του αναφερόμενου στους παραπάνω) για την κατάσταση της ομάδας μου με 4-5 έλληνες παίκτες μόνο......

Όσο για το επόμενο μήνυμα αφορά σε παίκτες όπως ο Α. Παπαδόπουλος, ο Σαλπιγγίδης (πριν κατηφορίσει στον ΠΑΟ), ο Λαγός κι ο Καπετάνος (πριν κατηφορίσουν στην ΑΕΚ), o Μπάρκογλου (της Ξάνθης), ο Λαμπριάκος (της Ξάνθης), ο Καραλιόπουλος (της Καλαμαριάς), ο Αμπάρης (του Ηρακλή), ο Αραμπατζής (του ΜΠΑΟΚ). Όλοι τους παίκτες αξιόλογοι να στελεχώσουν την Εθνική, αλλά δεν καλούνται ποτέ εκτός αν μεταγραφούν σε μία εκ των ΑΕΚ/Ολυμπιακού/ΠΑΟ ή στο εξωτερικό.

joseph
05-09-06, 10:57
Αυτό θα το αποφασίσει ο Οττο , αυτός είναι προπονητής ...

Ειρωνία και Εθνική δεν πάει , είναι σαν τον Γρηγόρη , την Χρουσαλά και την τούρτα ...

gatoulas
05-09-06, 11:26
.....Δεν ξέρω αν θέλει πολύ μυαλό να καταλάβει κανείς τον ειρωνικό τόνο του μηνύματος μου (του αναφερόμενου στους παραπάνω) για την κατάσταση της ομάδας μου με 4-5 έλληνες παίκτες μόνο......


Θέλει το ίδιο μυαλό με αυτό που απαιτείται για να καταλάβει κάποιος ότι στο δικό μου post απαντώ γιατί δεν αλλάζει η Εθνική παίχτες.
Πού να τους βρεί όταν παίζει ο κάθε άμπαλος από την ουγκάντα και οι δικοί μας δεν παίρνουν ευκαιρίες.

gatoulas
05-09-06, 11:27
Όσο για το επόμενο μήνυμα αφορά σε παίκτες όπως ο Α. Παπαδόπουλος, ο Σαλπιγγίδης (πριν κατηφορίσει στον ΠΑΟ), ο Λαγός κι ο Καπετάνος (πριν κατηφορίσουν στην ΑΕΚ), o Μπάρκογλου (της Ξάνθης), ο Λαμπριάκος (της Ξάνθης), ο Καραλιόπουλος (της Καλαμαριάς), ο Αμπάρης (του Ηρακλή), ο Αραμπατζής (του ΜΠΑΟΚ). Όλοι τους παίκτες αξιόλογοι να στελεχώσουν την Εθνική, αλλά δεν καλούνται ποτέ εκτός αν μεταγραφούν σε μία εκ των ΑΕΚ/Ολυμπιακού/ΠΑΟ ή στο εξωτερικό.

Γιατί άραγε :whistle:

Μήπως γιατί εδώ δεν υπάρχουν λεφτά να τους κρατήσουν όταν πλέον αυτοί είναι έτοιμοι. Λέω μήπως...

wi fi thief
05-09-06, 11:54
Αυτό θα το αποφασίσει ο Οττο , αυτός είναι προπονητής ...



Ναι! Φυσικα αυτος αποφασιζει. Και εμεις καλουμαστε να κριτικαρουμε τις επιλογες.
Το φορουμ δεν αποφασιζει για τη συνθεση του επομενου αγωνα (ευτυχως!), αυτη ειναι δουλεια του Γερμανου...
Δεν εχουμε λοιπον το δικαιωμα να λεμε τη γνωμη μας; Σωνει και καλα "πιστευε και μη ερευνα";
Μερικα μυνηματα δινουν την εντυπωση οτι ο Ρεχαγκελ ειναι υπερανω κριτικης, σαν νεος Θεος και οσοι διαφωνουν με τις επιλογες του ειναι "απιστοι" η ακομα χειροτερα δεν ειναι οπαδοι της εθνικης.
Δεν ξεχνω το 2004, ειμαι Ελλην ορθοδοξος, και τη φανελα με το εθνοσημο θα την υπερασπιζομαι ακομα και αν ο Otto καλεσει και τη μανα μου για αριστερο μπακ! :p
Απλα πιστευω οτι υπαρχουν ατομα που την κανουν καλυτερα τη δουλεια, και τις ιδεες μου τις βαζω για κουβεντουλα στο φορουμ!:hmm:
Μην ανακαλυψουμε παλι τον τροχο...Τα ευκολως εννοουμενα καλο ειναι να παραλειπονται ακομα και απο πολυλογαδες σαν την αφεντια μου!!!:blabla:

joseph
05-09-06, 13:07
Ισως να μην φταίει ο Γερμανός , αλλά η ΕΠΟ ...

Ποιος ξέρει τα εμπορικά συμφέροντα που παίζουν μεταξύ τους οι ομάδες ...

Τελικά άλλος χαλάει το ποδόσφαιρό και άλλον κατηγορούμε ...

maxcp
05-10-06, 15:04
Ξέσπασε κατά των επικριτών του ο Ότο Ρεχάγκελ στη συνέντευξη Τύπου εν όψει των αγώνων με Νορβηγία και Βοσνία για τα προκριματικά του EURO 2008, μετά από τους οποίους ο Θοδωρής Ζαγοράκης θα αποχωρήσει από το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα, όπως ανακοίνωσε. «Εγώ έχω την απόλυτη ευθύνη και καλώ τους παίκτες. Εδώ και πέντε χρόνια προσπαθούν μέσω των δημοσιογράφων να καλέσουν κάποιους παίκτες στην εθνική ομάδα. Γράψατε πως με επηρεάζει ο Τοπαλίδης. Μόνο η γυναίκα μου μπορεί να με επηρεάσει εμένα, κανένας άλλος», δήλωσε ο Γερμανός ομοσπονδιακός τεχνικός. «Η Εθνική είναι ένα μεγάλο κομμάτι της ζωής μου και ευχαριστώ το Θεό που μου έδωσε την ευκαιρία να ζήσω αυτά τα πράγματα. Έχουμε όλοι υποχρέωση να στηρίξουμε αυτή την ομάδα», δήλωσε ο αρχηγός της εθνικής

http://www.sport-fm.gr/news.jsp?newsID=60675

NiKapa
05-10-06, 19:25
Γιατι κατι μου λεει οτι θα φυγει νυχτα και με περιπολικα να τον συνοδευουν....Κριμα παντως..παει να τα διαλυσει ολα με την ξεροκεφαλια του..

@ ADSLgr.com All rights reserved.