PDA

Επιστροφή στο Forum : αιτηση για adsl βοήθεια



thrastorm7
22-02-04, 05:59
κατα τα τελη ιανουαριου εκανα αιτηση για adsl αφου εκανα πρωτα μετατροπη απο isdn σε pstn παιρνω προχθες τηλ το 134 και μου λενε οτι ειμαι σε αναμονη και καθυστερει επειδη εχουν πολυ μεγαλη ζητηση. εχει κανεις κανα αλλο τηλεφωνο να καλεσω ωστε να παρω μια πιο εξιδικευμενη απαντηση? εχει περασει σχεδον ενας μηνας απο τοτε που εκανα την αιτηση! επισης μου ειπαν οτι μου αλλαξαν το μοντεμ που ειχα παραγγειλει (intracom) και μου βαλανε το siemens πως γινεται αυτο αφου για την περιοχη μου ειναι το intracom? μενω στην αργυρουπολη! plz help me!

Braveheart1980
08-03-04, 11:32
Και εγω φιλε αργυρουπολη μενω και ακομα περιμενω να υποστηριξει ο πΟΤΕς με dsl για isdn! αντε να δουμε που θα παει αυτη η κατασταση!

androu
10-03-04, 23:49
ψάχνω το alcatel speedtouch 510 multiuser o οτε έχει έλλειψη (εδώ Ηράκλειο ΄Κρήτης) .. Από που μπορώ να το βρώ?? Μαγαζί.. Το Πλαίσιο απ' ότι είδα δεν το έχει ...

profitis
11-03-04, 00:00
κατα τα τελη ιανουαριου εκανα αιτηση για adsl αφου εκανα πρωτα μετατροπη απο isdn σε pstn παιρνω προχθες τηλ το 134 και μου λενε οτι ειμαι σε αναμονη και καθυστερει επειδη εχουν πολυ μεγαλη ζητηση. εχει κανεις κανα αλλο τηλεφωνο να καλεσω ωστε να παρω μια πιο εξιδικευμενη απαντηση? εχει περασει σχεδον ενας μηνας απο τοτε που εκανα την αιτηση! επισης μου ειπαν οτι μου αλλαξαν το μοντεμ που ειχα παραγγειλει (intracom) και μου βαλανε το siemens πως γινεται αυτο αφου για την περιοχη μου ειναι το intracom? μενω στην αργυρουπολη! plz help me!

210 8253499.....ρωρα σε αυτον τον αριθμο

pigouinos
11-03-04, 00:46
στην περιοχή σου δεν έχεις modem αλλά DSLAM
άλλο μοδεμ άλλο DSLAM...

@ ADSLgr.com All rights reserved.