PDA

Επιστροφή στο Forum : μα ποτε θα με αναβαθμίσουν?



SpiritCrusher80
04-09-06, 09:28
ακούω γύρο μου να έχουν αναβαθμιστεί όλοι και εγώ ακόμα περιμένω...είναι εκνευριστικό να έχεις dsl 2 και βάλε χρονια και να βλέπεις να αναβαθμίζουν πρώτους συνδρομητές που έχουν κλείσει ένα δυο μήνες στη dsl...

Kiwi
04-09-06, 09:36
Ο ΟΤΕ είπε οι αναβαθμίσεις θα γίνονται μέχρι το Νοέμβριο. Μπορεί να είσαι μέσα στους Οκτωβριανούς ή Νοεμβριανούς τυχερούς :p

Crosstalk
04-09-06, 09:44
Ποια περιοχη εισαι spirit?

Ουτε εγω εχω δει κατι ακομα :down:

SpiritCrusher80
04-09-06, 09:57
DSLAM : ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

γύρο γύρο,νίκαια κτλ έχουν αναβαθμιστεί ακούω

papdoux
04-09-06, 10:01
κανε υπομονη, καποια στιγμη θα σου γινει και εσενα η αναβαθμιση.
Εγω ειμαι σε περιοχη που την επιανε το πιλοτικο και δε με ειχαν αναβαθμισει τοτε γιατι εχω πορτα στο διπλανο DSLAM (την καντεμια μου μιλαμε :lol:). Αλλα μια Κυριακη η αναβαθμιση εγινε και απο τοτε ολα ωραια και καλα.

AddictedToChaos
04-09-06, 10:16
ακούω γύρο μου να έχουν αναβαθμιστεί όλοι και εγώ ακόμα περιμένω...είναι εκνευριστικό να έχεις dsl 2 και βάλε χρονια και να βλέπεις να αναβαθμίζουν πρώτους συνδρομητές που έχουν κλείσει ένα δυο μήνες στη dsl...

Φιλε κανε υπομονη και μην το σκεφτεσαι με αυτη την λογικη.

Νομιζω πως ο οτε αναβαθμιζει με τυχαια σειρα, αλλα με μια x κατανομη των περιοχων, για να υπαρχει ισορροπια.

Αλλα ουτως ή αλλως, δεν μπορω να καταλαβω αυτη την ανυπομονησια.

Δεν λεω, ειναι πολυ καλη η φαση του διπλασιασμου, αλλα ενταξει ρε σεις. Σε 1-1.5 μηνα θα εχουν διπλασιαστει σχεδον ολοι. Πως κανετε ετσι;
Ειδικα αυτοι που εχουν ηδη 512-1mbit.

Εγω αναβαθμιστηκα πριν μια βδομαδα, αλλα ουτε το περιμενα. Και ημουν στα 256 παρακαλω ;)

Anyway, μη μου την πειτε, την γνωμη μου ειπα :p

nxenos
04-09-06, 10:24
DSLAM : ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

γύρο γύρο,νίκαια κτλ έχουν αναβαθμιστεί ακούω
αμ εγω που μενω κυψελη.....και υποτιθεται πως ειμαι ενα 5λεπτο απο τα κεντρικα του ΟΤΕ στην πατησιων!κ δω ακομα τιποτα....και περιμενω...περιμενω....

@ ADSLgr.com All rights reserved.