PDA

Επιστροφή στο Forum : σχετικά με μια προσφορά για wind double play



drf
05-01-11, 23:20
καλησπέρα σας,


προσπαθώ να μάθω τι είναι συγκεκριμένα το κομμάτι που έχω μαρκάρει στο screenshot όπου είναι από το site της wind και αφορά νέες συνδέσεις wind double play. ... :whistle:

dimsi
05-01-11, 23:31
καλησπέρα σας,


προσπαθώ να μάθω τι είναι συγκεκριμένα το κομμάτι που έχω μαρκάρει στο screenshot όπου είναι από το site της wind και αφορά νέες συνδέσεις wind double play. ... :whistle:

Θα εχεις και δωρεαν Internet απο το κινητο σου για ενα χρονο, με την προιποθεση οτι θα ειναι στο δικτιο της Wind.:rofl:

hrliakop
06-01-11, 09:01
καλησπέρα σας,


προσπαθώ να μάθω τι είναι συγκεκριμένα το κομμάτι που έχω μαρκάρει στο screenshot όπου είναι από το site της wind και αφορά νέες συνδέσεις wind double play. ... :whistle:

300 MB ιντερνετ στο κινητο σου κάθε μηνα εφοσον ειναι συνδεση Wind

RASTAVIPER
07-01-11, 21:21
Αυτό πώς το ζητάμε?
Είμαι 1 μήνα στο double play M και δεν μου έχουν πει κάτι για αυτό αν το δικαιούμαι..
Εχω και κινητό εκεί.

xag
07-01-11, 21:47
Το Wind One δεν είναι αυτό?

RASTAVIPER
08-01-11, 15:50
Το Wind One δεν είναι αυτό?
Αφού μιλάμε για ξεχωριστά προγράμματα κινητής και σταθερό+ίντερνετ, τι σχέση έχει το ΟΝΕ?

hrliakop
10-01-11, 00:51
Η προσφορά δεν έχει σχέση με το Wind ONE.
Μην μπερδέυεστε.
Απο τη στιγμή που θα ενεργοποιηθεί το double play πακετο σου, το κινητό σου θα έχει 300ΜΒ όγκο κάθε μήνα.

RASTAVIPER
10-01-11, 15:47
Απλά τραγικό....
Πήρα τηλέφωνο στο 1260 και δεν γνώριζαν τίποτα για τα 300mb..Τους είπα να δούνε τι γράφει η σελίδα και κατόπιν κουβέντας και αναμονής σύνολο 20 λεπτών, αποφάσισαν να μου πούνε ότι είναι ήδη ενεργοποιημένη η προσφορά αυτή για μένα!!:closed::closed:
Οπότε τσάμπα πλήρωνα και τα 10€ για το webnmail 120...

tasanas
10-01-11, 21:34
Μην πολυδίνεις σημασία. Στην wind χρησιμοποιούν και τρίτες εταιρείες για support το προσωπικό των οποίων δεν είναι ενημερομένο τόσο για τις προσφορές όσο και για τεχνικά θέματα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.