PDA

Επιστροφή στο Forum : Χριστουγεννιάτικα δώρα Wind One?



xag
07-01-11, 21:45
Πριν τις γιορτές η Wind έκανε κάτι δώρα σε όσους θα έμπαιναν στα προγράμματα Wind One.

Αφού έχω internet σ' αυτούς τα τελευταία 3 χρόνια, είπα να βάλω και το κινητό και να εκμεταλευτώ την έκπτωση στο πάγιο.

Μαζί με το Wind One L, που έκανα έδιναν δώρο ένα σκληρό δίσκο 250GB. Δεν υπήρχε στο κατάστημα την ημέρα που έκανα τη σύνδεση και μου έδωσαν ένα κουπόνι για όταν θα γίνει διαθέσιμο. Είπαν ότι θα με ενημέρωναν τηλεφωνικά, αλλά μέχρι σήμερα δεν με έχουν πάρει τηλ.

Ξέρει κανείς τι γίνεται μ' αυτά? Έχει πάρει κανείς κάποιο από αυτά τα δώρα?

dimstog
07-01-11, 23:12
Πριν τις γιορτές η Wind έκανε κάτι δώρα σε όσους θα έμπαιναν στα προγράμματα Wind One.

Αφού έχω internet σ' αυτούς τα τελευταία 3 χρόνια, είπα να βάλω και το κινητό και να εκμεταλευτώ την έκπτωση στο πάγιο.

Μαζί με το Wind One L, που έκανα έδιναν δώρο ένα σκληρό δίσκο 250GB. Δεν υπήρχε στο κατάστημα την ημέρα που έκανα τη σύνδεση και μου έδωσαν ένα κουπόνι για όταν θα γίνει διαθέσιμο. Είπαν ότι θα με ενημέρωναν τηλεφωνικά, αλλά μέχρι σήμερα δεν με έχουν πάρει τηλ.

Ξέρει κανείς τι γίνεται μ' αυτά? Έχει πάρει κανείς κάποιο από αυτά τα δώρα?

Εγώ έκανα αίτηση για Wind One M πριν ένα μήνα σχεδόν (με ενεργοποίησαν πριν μία εβδομάδα) και ο πωλητής στο τηλέφωνο μου είπε ότι τα δώρα θα αργήσουν αρκετά, ίσως μέχρι και τον Φεβρουάριο.

xag
08-01-11, 14:07
Λες να φάμε καμιά τάπα? Θα τους πάρω από βδομάδα να δω τι θα πουν.

hrliakop
10-01-11, 00:52
Τα δωρα παραδιδονται κανονικα, σχεδόν αμέσως μετά την ενεργοποιηση των γραμμών.
Αν δεις οτι καθυστερουν καλεσε στο 13800 να το αναφερεις.
Μην τρελενεστε.
Η Wind δεν ειναι κανενα περιπτερο για να σας κλεψει τα δωρα...

xag
10-01-11, 22:19
Την αίτηση την έκανα πριν τα Χριστούγεννα και μέχρι σήμερα δεν με έχει πάρει κανένας τηλέφωνο, πάντως.

Επειδή δεν πήγα χθες στη Wind, αλλά τους έχω ζήσει αρκετά και επί Tellas και μετά την αλλαγή ιδιοκτησίας, πίστεψε με, έχω τους λόγους μου να είμαι ανήσυχος.

Εσύ γιατί νοιώθεις τόσο μεγάλη ανάγκη να τους υπερασπιστείς?


ΥΓ: Το 13800 πλέον δεν ισχύει. Το κάνανε 1260 (αν δεν κάνω λάθος) και δεν είναι πλέον δωρεάν, αλλά 0,25 ευρώ ανα κλήση....

hrliakop
10-01-11, 23:12
Την αίτηση την έκανα πριν τα Χριστούγεννα και μέχρι σήμερα δεν με έχει πάρει κανένας τηλέφωνο, πάντως.

Επειδή δεν πήγα χθες στη Wind, αλλά τους έχω ζήσει αρκετά και επί Tellas και μετά την αλλαγή ιδιοκτησίας, πίστεψε με, έχω τους λόγους μου να είμαι ανήσυχος.

Εσύ γιατί νοιώθεις τόσο μεγάλη ανάγκη να τους υπερασπιστείς?


ΥΓ: Το 13800 πλέον δεν ισχύει. Το κάνανε 1260 (αν δεν κάνω λάθος) και δεν είναι πλέον δωρεάν, αλλά 0,25 ευρώ ανα κλήση....

γιατι είμαι μέτοχος και δεν μου αρέσει να μου βρίζουν την εταιρεία μου...:p
το 1260 ανεκαθεν ήταν με χρεωση.
το 13800 ειναι χωρις χρεωση απο το σταθερο σου...

@ ADSLgr.com All rights reserved.