PDA

Επιστροφή στο Forum : Λάθος ημερομηνία ώρα στο ημερολόγιο κλήσεων



cosmos
06-09-06, 09:55
Έχω ένα fritz box fon Annex A. Το Fritz έπαιρνε σωστά ώρα από το Internet. Στην αρχή στο Telephone log μου κατέγραφε σωστά την ημερομηνία και ώρα της κλήσης, αλλά και τον αριθμό καλούντος. Εδώ και καιρό δεν καταγράφει σωστά την ημερομηνία/ώρα...

Το πρόβλημα υπήρχε με το 06.04.02 firmware και συνεχίζει να υπάρχει και με το νέο 06.04.17

sdikr
06-09-06, 11:02
Έχω ένα fritz box fon Annex A. Το Fritz έπαιρνε σωστά ώρα από το Internet. Στην αρχή στο Telephone log μου κατέγραφε σωστά την ημερομηνία και ώρα της κλήσης, αλλά και τον αριθμό καλούντος. Εδώ και καιρό δεν καταγράφει σωστά την ημερομηνία/ώρα...

Το πρόβλημα υπήρχε με το 06.04.02 firmware και συνεχίζει να υπάρχει και με το νέο 06.04.17


Μηπώς η διαφορά ειναι κοντά στις δυο ώρες ; και αυτό μονο για κλήσεις απο την pstn;

cosmos
06-09-06, 12:14
Στο μήνα βασικά :(

KTed
08-09-06, 14:06
Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα (FritzBox Fon), η ώρα πήγαινε πίσω περίπου ένα ολόκληρο μήνα... Διορθώθηκε με reset to factory defaults, και επαναπρογραμματισμό των παραμέτρων. (δεν τις φόρτωσα από saved configuration, μπας και επανέλθει το πρόβλημα).
Τώρα η μόνη διαφορά είναι αυτή που έχει λόγω HOL.

@ ADSLgr.com All rights reserved.