PDA

Επιστροφή στο Forum : Nova+Forthnet?



therock003
13-01-11, 00:41
Τελικα με τις 2 αυτες εταιριες τι συνεργασια παιζει? ΚΑτι καουσα για πακετο προφορων. Το θεμα ειναι οτι η Nova το προσφερει ή η Forthnet. Επειδη εγω ηδη εχω Nova, θα μπορουσα να επωφεληθω καποιας προσφορας ιντερνετ μεσω της ηδη υπαρχουσας συνδρομης Nova?

alex24
13-01-11, 02:03
Ναι εφοσον εχεις Nova μπορεις να πας σε καποιο καταστημα forthnet και να παρεις την προσφορα που παιζει τωρα.Παιρνεις δωρεαν τον εξοπλισμο του ιντερνετ και επισης δωρεαν τον καινουργιο εξοπλισμο της nova και 20% το μηνα εκπτωση στην καθε μια υπηρεσια....Περισσοτερα εδω http://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails2.aspx?c=10013106

tsiouficto
13-01-11, 03:13
Σωστά. Μπορείς να κάνεις μία νέα σύνδεση Forthnet και να έχεις για πάντα 20% έκπτωση και στος 2 λογαριασμούς. Προσοχή γιατί στην έκπτωση δεν συμπεριλαμβάνεται το PVR, τα κανάλια ενηλίκων και τα HD. Αυτά τα πληρώνεις με την κανονική τους τιμή.
Από κει και πέρα, οι προσφορές του παραπάνω λινκ δεν είναι για το Full πακέτο της Nova, συνεπώς αν είσαι συνδρομητής του Full, είτε θα πρέπει να πας σε άλλο πακέτο, είτε να μην επωφεληθείς της προσφοράς.
Η καλύτερη λύση είναι να πας από ένα μαγαζί της Forthnet, διότι δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι τα site και πολύ. Εκεί θα σου λύσουν όλες τις αποροίες και θα κάνεις τις δικές σου ερωτήσεις.

Georgevtr
13-01-11, 13:32
Τελικα με τις 2 αυτες εταιριες τι συνεργασια παιζει? ΚΑτι καουσα για πακετο προφορων. Το θεμα ειναι οτι η Nova το προσφερει ή η Forthnet. Επειδη εγω ηδη εχω Nova, θα μπορουσα να επωφεληθω καποιας προσφορας ιντερνετ μεσω της ηδη υπαρχουσας συνδρομης Nova?

Δέν υπάρχουν 2 εταιρίες στην ουσία αλλά μία (forthnet Group),οπότε σε όποιον και να απευθυνθείς θα μπορέσεις να ενημερωθείς με σαφήνεια.
Προτείνω να καλείς 13831.

Lapetr
13-01-11, 23:39
Δες εδώ (http://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails2.aspx?c=10012421) για πληροφορίες.
Αν βάλεις και 4νετ, θα έχεις έκπτωση 20% και στη νόβα και στη 4νετ. Πχ 4net 2play economy και nova sportspack στα 60 το μήνα.

therock003
14-01-11, 00:24
To θεμα ειναι μονο ποως δεν υποστηριζει υπηρεσιες το δικυο τους στην Αιγινα, που το θελα για το εξοχικο. Οποτε ματαια η προσφορα στην δικη μου περιπτωση...

@ ADSLgr.com All rights reserved.