PDA

Επιστροφή στο Forum : Τελευταίος διαγωνισμός του connx tv



crist35
26-01-11, 02:12
Παιδια γεία σας. Χθές το μεσημέρι με πήραν τηλέφωνο απο τον ΟΤΕ για να μου πουν οτι ειμαι ένας απο τους 100 τυχερούς που κέρδισαν ενα home cinema lg στον διαγωνισμό με τις 3 ταινίες και το sms που έστελνες πριν τα Χριστούγεννα. Μήπως γνωρίζει κανείς πιο μοντέλο ειναι γιατι είπε θα μου το στέίλουν σε κανα 15 αρια μέρες.
Απλός θέλω να ξέρω για να διαμορφώσω τον χώρο μου.
Ευχαριστώ

Georgevtr
26-01-11, 04:15
Καλορίζκο!!!!!!!!!!!!!!!Τυχεράκια μή μιλάς καθόλου.όποιος θέλει ας είναι:p

georgio1908
26-01-11, 15:05
Καλοριζικο
αν θυμαμαι καλα δεν ειανι πυργοι τα ηχεια αλλα δεν ειμαι και σιγουρς.σαν εικονα ομως μεο ρχεται οτι ειανι μικρα ηχεια

crist35
26-01-11, 15:32
Ευχαριστώ πολυ παιδιά. Πάντως αν δεν είναι πύργοι υπάρχει καποίο προβληματάκι χώρου.
Αλλά από την άλλη δεν πρέπει να παραπονιέμε όντως. Ήταν ότι πρέπει μιας και σκεφτόμουν για αγορά home cinema.

bilirius
27-01-11, 01:25
καλοριζικο,να σε ρωτησω φιλε crist35,εσυ σιγουρα εστειλες sms?

crist35
27-01-11, 04:06
καλοριζικο,να σε ρωτησω φιλε crist35,εσυ σιγουρα εστειλες sms?
Ναι φυσικά και έστειλα αφού ενοικίασα 3 ταινίες απο το film express. Γιατί ρωτάς ομώς αφού αυτή ήταν η διαδικασία;

hightop
31-01-11, 23:34
Ναι φυσικά και έστειλα αφού ενοικίασα 3 ταινίες απο το film express. Γιατί ρωτάς ομώς αφού αυτή ήταν η διαδικασία;

κιεγω κερδισα νοικιασα 3 ταινιες του 1 ευρω - ουτε τις ειδα - και εστειλα sms, με πειραν τηλ πριν μια βδομαδα αλλα ακομα δεν μου ηρθαν , μενω επαρχια, εσυ τα πηρες?

crist35
01-02-11, 15:51
Όχι φίλε μου δεν το έχω παράλαβει ακόμα και έχω μεγάλη περιέργεια γιατί δεν αναφέρεται πουθενά το μοντέλο. Ελπίζω πάντως να είναι αξιόλογο το home cinema.:)

hightop
01-02-11, 23:24
Όχι φίλε μου δεν το έχω παράλαβει ακόμα και έχω μεγάλη περιέργεια γιατί δεν αναφέρεται πουθενά το μοντέλο. Ελπίζω πάντως να είναι αξιόλογο το home cinema.:)


ναι, οτι ειναι τζαμπα καλο ειναι, εγω θα τα δωσω σε συγγενη , εχω απιτι αλλα, μαλλον θα ειναι μικρου μεγεθους για τοιχο, θα θελουν βαση και στηριγμα, για να δουμε...:hmm:

crist35
02-02-11, 19:54
Και εγώ έχω αλλά είναι 7ετίας.
Ελπίζω να είναι ένα αξιόλογο σύνολο πάντως γιατί το παλιό που έχω έχει αρχίζει να τα "παίζει"

limplixos
02-02-11, 20:02
καλοριζικο,να σε ρωτησω φιλε crist35,εσυ σιγουρα εστειλες sms?

Αλήθεια γιατί ρωτάς; :hmm:

VAKIS67
03-02-11, 19:09
ΖΩ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΙ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ HOME CINEMA TOY CONN-X ......... ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ . ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 20 \ 1 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΣΕ 15 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ... ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ... ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ , ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ..........

@ ADSLgr.com All rights reserved.