PDA

Επιστροφή στο Forum : Παπαλα Conn-x



nkarytia
07-02-11, 11:52
Ενώ στην αρχή της συνδρομής ο συγχρονισμός ήταν στα 15-16Κ, ένα χρόνο μετά έχει φτάσει στα 13Κ και ακόμα πέφτει (περιοχή Ρέντη). Δε βλέπω όμως να πέφτει και το κόστος της συνδρομής και δεδομένου ότι οι βλάβες δε μπορούν να βελτιώσουν τη κατάσταση θα τη κάνω γι' αλλού. Μπορεί να είναι χειρότερα αλλά τουλάχιστον θα δίνω λιγότερα γι' αυτό που θα παίρνω!

manicx
07-02-11, 11:58
Crosstalking. Όπου και να πας, αν το πρόβλημα είναι το crosstalking δεν μπορείς να κάνεις πολλά όπου και να πας.

iakoboss7
07-02-11, 12:07
και λογικα θα γινει χειρωτερο σε αλλες εταιριες με τα προβληματα που εχουν... προβληματικη η με crosstalking γραμη ΜΟΝΟ οτε... στους αλλους θα εχεις πολλα περισσοτερα προβληματα (χαμηλωτερες ταχυτητες, αποσυνδεσεις, σουρσιμο).

johnsruro
09-02-11, 14:01
Εγώ που είμαι ΟΤΕ έφαγα τρελή πτώση και είχα τεράστιο θέμα με αποσυνδέσεις. Το ότι οι άλλοι είναι χειρότεροι, είναι πολύ γενικά και πολυσυζητημένο στο φορουμ. Γνώμη μου είναι να διαβάσει λίγο τις υποπεριοχές κάθε έταιρειας και να δεις τι παιζει στην περιοχή σου. Ο ΟΤΕ πάντως δεν είναι πανάκια. Εμένα με έριξε πολύ και μετά το 12μηνο την κάνω.

jdtech
09-02-11, 17:04
Το crosstalking είναι πρόβλημα που θα αντιμετωπίζεις έτσι κι αλλιώς. Παρόλα αυτά όμως από τη στιγμή που είσαι σε μια προβληματική περιοχή και δε μπορείς να αυξήσεις την ταχύτητά σου θα μπορούσες να μειώσεις τον λογαριασμό σου πηγαίνοντας σε κάποιο εναλλακτικό με καλύτερες τιμές από τον ΟΤΕ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.