PDA

Επιστροφή στο Forum : H ON στο Facebook



antonis556
15-02-11, 22:43
Επισημα λοιπον απο τις 22 Ιανουαριου η ON εφτιαξε σελιδα στο facebook ... Θελω να πιστευω πως ειναι μια καλη κινηση απο την ΟΝ ...

geopapath23
16-02-11, 01:43
Πράγματι καλή κίνηση!
Αντε να έρχονται σιγά σιγά οι πάρχοι πιο κοντά στον καταναλωτή!

NIKOLAKIS002
18-02-11, 11:51
Μπράβο εξελίξεις !!!!!!!

καλή κίνηση.

Sotiris Papadakis
17-03-11, 18:55
Κάθε εταιρεία που σέβεται τον εαυτό της θα πρέπει να έχει παρουσία στο Facebook. Μπράβο ON!

georgepap7
18-03-11, 15:07
Καλώς σε βρήκαμε ΟΝ στο facebook! Ελπίζουμε να κάνετε και άλλα δωράκια στα μέλη σας όπως συνηθίζεται ;-). Καλή αρχή!

Seitman
18-03-11, 16:49
Μια κίνηση είναι, αλλά όχι και έτσι...

Κάθε εταιρεία που σέβεται τον εαυτό της θα πρέπει να έχει παρουσία στο Facebook. Μπράβο ON!

intech
23-03-11, 00:07
Μια κίνηση είναι, αλλά όχι και έτσι...

Συμφωνώ, γιατί κατά την ταπεινή μου γνώμη, το Facebook.....έχει¨"αμαρτίες":D

matelas
28-03-11, 00:00
Το κάνουν απλά για θέματα marketing...

Dimos35
30-03-11, 20:37
Φυσικά και είναι θέμα marketing, αλλά αυτό δεν είναι κακό. Το βρίσκω πολύ καλή κίνηση, πόσο μάλλον σήμερα που ήμουν εγώ ο νικητής του παγίου :worthy::worthy: :respekt:ΟΝ

darax
30-03-11, 21:16
Φυσικά και είναι θέμα marketing, αλλά αυτό δεν είναι κακό. Το βρίσκω πολύ καλή κίνηση, πόσο μάλλον σήμερα που ήμουν εγώ ο νικητής του παγίου :worthy::worthy: :respekt:ΟΝ

Μπράβο dimos !!! ...ποιός λέει όχι σε τέτοια δωράκια ,ειδικά στίς εποχές πού ζούμε :rofl::oneup:

billing
10-04-11, 23:50
Μου ήρθε email από την ΟΝ για τον facebook διαγωνισμό που κάνουν.
(4 χρονια δωρεάν πάγια σε 1 τυχερό και
1 χρόνο δωρεάν πάγια σε 4 τυχερούς)

:clap:

lokoki
15-04-11, 14:27
Μου ήρθε email από την ΟΝ για τον facebook διαγωνισμό που κάνουν.
(4 χρονια δωρεάν πάγια σε 1 τυχερό και
1 χρόνο δωρεάν πάγια σε 4 τυχερούς)

:clap:

Τυχερέ!!!:p

BARKOULETOS
15-04-11, 14:39
Ειλικρινά έχει αρχίσει να μου την δινει η ιστορια με την καθε εταιρια και την σελιδα της στο facebook.

Εφτιαξε η ΟΝ (και η καθε ΟΝ) σελιδα στο facebook! Σιγα το κατορθωμα!! Το δικτυο της (Η' εστω το ρεκ) θα το φτιαξει? Το facebook ειναι καιρο, τωρα συγκινηθηκανε να το φτιαξουν?? Μηπως θελουν να τους πουμε και μπραβο??

Εχω φτιαξει σελιδα στο facebook για την ομαδα του χωριου, να βγαλω δελτιο τυπου??

YΣ: Για να σας προλαβω, δεν ειμαι εναντιον του facebook, μπαινω καθε μερα, και δεν εχω τιποτα με την ΟΝ, στην θεση της ΟΝ μπορειτε να βαλετε οποιαδηποτε εταιρια διαφιμιζει την σελιδα της στο facebook.

tsioy
15-04-11, 14:41
Τυχερέ!!!:p

Νομίζω ότι εννοεί για ενημερωτικό e-mail σχετικά με το διαγωνισμό..
Μακάρι να κάνω λάθος.

antonis556
15-04-11, 14:53
Ειλικρινά έχει αρχίσει να μου την δινει η ιστορια με την καθε εταιρια και την σελιδα της στο facebook.

Εφτιαξε η ΟΝ (και η καθε ΟΝ) σελιδα στο facebook! Σιγα το κατορθωμα!! Το δικτυο της (Η' εστω το ρεκ) θα το φτιαξει? Το facebook ειναι καιρο, τωρα συγκινηθηκανε να το φτιαξουν?? Μηπως θελουν να τους πουμε και μπραβο??

Εχω φτιαξει σελιδα στο facebook για την ομαδα του χωριου, να βγαλω δελτιο τυπου??

YΣ: Για να σας προλαβω, δεν ειμαι εναντιον του facebook, μπαινω καθε μερα, και δεν εχω τιποτα με την ΟΝ, στην θεση της ΟΝ μπορειτε να βαλετε οποιαδηποτε εταιρια διαφιμιζει την σελιδα της στο facebook.

Το δικτυο της μια χαρα ειναι ...

Seitman
15-04-11, 15:11
Καλούτσικα είναι, δε λέω.
Αλλά αυτό που μου τι δίνει, είναι ότι θα πρέπει ντε και καλά να έχουμε λογαριασμό στο fakebook για να συμμετάσχουμε στο διαγωνισμό. Εμείς που δεν έχουμε (και ούτε θέλουμε), στο κατούρι πηγαδήσαμε??? :evil: :rant:

antonis556
15-04-11, 21:01
Σε αυτο θα συμφωνησω μαζι σου ... ^^

beatnick
18-04-11, 22:36
I like ON and i dont have a facistbook account.

nyannaco
19-04-11, 09:02
Καλούτσικα είναι, δε λέω.
Αλλά αυτό που μου τι δίνει, είναι ότι θα πρέπει ντε και καλά να έχουμε λογαριασμό στο fakebook για να συμμετάσχουμε στο διαγωνισμό. Εμείς που δεν έχουμε (και ούτε θέλουμε), στο κατούρι πηγαδήσαμε??? :evil: :rant:+1000 :oneup:

ventor7
20-04-11, 04:03
:clap:

@ ADSLgr.com All rights reserved.