PDA

Επιστροφή στο Forum : E ΡΕ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ!!!!



Neo_Daywalker
02-03-04, 20:17
Κάνω και εγώ (επιτέλους) σήμερα την ADSL αίτησή μου online και την στέλνω. Σήμερα το απόγευμα μου τηλεφωνούν απο τον ΟΤΕ... έχει λέει διαθεσιμότητα (ADSL over ISDN) αλλά δεν έχει ανοικτές πόρτες αυτή την στιγμή!!! Και λέει να τηλεφωνάω κάθε 10 μέρες στο 121 και να τους ρωτάω...

...ε ρε γκαντεμιά. Και να σκεφτείτε ότι σήμερα έψαχνα για splitter και βρήκα και το ADSL μοντεμάκι που ήθελα...

Τέλοςπάντων... υπομονή 8)

hiphoper
02-03-04, 20:39
Και εγω σημερα πηρα στο 134 και ρωτησα και μου παν να ξαναπαρω στα τελη της εβδομαδας
Εγω την παρασκευη παω στο καταστημα στη βικτωρια
να τους τα ΜαΓησω ολα :twisted: . Λενε καθε βδομαδα να παιρνω και να ρωταω (ειμαι δσλαμ πατησιων

turboirc
02-03-04, 21:16
Δε θα εχει συντομα ... αμα την χρειαζεσαι οπωςδηποτε βαλε over PSTN.
Και μενα μου ειπαν να περιμενω μια εβδομαδα, και εχουν περασει 6 μηνες.

hiphoper
02-03-04, 21:21
γιατι για πστν εχει?

turboirc
02-03-04, 21:25
Πιθανως ναι, τουλαχιστον στις περισσοτερες περιοχες υπαρχει για PSTN . Αμα δεν εχει ουτε εκει, αντε γεια περιμενε την επομενη αναβαθμιση.

hiphoper
02-03-04, 23:46
δηλαδή να ξαναπαρω και να ρωτησω αν εχει για πστν?
επειδη της λεω της ποτετζου ΕΧΩ ΙΣΔΝ και μου λεει ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ με πολυ ευγενικο τροπο :evil:

Neo_Daywalker
03-03-04, 02:58
δηλαδή να ξαναπαρω και να ρωτησω αν εχει για πστν?
επειδη της λεω της ποτετζου ΕΧΩ ΙΣΔΝ και μου λεει ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ με πολυ ευγενικο τροπο :evil:

Όντως, ευγενικές οι κοπελιές του ΟΤΕ αλλά από ασχετοσύνη... κάργα.

Εγώ πάντως δεν βιάζομαι καθόλου. θα έχω αγοράσει και όλο τον εξοπλισμό μου ως το τέλος του μήνα... σκέψου να τα συνδέσω και να ανάβει το λαμπάκι!!! :P

@ ADSLgr.com All rights reserved.