PDA

Επιστροφή στο Forum : DSLAM Αγίου Δημητρίου



johnkall69
22-09-06, 15:48
Mετά την αναβάθμιση απο 512kbps --> 1mbps (με πλήρη αναβαθμιση απο ΟΤΕ και τον ISP tellas)
Κατεβάζω με 53KB maximum :evil:

Έχει κανείς άλλος γείτονας το ίδιο πρόβλημα?

Trifyllenia
22-09-06, 16:47
512kbps -> 1mbs (πλήρης αναβάθμιση).....

και...

Eγώ έχω ΟΤΕ/ΟΤΕΝΕΤ παρ'όλ'αυτά μου είπαν να δηλώσω χαμηλή ταχύτητα στο 121 τους παίρνω τηλέφωνα κάθε μέρα , τους είπα να μου στείλουνε τεχνικό και με έχουν γράψει....:(

---

Μόλις ξαναπήρα τηλέφωνο. Μου είπανε να πάρω αύριο μέχρι τις 2 επειδή είναι Σάββατο και θα μου δώσουνε να μιλήσω με τεχνικό....Αυτά...

ChrisP
23-09-06, 00:11
και εγώ στο dslam της Δάφνης είμαι και σήμερα είναι πιο χάλια από όλες τις μέρες...με 2mbit γραμμή και δεν έχω δεί πάνω από 70 όλη την μέρα..δήλωσα και βλάβη αλλά τίποτα ακόμα...θα πάρω και αύριο αν δω τα ίδια χάλια...

johnkall69
23-09-06, 00:43
Eγώ πάλι πήρα την Tellas και μου είπε πως ο ΟΤΕ δεν έχει ολοκληρώσει ακόμα την αναβάθμιση και πως υπάρχουνε κάποια προβλήματα :lol:.

Τον "αγαπημένο" μου ΟΤΕ θα τον πάρω αύριο.

ChrisP
23-09-06, 00:47
μα ο οτε είναι το πρόβλημα ... εγώ είμαι με forthnet.. αλλά πήρα και ένα demo από hol και είδα ακριβώς τα ίδια χάλια ... οπότε πέρνω οτε και περιμένω ...να ξημερώσει ...:PPp

johnkall69
23-09-06, 00:52
Το γνωρίζω αλλά στην Tellas πληρώνω και αυτή πρέπει να κάνει ότι είναι να κάνει. (Άσχετα που σε στέλνουνε στον ΟΤΕ εσένα τον ίδιο επειδή βαριούντε) :p

ChrisP
23-09-06, 00:59
έχεις κάποιο δίκαιο σε αυτό αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι .. και από το να χαλιέσαι πας και πέρνεις κατευθείαν οτε και τα χώνεις .. ένα τηλ είναι .. ενώ με τον άλλον τρόπο πάει μέσω καϊρου και την απάντηση την ξέρεις .. τουλάχιστον έκει λες πως τα έχωσα και λίγο εγω απευθειας σε αυτους που φταινε... :PPpp

johnkall69
23-09-06, 01:08
Μπά! Προτιμώ να την κάνω απο τον ΟΤΕ ...:lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.