PDA

Επιστροφή στο Forum : κοζανη sos!!!!!



dimkal
22-09-06, 22:47
καλο χειμωνα σε ολους
χαθηκαμε λιγακι λογω καλοκαιριου και εξεταστικης στα πανεπιστημιακα ιδρυματα αλλα και παλι ξανα μαζι με την παρεα του adsl.gr
πριν απο λιγο καιρο ακουσα οτι η οτενετ θα διπλασιασει τις ταχυτητες του ιντερνετ αλλα μεχρι τωρα εδω στη μακρινη κοζανη δεν εχει ανακοινωθει τιποτα!!!!
πηρα στην οτενετ τηλ. και μου ειπε οτι δικαιουμαι την προσφορα αυτη αλλα δεν χρειαζεται να κανω καποια αιτηση απλα οταν συνδεθω καποια φορα αντι για 384 θα δειχνει 768!!!!
καποιος μου ειπε να παω στον οτε γιατι η οτενετ εχει αρχισει τις αναβαθμισεις των γραμμων και να κανω αιτηση
ισχυει αυτο?????????????
τελως παντων εχει κανεις ακουσει ποτε θα γινει ο οριστικος διπλασιασμος εδω στη κοζανη ??????

enwsitis21
22-09-06, 22:55
καλο χειμωνα σε ολους
χαθηκαμε λιγακι λογω καλοκαιριου και εξεταστικης στα πανεπιστημιακα ιδρυματα αλλα και παλι ξανα μαζι με την παρεα του adsl.gr
πριν απο λιγο καιρο ακουσα οτι η οτενετ θα διπλασιασει τις ταχυτητες του ιντερνετ αλλα μεχρι τωρα εδω στη μακρινη κοζανη δεν εχει ανακοινωθει τιποτα!!!!
πηρα στην οτενετ τηλ. και μου ειπε οτι δικαιουμαι την προσφορα αυτη αλλα δεν χρειαζεται να κανω καποια αιτηση απλα οταν συνδεθω καποια φορα αντι για 384 θα δειχνει 768!!!!
καποιος μου ειπε να παω στον οτε γιατι η οτενετ εχει αρχισει τις αναβαθμισεις των γραμμων και να κανω αιτηση
ισχυει αυτο?????????????
τελως παντων εχει κανεις ακουσει ποτε θα γινει ο οριστικος διπλασιασμος εδω στη κοζανη ??????

Καλησπέρα,

Δέν χρειάζεται να κάνεις κάποια αίτηση για να διπλασιαστεί η ταχύτητα της γραμμής σου και όσον αφορά το πότε θα γίνει ο διπλασιασμός των γραμμών adsl στην Κοζάνη, μόνο ο τοπικός ΟΤΕ μπορεί να σου απαντήσει.

nnn
22-09-06, 22:59
Θα γίνει αυτόματα δεν χρειαζεται να κάνεις κάτι.

panthro
23-09-06, 14:11
Η ταχύτητα της σύνδεσής σου στην οτενετ είναι ήδη διπλασιασμένη όπως και όλων μας. Επομένως, αν συνδεθείς τώρα από μια άλλη γραμμή adsl με μεγαλύτερο bandwith θα δεις ότι η σύνδεσή έχει δυνατότητες για ταχύτητα 768. Το θέμα είναι το πότε θα αναβαθμιστούν από τον ΟΤΕ οι adsl γραμμές στην περιοχή σου.

Στο παρακάτω link μπορείς να ελέγχεις αν έχει ολοκληρωθεί η αναβάθμιση στην περιοχή σου ή όχι www.oteshop.gr/adslupgrade_popup.asp

@ ADSLgr.com All rights reserved.