PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια βροχή ... θα μας σώσει?



pantakos
22-09-06, 22:56
ή θα μας τα διαλύσει όλα? Εχω 768 otenet, όλα οκ και καλα μέχρι που έβρεξε! μου κόπηκε η γραμμή του τηλεφώνου αλλα όχι η dsl (internet είχα δεν είχα τηλέφωνο). ήρθε το συνεργείο, οκ αποκαταστάθηκε το τηλέφωνο αλλα... το internet "πέζει" απο εκει και πέρα. Μια στα τεστ είμαι τέλεια , και μια οχι... :whistle: Μήπως ακόμα δεν το έχουνε φτιάξει το πρόβλημα τελείως? μήπως πήρε υγρασία τα καλώδια? Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα με μένα? Δηλαδή μετα απο βροχή να έχει κάποιο σχετικό πρόβλημα?

Σας ευχαριστώ πολύ, :oneup: :)

:respekt:

Lionheart
22-09-06, 23:08
Το πρόβλημα με το net είναι γενικό αυτές τις μέρες με τις αναβαθμίσεις...
Περιμένουμε να τελιώσουν και βλέπουμε!

manoulamou
23-09-06, 14:28
Tωρα με τη βροχη αλλοι πετανε κι αλλοι πατωνουν.
Εσυ μπορει απλα να εχεις τα γνωστα ενοχλητικα "απονερα" των αναβαθμισεων;) ...

DrDSL
24-09-06, 19:58
Τι να πω κι εγώ που από την Πέμπτη μέχρι σήμερα Κυριακή δεν είχα ούτε τηλέφωνο ούτε ADSL! :mad: Λες και ήρθε καμιά Κατρίνα στα Πατήσια και κρεμάσανε όλα... Το κουφό στην όλη υπόθεση είναι ότι στο λογαριασμό του ΟΤΕ και στο χρυσό οδηγό υπάρχει τηλέφωνο βλαβών ΟΤΕ (121) το οποίο όμως δεν δουλεύει από κινητό αλλά μόνο από σταθερό! :evil: Ρε παιδιά, πώς να σας πάρω από σταθερό για να σας πω ότι δεν δουλεύει το σταθερό; Τελικά κατάφερα να συνδεθώ με τις βλάβες από κινητό μέσω τηλ. κέντρου της Vodafone όπου έμαθα ότι οι βλάβες από κινητό είναι 13888.

Ελλάς το μεγαλείο σου! :clap:

Υ.Γ.: Πάλι καλά που η ADSL παίζει... Φαντάζεστε να μου λέγανε να ξαναπεριμένω για επαναενεργοποίηση; :rofl:

manoulamou
24-09-06, 21:12
Απο περιεργεια: το 166 μπορουμε να το καλεσουμε και απο κινητο?
Γιατι το 121 απο vodafone ειναι για αλλες υποθεσεις;) αν θυμαμαι καλα!

mgv
24-09-06, 23:07
Tωρα με τη βροχη αλλοι πετανε κι αλλοι πατωνουν.
Εσυ μπορει απλα να εχεις τα γνωστα ενοχλητικα "απονερα" των αναβαθμισεω

χτες ενώ συνδεόμουνα δεν μεταφεροντοσαν δεδομένα με τίποτα

aspirin
24-09-06, 23:09
Απο περιεργεια: το 166 μπορουμε να το καλεσουμε και απο κινητο?
Γιατι το 121 απο vodafone ειναι για αλλες υποθεσεις;) αν θυμαμαι καλα!



κάλεσέ το ντέ να δείς! Μήπως είσαι η Βατίδου και δεν ξέρεις πώς παίρνουμε το 100? Πλάκα κάνω έτσι

@ ADSLgr.com All rights reserved.