PDA

Επιστροφή στο Forum : Ελληνικές μηχανές αναζήτησης για shopping



kubiak
04-03-04, 09:31
ήθελα να ρωτήσω,
όσον αφορά το shopping από Ελληνικά καταστήματα συμβουλεύομαι το pathfinder.gr και την μηχανή αναζήτησης προϊόντων που έχει, όμως δεν έχω βρει κάποια άλλη τέτοια μηχανή, ρίξτε καμιά πρόταση για άλλες τέτοιες μηχανές βρε παιδιά...

ευχαριστώ για όποια πρόταση...

Varvaros-
04-03-04, 09:43
www.robby.gr
www.in.gr

kubiak
04-03-04, 10:17
χμμμ, δυστυχώς τα γνωρίζω αυτά, απλά ήθελα κάτι πιο εξειδικευμένο...
πάντως ευχαριστώ για την απάντηση...

φιλικά...

Axilleass
04-03-04, 10:59
Εχω την εντυπωση οτι η μηχανη αναζητησης του pathinder κανει την αναζητηση της αναμεσα στα συνεργαζομενα καταστηματα μονο..

kostthem
04-03-04, 11:49
Ακριβώς όπως τα λέει ο Αχιλλέας...



Εγώ θα σου πρότεινα να συγκρίνεις τις τιμές μόνος σου (βάλε στα αγαπημένα τα καλύτερα e-shops) με το tab browsing του Mozilla. Ξέρεις, σε μια οθόνη, όλα τα e-shops ανοικτά στα είδη που σε ενδιαφέρουν. Πάντως, σίγουρα στα αγαπημένα του browser σου, πρέπει να υπάρχει κατηγορία e-shops!

ogenikos
04-03-04, 13:10
Ολες οι Ελληνικές μηχανές αναζήτησης βγάζουν αποτελέσματα μόνο απο sites που έχουν πληρώσει σ'αυτές, γιαυτό άδικα ψάχνεις, για Ελληνικά sites περισσότερα θα βρείς στο google παρά σε Ελληνικές μηχ.αναζήτησης.
Το www.mixer.gr βγάζει αποτελέσματα απο δύο τρείς μηχανές μαζί, αλλά μην νομίζεις ότι θα βρείς και πολλά.

kubiak
08-03-04, 02:42
μμμ,



η μηχανη αναζητησης του pathinder κανει την αναζητηση της αναμεσα στα συνεργαζομενα καταστηματα μονο..

ναι, έτσι πρέπει να είναι, αλλά είναι ωραίο και συγκεντρωτικό.



θα σου πρότεινα να συγκρίνεις τις τιμές μόνος σου (βάλε στα αγαπημένα τα καλύτερα e-shops) με το tab browsing του Mozilla. Ξέρεις, σε μια οθόνη, όλα τα e-shops ανοικτά στα είδη που σε ενδιαφέρουν.


το θεωρώ χρονοβόρο, καμία φορά κάνω ένα page με frames τα sites που θέλω και τα κοιτάω έτσι ανεξαρτήτως browser.



Το www.mixer.gr βγάζει αποτελέσματα απο δύο τρείς μηχανές μαζί,

θα το κοιτάξω, δεν το είχα υπόψη μου, ευχαριστώ πολύ...

φιλικά...

@ ADSLgr.com All rights reserved.