PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα Σμύρνη και ADSL



HHammer
07-07-02, 13:18
Ναι , ναι είμαι και εγώ ένας Newbies... σχετικά με dsl συνδέσεις , είμαι και λίγο περιορισμένος από πλευράς χρόνου (σοβαρά!) . Ο λόγος που έβαλα ένα δικό μου topic είναι για να πάρω μια απάντηση από ανθρώπους που ασχολούνται περισσότερο με το θέμα και όχι μόνο από την IC (που από ότι ξέρω είναι η μόνη αυτή την στιγμή που προσφέρει τέτοιες υπηρεσίες). Μένω Νεα Σμύρνη και θα ήθελα να ξέρω αν καλύπτετε η περιοχή από αυτήν την υπηρεσία και αν όντως καλύπτετε ...... να μού πεί κάποιος που έχει ήδη σύνδεση adsl σε αυτήν την περιοχή τις εντυπώσεις του. Ευχαριστώ προκαταβολικά όσους κάνουν τον κόπο να μου απαντήσουν.

07-07-02, 13:42
Epidi i IC (opos to les kiolas) einai i moni pou prosferei tetoies ypiresies, kalo tha itan na erthis se epikinonia mazi tous kai na rotiseis.

Symvouli : Tilefoniki epikinonia kai oxi email. Giati tha perimeneis arketa.

To an kaliptete i oxi, einai ena megalo thema.

An diavaseis dika mou posts paliotera (min ta ksanagrafo), tha deis giati leo oti eine ena megalo thema.

Epigramatika : Simera i perioxi mou den kaliptotan, kai avrio kaliptotan. Ola auta meso tilefonikon vomvardismon mou :roll:

Kalo einai na kaneis mia kali "peratzada" apo to forum.

Oso gia tin piotita tis ypiresias apo idi yparxodes pelates...alloi einai se thesi, gia tin perioxi sas. :lol:

Welcome aboard !!

Crystal-Flavor
15-07-02, 12:45
Προς το παρόν κανείς δεν καλύπτει την Ν. Σμύρνη (αν και καλύπτεται μια περιοχή του Φαλήρου) ενώ είναι γνωστό πως η Ν. Σμύρνη έχει απ' τις χειρότερες γραμμές και υπηρεσίες.

@ ADSLgr.com All rights reserved.