PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαδικασία Συνδρομής...



Dask_k
05-03-04, 12:03
Χαιρετώ όλους σας.
Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την συνδρομή για forthnet. Αυτή τη στιγμή περιμένω να με πάρουν από ΟΤΕ για ενεργοποίηση-εγκατάσταση (καλά κρασιά θα μου πείτε αλλά περιμένω ήδη 3 βδομάδες+). Αφού λοιπόν γίνει η εγκατάσταση θα πάρω τηλ τη forthnet για να κάνουμε τη συνδρομή...Ποιά διαδικασία υπάρχει και πόσο πρέπει να περιμένω για να γίνει;

nedo2
05-03-04, 12:53
τηλεφωνεις στο 8001138888 και μετα απο 20-30 λεπτα εισαι οκ

Alitaras
05-03-04, 13:05
Χαιρετώ όλους σας.
Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την συνδρομή για forthnet. Αυτή τη στιγμή περιμένω να με πάρουν από ΟΤΕ για ενεργοποίηση-εγκατάσταση (καλά κρασιά θα μου πείτε αλλά περιμένω ήδη 3 βδομάδες+). Αφού λοιπόν γίνει η εγκατάσταση θα πάρω τηλ τη forthnet για να κάνουμε τη συνδρομή...Ποιά διαδικασία υπάρχει και πόσο πρέπει να περιμένω για να γίνει;

πολυ γρηγορα γινεται φιλε μου οπως ειπε και ο προηγουμενος
και εχει και αψογη εξυπηρετηση

PALADIN
05-03-04, 16:10
Η εξυπερετηση καί η εντιμότητα της Φορθνετ είναι ότι καλύτερο υπάρχει στον χώρο των ISPs. Κυρίως η εντιμότητα.
Εγώ πάντα πλήρωνα καί πληρώνω με Πιστωτική Κάρτα καί ποτέ δεν προέκυψε κάποιο θέμα.

MetalHeart
05-03-04, 16:41
Όπως έχω πει και σε άλλο post πάρε το 134 και ζήτα το τηλέφωνο του συνεργείου εγκατάστασης adsl της περιοχής σου. Όταν με το καλό πιάσεις γραμμή ρώτα τους για πότε είσαι προγραμμαρισμένος. Έτσι θα ξέρεις το πότε θα έρθουν σίγουρα.

dantouan
05-03-04, 17:55
Φιλε οντως η forthnet ειναι απολυτα συνεππης και δεν θα αντιμετωπισεις κανενα προβλημα

JediMasterMANIAC
05-03-04, 20:53
και οσι δεν εχουν πιστωτικη? :P οανε στομ μαλακ τον γερμανο? :P
ΦΦΣ τι θα γινει με τις γραματοσειρες?

@ ADSLgr.com All rights reserved.