PDA

Επιστροφή στο Forum : Περι διαφημιστών HOL...



Gost_Censo
28-03-11, 18:37
Αφού διάβασα τα άπειρα εδώ στα φόρουμ για τους εξωτερικούς συνεργάτες τις HOL, είχα κι εγώ την τύχη να έρθουν στο σπίτι της μάνας μου. Άκουσα τα κλασσικά για αναβάθμιση με οπτικές ίνες, και όταν ρώτησα παίζοντας τον παντελώς άσχετο αν οι οπτικές ίνες συνδέονται με το σπίτι μου άκουσα το κορυφαίο "Όλοι ξέρουμε πως δεν μπαίνουν στο σπίτι οι οπτικές ίνες, αλλά αφού περνάνε από κάτω(επειδή μάλλον σκάψανε κάτω απ το σπίτι μου και δεν το πήρα χαμπάρι τα λαγωνικά της HOL)σημαίνει αυτομάτως και καλύτερες ταχύτητες!" Μάλλον μου ξέφυγε κάποιος μορφασμός εκείνη τη στιγμή, και αφού της είπα ότι στην Λάρισα που σπουδάζω έχω HOL και δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος σηκώθηκε και έφυγε. Η συγκεκριμένη κοπέλα δεν φαινόταν πως πήγαινε να ξεγελάσει, απλά δεν ήξερε για τι πράγμα μιλούσε. Σε κάποια φάση ρώτησα από πια εταιρία είναι και μου είπε από την Progressive, δεν ξέρω αν είναι η ίδια που αναλαμβάνει τα εκνευριστικά τηλέφωνα, αλλά αν θέλουν να το ψάξουν και άλλοι για να σταματίσει αυτό το αίσχος νομίζω πως είναι μια καλή αρχή.:oneup:


edit:Νομίζω πως το site τους είναι αυτό: http://www.progressivepr.gr/index.php

dennisg
01-04-11, 23:59
Ετυχε να ερθει και στην πολυκατοικια που μενω ενας τυπος της HOL και εκλεισε με το ιδιο παραμυθι 7-8 συμβολαια.Τον πετυχα και την επομενη μερα στην περιοχη να μαζευει πελατες.Ευτυχως εχω εναν φιλο που ειναι στον ΟΤΕ και δουλευει σε τμημα αρμοδιο για τις οπτικες ινες στην Ελλαδα και μου εξηγησε για την ολη ιστορια.Ανεχει περασει οπτικες ινες, τις εχει μεχρι τον σταθμο.Απο κει και περα τρωμε ολοι χαλκο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.