PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΤΕ (Conn-X) Για το Εξοχικό



wizi
28-03-11, 22:56
Παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι.Θέλω να βάλω αυτό το πρόγραμμα στο χωριό μου για να πληρώνω μόνο 6 μήνες και όχι όλο τον χρόνο τηλέφωνο.Το έχει βάλει κανένας.Έχει τίποτα μεγάλες χρεώσεις στους πρώτους λογαριασμούς;Επίσης μπορώ να δώ απο κάπου αν μπορώ να βάλω ίντερνετ στο χωριό;

Νικαετός
28-03-11, 23:02
Μπορείς να το βάλεις. Θα πληρώνεις τα μισά πάγια. Περισσότερες πληροφορίες στο site του κόνεξ. Εκεί θα δεις και αν υπάρχει διαθεσιμότητα για το ίντερνετ.

http://www.conn-x.gr/

karetsos
28-03-11, 23:03
βασικά πρώτα κάνεις αίτηση για νεά σύνδεση τηλεφώνου (αν δεν έχεις) με κόστος περίπου 36 ευρω

ζητας το τηλεφωνο αυτο να γινει Κατεξοχην και προσθέτεις Conn-X. Το τηλέφωνο/Internet δουλεύει Χριστούγεννα/Πάσχα/Καλοκαίρι και πληρώνεις συνολικά τον χρόνο τα μισά πάγια, δηλ 32.21 € * 6.

παίρνεις και δωρεάν ασύρματο ρούτερ.

στα πάγια είσαι πάντα ένα δίμηνο μπροστά, οπότε στον πρώτο λογαριασμό θα έχεις σαφώς μεγαλύτερη χρέωση.

ee4649
27-02-12, 22:39
Να ρωτήσω κάτι,ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο πακέτο αλλά θέλω να ρωτήσω το εξής,στο εξοχικό μου,δεν έχω καθόλου τηλ,ούτε τηλεφωνικές πριζες δηλ,τπτ,αν θελήσω να βάλω το πακέτο αυτό,θα χρεωθώ τπτ παραπάνω έκτός απο τα 13,53 που κοστίζει το μήνα?(μαζί με Σ-Κ),επίσης παγιο οτε δεν πληρώνεις? είναι σίγουρο δηλ ότι το κόστος είναι 13,53 το μήνα κ όχι παραπάνω?

karetsos
27-02-12, 22:43
Να ρωτήσω κάτι,ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο πακέτο αλλά θέλω να ρωτήσω το εξής,στο εξοχικό μου,δεν έχω καθόλου τηλ,ούτε τηλεφωνικές πριζες δηλ,τπτ,αν θελήσω να βάλω το πακέτο αυτό,θα χρεωθώ τπτ παραπάνω έκτός απο τα 13,53 που κοστίζει το μήνα?(μαζί με Σ-Κ),επίσης παγιο οτε δεν πληρώνεις? είναι σίγουρο δηλ ότι το κόστος είναι 13,53 το μήνα κ όχι παραπάνω?

Νομίζω ότι στο post παραπάνω γράφει ακριβώς τι θα πληρώσεις... (δεν λέει πουθενά μόνο για 13,53 € / μήνα)

baskon
27-02-12, 22:50
Να ρωτήσω κάτι,ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο πακέτο αλλά θέλω να ρωτήσω το εξής,στο εξοχικό μου,δεν έχω καθόλου τηλ,ούτε τηλεφωνικές πριζες δηλ,τπτ,αν θελήσω να βάλω το πακέτο αυτό,θα χρεωθώ τπτ παραπάνω έκτός απο τα 13,53 που κοστίζει το μήνα?(μαζί με Σ-Κ),επίσης παγιο οτε δεν πληρώνεις? είναι σίγουρο δηλ ότι το κόστος είναι 13,53 το μήνα κ όχι παραπάνω?

Αν ηταν το κοστος 13.53 ευρω το μηνα θα ειχαν ολα τα εξοχικά ενα connx χωρις τηλεφωνο.Αυτά δε γίνονται και ουτε προκειται να γινουν.
ΑΝ καποια στιγμη καταργηθει το παγιο αυτό θα ενσωματωθει μέσα στο πακέτο του ιντερνετ ή καπου αλλου..
Χωρις παγιο δεν εχει κανεις :)
Το τι θα πληρωνεις το εχουν αναλυσει παραπανω και ειναι τα μισα τοσο στο connx οσο και στο παγιο..

ee4649
28-02-12, 03:23
Αν ηταν το κοστος 13.53 ευρω το μηνα θα ειχαν ολα τα εξοχικά ενα connx χωρις τηλεφωνο.Αυτά δε γίνονται και ουτε προκειται να γινουν.
ΑΝ καποια στιγμη καταργηθει το παγιο αυτό θα ενσωματωθει μέσα στο πακέτο του ιντερνετ ή καπου αλλου..
Χωρις παγιο δεν εχει κανεις :)
Το τι θα πληρωνεις το εχουν αναλυσει παραπανω και ειναι τα μισα τοσο στο connx οσο και στο παγιο..

Οπότε αναγκαστικά πληρώνω και πάγιο 15 ευρώ το μήνα?είναι 100% σίγουρο αυτό?γιατί δεν το βλέπω πουθενά στο σάιτ του ΟΤΕ,γι'άυτό ρωτάω

ee4649
28-02-12, 20:42
Έχει βάλει κάποιο παιδί το πακέτο αυτό να μου πει αναλυτικά πόσο πληρώνει το μήνα και συνολικά το χρόνο?

@ ADSLgr.com All rights reserved.