PDA

Επιστροφή στο Forum : Υπαρχει δυνατοτητα μεταβιβασης;



stevenik
10-04-11, 14:35
Εχουμε σπιτι το wind small double-play που ειναι στο ονομα του πατερα μου.
Εγω εχω 2 γραμμες στη vodafone και θελω να τις μεταφερω στην wind. Εχω ακουσει οτι εαν εχεις και σταθερο/ιντερνετ απο wind εχεις επιπλεον εκπτωση.

Οποτε για να το πετυχω αυτο θα πρεπει να κανω μεταβιβαση την σταθερη γραμμη του τηλεφωνου στο ονομα μου. Ξερετε εαν το δινει σαν επιλογη/δυνατοτητα αυτο η Wind;

Δυστυχως αυριο δουλευω το πρωι και δεν θα μπορεσω να παω σε καποιο καταστημα της wind πριν την Τριτη το απογευμα.

Αν καποιος γνωριζει κατι ας με ενημερωσει - και φυσικα αν ειναι και δωρεαν αυτη η δυνατοτητα..

hrliakop
10-04-11, 15:33
Εχουμε σπιτι το wind small double-play που ειναι στο ονομα του πατερα μου.
Εγω εχω 2 γραμμες στη vodafone και θελω να τις μεταφερω στην wind. Εχω ακουσει οτι εαν εχεις και σταθερο/ιντερνετ απο wind εχεις επιπλεον εκπτωση.

Οποτε για να το πετυχω αυτο θα πρεπει να κανω μεταβιβαση την σταθερη γραμμη του τηλεφωνου στο ονομα μου. Ξερετε εαν το δινει σαν επιλογη/δυνατοτητα αυτο η Wind;

Δυστυχως αυριο δουλευω το πρωι και δεν θα μπορεσω να παω σε καποιο καταστημα της wind πριν την Τριτη το απογευμα.

Αν καποιος γνωριζει κατι ας με ενημερωσει - και φυσικα αν ειναι και δωρεαν αυτη η δυνατοτητα..

κάνε αίτηση online στο eshop της Wind με τα στοιχεία του πατέρα σου ώστε τα τηλέφωνα να μεταφερθούν στη Wind στο όνομα του. (απλά ενημέρωσε τους ότι στη Voda είναι τα δικά σου στοιχεία)

ετσι θα παρεις 2 εκπτωσεις:
1. -10% λόγω οικογενειακου πακετου
2. -5,17 ευρω αν εχεις DP S ή -10,33 ευρώ αν έχεις DP M ή L στο σταθερό.

Κάνεις την αίτηση και σου στέλνουν με courier συμβόλαια και κάρτες Sim.
Απλά και όμορφα.
+ ότι έχεις καλύτερες τιμές από αυτές που έχουν τα καταστήματα.

stevenik
10-04-11, 18:11
Σ΄ ευχαριστω πολυ :)

mathios
13-04-11, 09:51
κάνε αίτηση online στο eshop της Wind με τα στοιχεία του πατέρα σου ώστε τα τηλέφωνα να μεταφερθούν στη Wind στο όνομα του. (απλά ενημέρωσε τους ότι στη Voda είναι τα δικά σου στοιχεία)

ετσι θα παρεις 2 εκπτωσεις:
1. -10% λόγω οικογενειακου πακετου
2. -5,17 ευρω αν εχεις DP S ή -10,33 ευρώ αν έχεις DP M ή L στο σταθερό.

Κάνεις την αίτηση και σου στέλνουν με courier συμβόλαια και κάρτες Sim.
Απλά και όμορφα.
+ ότι έχεις καλύτερες τιμές από αυτές που έχουν τα καταστήματα.πήγαινε σε ένα κατάστημα να τα κάνεις όλα μαζί ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ, μην κάνεις της φορητοτητες τηλεφωνικά, γιατί εάν σου τύχει κάποιο πρόβλημα στης φορητοτητες ΔΕΝ θα σε εξυπηρετήσει το κατάστημα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.